Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць. Багато спілкування та інформації, навчання, навіть занадто багато, можливість у всьому розібратися і повторити. Багато фізичної енергії і вітальності. Можете займатися своєю творчістю. Хороший період для заробітків і здійснення покупок, тільки в кінці місяця кілька небезпечних днів. Дуже багато сили волі для зміцнення себе, репутації, кар’єри, змін в житті і себе. Багато енергії для роботи і професії.

З 8 січня по 4 березня, можливо довше (деталі в гороскопі на січень) період творчості, зміцнення віри, посилення інтуїції, духовний розвиток. З 10 лютого по 17 квітня час навчатися, спілкуватися, більше новин та поїздок. З 14 лютого по 31 березня більше енергії, фізичних сил, бажання розваг, активної творчості.

З 1 по 26 березня час для ділового спілкування, переговорів, укладання угод. Період дозволить Вам збагатитися, оновити джерела доходів, інвестувати, здійснювати покупки. Найкраще здійснювати покупки того, що раніше не змогли, а так же попрацювати над старими проектами.

З 5 по 28 березня період несприятливий для початку нових проектів, нового навчання, нових переговорів і нових відряджень. Але можете сміливо працювати над старим, повертатися до старого. Можливо повернення старих знайомих.

Нейтральний тренд з 5 по 8 березня, може бути багато мрійливості і неуважності в спілкуванні та навчанні, а може бути сильна інтуїція і прозріння. Варто бути обережніше з серйозним, займайтеся творчістю і духовним.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час для нового, нових подій і новин. Сприятливо повторно почати щось вивчати, повторно пройти курси. Можуть бути повторні перемовини або новини. Можливість ширше усвідомити інформацію, знання, оточуючих людей. Можете запланувати поїздку, але повторну, кудись в ці дні або переговори. Повернуться старі знайомі, відродити старі зв’язки.

З 7 по 11 березня час зміцнювати себе, свою вітальність і репутацію. Покажіть свої знання, використовуйте свої знання і духовні прагнення, творчість. Будьте добрішими в ці дні. Хороший тренд для благодійності, допомоги іншим або прохань про допомогу і підтримку.

Приплив енергії, особливо фізичної, з 11 по 17 березня. Займіться, знову, своєю репутацією, приділіть увагу кар’єрі і цілям, творчості, хобі. Ви зможете реалізувати проект будь-якої складності. Хороші дні щоб виховувати дітей.

З 11 по 15 березня ще один тренд впливає на силу волі. Сприятливий для трансформації та оновлення себе, своїх знань, духовних сил.

Намагайтеся берегти свої таємниці і обережніше з інтригами і обманами з 12 по 16 березня. Схильність все перебільшувати, особливо в спілкуванні і інтригах. Може бути багато ліні в ці дні і схильність давати великі обіцянки іншим, але не варто цього робити.

З 14 по 18 березня сприятливі дні для глибокого навчання, публіцистики, переговорів. Багато сили волі та наполегливості у Вас, зможете розібратися в цікавому для Вас.

З 17 по 23 березня ще один тренд впливає на силу волі, багато енергії. Займіться саме трансформацією і відродженням себе, гарний час для позбавлення. Особливо для змін в творчості і захоплень.

Можуть бути витрати або матеріальні втрати, невдалі покупки з 17 по 24 березня. Для Зодіаку це конфліктний період, Козерігам варто бути обережніше з партнерами і ворогами, любовними інтригами, розвагами.

Час для серйозних переговорів, укладення договорів, бажано повторних, а не нових з 18 по 23 березня. Гарний час для навчання, написання листів та іншої публіцистики, але повторної.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, новини, рішення і завершення. Можливість вирішити сімейні та кар’єрні питання, більше акцент на кар’єрі і статусі, ніж на сім’ї. Подумайте про свою кар’єру, про її розвиток, професійних прагненнях, розберіться з проблемами. Можуть бути просто новини чи несподівані зміни.

З 21 березня по 6 квітня нейтральний тренд. З одного боку, він дасть більше інтуїції в спілкуванні та навчанні, Козеріги будуть схильні більше навчатися духовному і містичному, більше творчих ідей (хороші дні для письменників). З іншого боку, більше ліні і неуважності в роботі з документами та інформацією, можуть бути обмани, намагайтеся бути обережніше.

З 26 березня по 20 квітня більше спілкування, поновіть відносини з оточуючими Вас людьми, знаходьте нові знайомства. Хороший період для угод.

З 31 березня по 16 травня час зайнятися роботою і здоров’ям. Для роботи та здоров’я буде більше сил і енергії. Працюйте над складними проектами, поновіть свої обов’язки, беріть на себе нові. Намагайтеся менше конфліктувати з клієнтами і колегами. Зросте Ваша вимогливість до співробітників. Варто зайнятися спортом, зміцнити здоров’я.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козеріга на березень 2019

З 1 по 26 березня – збагачуйтесь і заробляйте.

З 5 по 28 березня – повторіть навчання, переговори, спілкування, знайомства.

6 березня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – час для нового-старого в навчанні, багато новин.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення в кар’єрі та сім’ї, особливо кар’єрі і статусі.

З 21 березня по 6 квітня – обережніше з інформацією і документами.

З 26 березня по 20 квітня – більше спілкування.

З 31 березня по 16 травня – енергія для роботи і здоров’я.

Гороскоп опублікований 01.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,169