Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Насичений на роботу місяць, багато завдань і робочої інформації в першу половину гороскопу, після середини червня багато інформації про або від партнерів. У червні почнуться середньострокові періоди, пов’язані з фінансами, які Вам не належать, спонсорською допомогою, боргами, всякими виплатами, спадщиною. Ще з травня Козеріги більше уваги стали приділяти партнерам, в червні цей період посилиться і потрібно бути обережніше. В кінці місяця буде кульмінаційний піковий період, що впливає на Вас і усвідомлення життя, важливі відносини (шлюб, близькі стосунки, ворожнечу, ділове партнерство). Дуже багато незначних періодів, дуже короткострокових, так що місяць буде насиченим.

У травні розпочалося багато періодів, які детально описані в минулому гороскопі для Козерігів на місяць. З 11 травня по 13 червня час духовного зростання, поліпшення відносин з друзями і знайомими, набуття нових контактів і публічної активності. З 16 травня по 13 серпня активніше і енергійніше стали зі збагаченням і фінансовими питаннями, витрачати і заробляти. З 19 травня по 14 червня більше уваги стали приділяти відносинам, час оновити їх або забути. З 30 травня по 12 червня багато роботи.

Дуже сприятливий період для відносин, громадської активності, дружби, спілкування, пошуку компромісів, фінансових питань (покупок, інвестицій і заробітку грошей), кар’єри, більше душевної гармонії з 1 по 4 число. Особливо вони хороші для фінансових питань і відносин.

З 4 по 7, навпаки, намагайтеся не втратити відносини і гроші, матеріальне. Багато бажань, уразливості, схильності тиснути на партнерів і чинити опір їм, бажання змінити, ревнощів. У грошових питаннях намагайтеся не ризикувати і не вимагати.

Постарайтеся продуктивно попрацювати з 4 по 7 число, показати себе керівництву, клієнтам, співробітникам, свої знання і вміння. Час закатати рукава, енергії для цього буде достатньо. Але, з 5 по 9 Ви можете лінуватися, обманювати, не хотіти брати на себе відповідальність, намагайтеся бути серйозніше в ці дні і не обіцяти багато чого, якщо не хочете цього робити. Обережніше будьте з клієнтами і співробітниками, небезпека обману.

Спілкування з важливими для Вас людьми, новини про них, багато переговорів і різної інформації з 12 по 29 червня. Дізнавайтеся більше про людей в яких Ви зацікавлені, будь то вороги, партнери, улюблені і будь-які важливі для Вас люди. Спілкуйтеся більше. Час обговорювати договори, проводити переговори, угоди пов’язані з відносинами.

Пік 13 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди і принесе нове. Найбільший акцент на роботі і здоров’я для Козерігів, обов’язках. Можна спробувати взяти на себе нове, а краще повернутися до старого, обов’язків або проектів. Нове від клієнтів і співробітників. Займіться здоров’ям, лікуванням або спортом. Під час піку обережніше будьте з борговими питаннями, не витрачайте занадто багато і не просіть.

Активніше станете шукати підтримку матеріальну, з 14 червня по 9 липня, більше переговорів про борги, кредити, виплати, спадщину, спонсорство. Правда, в червні період матиме багато негативних трендів, коли можете втратити або бути незадоволеними, коли не варто вимагати багато. Після, в липні, вже буде простіше збагачуватися за рахунок інших і шукати підтримку. Перший такий тренд з 13 по 16 червня, намагайтеся не поспішати влазити в борги і давати в борг, навіть покупки в ці дні краще не робити.

З 13 по 16 обережніше з грошима, боргами, а так само з любов’ю і відносинами, можливо репутацією. Можуть бути дуже необдумані і поспішні рішення і вчинки. Несподівані романи і інтриги, витрати і дурні покупки, а в гіршому випадку втрати. Не витрачайте занадто багато на любов і захоплення.

Ще один негативний період з 20 по 23 червня, коли можете втратити гроші або зробити дурні вчинки. Це конфліктний період для Зодіаку, остерігайтеся скандалів, особливо з-за грошей і матеріального. Не раджу робити покупки або робити інвестиції, брати і давати в борг, вимагати.

Намагайтеся не скандалити з партнерами, погані дні для переговорів, багато впертості у Вас, скрупульозності і недовірливість, бажання довести свої знання іншим і не приймати інформацію від інших з 22 по 24 червня.

Ще один негативний період з 24 по 27 червня для фінансів і боргових питань. Так само слід не робити дорогих покупок, не брати і не давати багато в борг, не просити. Особливо якщо це пов’язано з друзями або довгостроковими планами та ідеями. Масштабність в боргах, спадщині, виплати відкладіть поки до липня місяця.

Ймовірний занепад сил у всього Зодіаку і у Козерігів з 25 по 29 червня. Але в той же час у Вас буде бажання показати себе у відносинах, домінувати і панувати, багато авторитарності. Період хороший для скандалів, якщо Ви хочете відстояти своє ім’я та не боїтеся руйнування відносин. Раджу не скандалити з керівництвом і тими, хто Вами керує і має владу над Вами.

З 27 червня по 13 серпня не варто вкладати сили і ресурси в нові ділові проекти, започатковувати нові проекти. Оновіть старі джерела доходів, поцікавтеся старими інвестиціями і можливостями заробити, але не новим. За цей час буде багато шансів відновити і обновити старі проекти. Переоціните свої витрати, гарний час їх скоротити.

Важливий пік 28 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, посилення всіх трендів під час піку, кульмінації, багато інформації. Час зрозуміти себе і відносини, усвідомити свої бажання, свого роду підвести підсумки і завершити важливе, прийняти рішення щодо свого життя і відносин. Робити пропозицію руки і серця в ці дні не варто або починати новий проект з діловими партнерами. Багато емоцій і бажань у Козерігів. Розберіться в собі. Може бути і щось інше, важливе, завершитися в ці дні або Ви отримаєте результат. Час кульмінацій для Козерігів, усвідомлення і розуміння, результатів, завершень.

Багато фінансових новин та переговорів про борги, виплати, фінансові операції, спадщину та різних видів підтримки Вас з 29 червня по 6 вересня. Дізнавайтеся більше про своїх спонсорів, способах заробити за допомогою фінансів інших людей. Навчайтеся новим способам заробітків, дізнавайтеся про нові умови кредитування. Дізнайтеся більше про свої борги та витрати, спонсорів і підтримці.

Обережніше в ділових переговорах, не поспішайте укладати угоди і приймати рішення з 29 червня по 1 липня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Козеріга

З 12 по 29 червня – інформація про партнерів.

13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 14 червня по 9 липня – щоб збагачуватись і не втратити за рахунок інших.

З 27 червня по 13 серпня – відродите старі джерела збагачення і покращуйте їх, але не робіть нові.

28 червня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, акцент на Вас і Вашому житті, відносинах, час розібратися і прийняти рішення.

З 29 червня по 6 вересня – багато фінансової інформації.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170