Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Такий, що руйнує та будує гороскоп на місяць для Козерогів, багато енергії для дій в житті, досягнення бажаного, але може бути бажання руйнувати і зовнішні руйнівне події. У березні у Козерогів буде багато харизми і привабливості, триватиме любовно-творчий період до початку квітня. Місяць буде багатим на різні новини, багато про багатство, можливості вивчити щось нове. З кінця місяця можливості розтратити накопичене і заробити, досягти, нові багатства. І, цілком ймовірно, в цьому місяці і до літа Ви відчуєте більше легкості в житті, впаде тягар з плечей.

З 16 лютого період енергії і дій, активності, принесе зміни у Вашому житті, розвиток, усунення по 30 березня. До 10 березня краще не починати нові проекти і навчання, оформлення документів.

З 1 по 5 березня можуть бути розчарування в багатстві і відносинах, сім’ї, не варто робити дурні покупки і вчинки у відносинах.

З 4 по 16 березня інформація, яка дозволить Вам збагатитися, дізнаєтеся більше про свої цінності і заощадження, джерела доходів, дізнаєтеся куди можна інвестувати і на чому заробляти. Вчіться новим способам заробітків і збагачення. Якщо Ви щось колекціонуєте, то можете дізнатися корисну інформацію про це чи інших своїх цінностях. Використовуйте інформацію, щоб заробити, свої знання, контакти, новини. Ділові відрядження і поїздки, подорожі.

З 5 березня по 3 квітня любовно-творчий період, дасть Козерогам харизму і привабливість. Спочатку періоду можуть бути несподівані зміни в любові й творчості, а після багато сприятливих трендів. Любов і романтика, любовні відносини будуть для Вас сприятливі в цей час. Задоволення від відпочинку і розваг. Майже місяць творчої енергії.

З 7 по 10 березня обережніше з необдуманими розвагами, любовними романами і витратами. Може несподівано початися і завершитися.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік для Козерогів буде дуже сприятливим, дасть багато енергії, особливо духовної енергії, віри, надії, інтуїції і осяяння, мудрості. Пік розумінь і кульмінацій. Усвідомте свої прагнення і ідеали, цілі, мрії, знання про світ, знання про інших людей, свою життєву філософію. Хороший пік для завершення і прийняття рішень щодо навчання, знайомств, судів, поїздок, торгівлі та угод.

З 8 по 14 березня допомагайте іншим, займіться добродійністю, розширюйте свої контакти і знайомства. Маса енергії в ці дні і оптимізму.

З 11 по 17 березня пом’якшення конфліктів, хороші дні щоб допомагати іншим людям, енергія для творчості або можна відпочивати. Дуже сприятливі дні для духовних і релігійних практик.

З 12 по 16 березня енергія для зміни себе і своїх знань, з цього тренда у Вас починаються вказівки на посилення сили волі і розвитку в житті. Можете змінювати коло спілкування і знайомих, впливати на цих людей.

З 16 березня по 11 квітня період спілкування, навчання, маси новин, поїздок, угод. Займіться публіцистикою і публічними виступами, оновлюйте свої знання, знаходяте нові знайомства.

З 16 по 24 березня, для Козерогів можливо на кілька днів більше, будь-які Ваші дії і бажання будуть масштабними, дуже багато енергії в ці дні, кардинальності у вчинках і події. Бійтеся конфліктів і травм, вони будуть серйозними і великими. Беріться за складне і масштабне під час цієї вказівки, реалізуйте свої бажання, використовуйте всі можливості.

З 18 по 22 березня зміцнюйте себе і свої знання, свою репутацію і контакти, дні для серйозних угод і переговорів.

З 19 березня по 7 травня, а може бути і весь 2020 рік для Козерогів, я не можу точно сказати, що буде в житті у Козерогів від цього тренда, багато що залежить від особистих гороскопів. У тренда будуть пікові терміни, які помітніше всього, так що не кожен місяць зміни в житті будуть, але ось перший термін з березня по травень буде помітніш всього. Але цей тренд дасть великі, масштабні і сильні, глибокі і трансформуючі, кардинальні зміни і втрати в Вашому житті. Дуже сильна зміна Вас, світогляд і філософію, ставлення до життя і релігії, кар’єрі та професії, репутації та поваги, статусі. Імовірність втрат для Козерогів не велика (для Терезів, Раків і Овнів цей тренд гірше), цілком ймовірно, що одне будете втрачати і на його місці буде починатися \ народжуватися інше.

З 20 по 25 березня багато сили волі і енергії для дій (особливо таємних), зміни і позбавлення. Тренд нейтральний. Бійтеся травм і операцій.

Після 22 березня Ви відчуєте полегшення, в житті буде більше свободи, більше енергії і оптимізму, легше буде здійснювати кардинальні і масштабні вчинки, розвивати життя. Період з 22 березня по 2 липня, а з липня знову життя стане більш «серйозне» (особливо для Козерогів останньої декади) і вимагає зміцнення і серйозного ставлення до нього. У період з 22 березня по 2 липня «серйозніше» треба бути з грошима і багатством, Вам варто запам’ятати цей період і його вплив на Ваше багатство, доходи, накопичення, колекції та цінності. Запам’ятати і зміцнити сферу багатства, постаратися зміцнити її. Тому що з грудня 2020 року 2023 рік цей період буде повторюватися. Ці півроку можуть показати Вам про «тріщини» у Вашому багатстві, які потрібно встигнути залатати. У 2021 році багато негативних трендів для фінансів і багатства. На щастя Козерогів, тренди не матимуть такого негативного впливу Козерогам. Але все одно, буде необхідність зміцнювати «багатство», економити, використовувати гроші обдумано і серйозно, інвестиції та проекти необхідно буде більше контролювати і реструктурувати, так діяти протягом наступних років.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік нейтральний, але остерігайтеся травм або конфліктів, Козерогам буде багато енергії та емоцій в ці дні. Пік дасть нове, можете самі починати нове. Акцент на сім’ї, нерухомості, місце проживання. Багато енергії щоб почати нове або зробити зміни.

З 25 по 30 березня любовно-творчий тренд, відпочивайте і розважайтеся, займіться творчістю і хобі. Можна здійснювати покупки, тренд сприятливий для бізнесу і важливих договорів.

З 27 по 31 березня тренд сприятливий для змін відносин, особливо любовних і романтичних, творчості та хобі.

З 28 березня по 3 квітня нейтральний тренд, є небезпека конфліктів і травм, але є ймовірність відстояти свої права і репутацію. За великі плани і цілі не беріться.

З 30 березня по 13 травня період дій, активності і енергії для багатства. Можете заробляти і витрачати накопичене, відстоювати свої права, братися і боротися за проекти які дають збагачення. Оновлюйте свої джерела доходів і розвивайте їх, зміцнюйте, відстоюйте права на своє. Спочатку періоду зросте схильність до витрат, скандалам через гроші і багатства. А після Ваша активність буде приносити Вам збагачення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на березень

З 4 по 16 березня – інформація-гроші.

З 5 березня по 3 квітня – творчість і любов.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, навчання.

З 16 березня по 11 квітня – навчання, спілкування, знайомства.

З 19 березня по 7 травня або довше – масштабні зміни в житті у Козерогів.

З 22 березня по 2 липня – приділіть увагу своєму багатству і зміцните його.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на будинок і сім’ю.

З 30 березня по 13 травня – активність-гроші.

Гороскоп опублікований 29 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,166