Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Можна відпочивати, можна вчитися в першу половину березня. У березні почнеться активність в сімейній сфері, сім’я буде в центрі уваги у Козерігів наступних півтора місяці, а період спілкування з рідними і новин сімейних до травня. Буде можливість розібратися зі своєю професією і шляхом, цілями. В кінці місяця буде значний приріст фізичних сил, активності, цілеспрямованості, а по початку і скандальності. Місяць насичений, але все найважливіше для Козерігів в гороскопі з середини березня, до тих пір відпочивайте.

З лютого місяця по 7 березня був хороший період, щоб вчитися і заводити нові зв’язки, подорожувати і знайомитися. З 27 січня по 18 березня був занепад фізичних сил, але зростання духовних і активність в духовних питаннях.

2 березня буде пік, плюс-мінус 3 дні, піковий період буде кульмінаційним, завершальним, який інформує і додасть енергії для Козерігів і посилить всі тренди, дозволить завершити. Вас чекає дуже багато новин, новин від знайомих, друзів, переоцінка і «кульмінація» планів на майбутнє і знань, поглядів на життя, стосунків, роботи, здоров’я, бізнесу, судових та інших розглядів, навчання, далеких поїздок і іноземних питань, духовних питань і секретів. Період досить скандальний, але і дає можливості отримати результати, підбити підсумки.

Дуже гарний час для відпочинку з 3 по 7 березня, зайнятися своїм духовним світом.

З 6 березня по 13 травня у Вас буде багато новин від сім’ї, рідних, поїздок до рідних, спілкування. Це можуть бути і сімейні справи, оформлення документів, що стосуються нерухомості. Два місяці багатих на інформацію про сім’ю.

З 7 по 31 березня період для налагодження відносин з рідними, поліпшення свого будинку, житла. На жаль, буде пара негативних періодів з 12 по 15, 22 по 26 і 27-31, коли треба бути обережніше. А так, це хороших 3 тижні для здійснення покупок в будинок і рідним.

Великий приплив духовних сил, можливість швидко вирішувати сімейні питання з 8 по 15 березня. Хороші дні для лікування, фізичного і психологічного.

З 10 по 15 березня негативний період для ділових переговорів, складно буде знайти компроміси і домовитися вдало, відкладіть важливі переговори і оформлення документів, вчинення дорогих покупок.

Ще один, загальний для Зодіаку, прилив сил і віри з 12 по 16 березня. Сприятливі дні, оптимістичні, хороші для відпочинку і творчості, для Козерігів вдалі дні для соціальних заходів.

17 березня буде пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – пік посилить всі тренди, принесе нове. Для Козерігів це вдалий час почати вивчати щось нове, завести нові знайомства.

Хороші дні для переговорів і укладення угод з 17 по 22 березня, для Вас ці дні хороші для спілкування з рідними, приділити увагу сімейним бюрократичним справам.

Вас чекає великий приплив сил з 18 березня по 16 травня, багато енергії, активності в житті, час оновити своє життя, цілі, бажання, працювати над реалізацією складних проектів, прагнути до нагород. Зросте Ваша наполегливість, сексуальність, впевненість в собі, схильність домінувати і керувати іншими, контроль. Займіться спортом і своїм фізичним станом. Зросте конфліктність.

Перший конфліктний період в гороскопі, помітний дуже для Козерігів, буде з 21 по 29 березня (а може і по 1 квітня). Період загрожує скандалами з керівництвом і членами сім’ї. Можуть бути травми в ці дні, багато нервового напруження, схильності до драматизму, занадто перебільшений егоцентризм. Самі вирішуйте, скандалити чи ні. Результати довго чекати себе не змусять, 31 числа плюс-мінус пару днів.

З 21 березня по 2 травня (може бути плюс 5-10 днів) сприятливий період, щоб розібратися повторно в своїй дружбі і планах на майбутнє, хороші дні щоб змінити себе, свої звички, очиститися і позбавитися, легко буде втрачати і змінювати себе. Період вже був з 31 грудня до 10 лютого. Духовний період.

З 22 по 26 березня – намагайтеся нічого не втратити в стосунках, сім’ї, любові, фінансах, професійній сфері і статус. Втрати будуть болючі. Поганий період для переговорів і для відносин. Багато ревнощів і бажань. Підвищена сексуальність.

З 23 березня по 15 квітня, загальний період детально описаний в загальному гороскопі на березень, поганий час для початку нового навчання або нових проектів, проблеми з документами і технікою, нову техніку краще не купувати. Потрібно бути уважніше, вірогідні затримки або втрати, регрес. Але гарний час повернутися до старого. Для Козерігів цей період буде помітний в поверненні старих новин від сім’ї або документів про нерухомість, хронічних захворювань, старих клієнтів або завдань.

Час несподіваних вчинків і подій у відносинах і з рідними, сім’єю, фінансами, любов’ю з 27 по 31 березня. Можете щось отримати, а можете і втратити, швидко все буде відбуватися і розвиватися, багато що залежить від особистих гороскопів і тенденцій. Просто прискорення і несподіванка.

Бережіть здоров’я і репутацію з 28 березня по 1 квітня, відносини з рідними і керівництвом. Погані дні для хвастощів і можуть бути втрати.

Хоча для Зодіаку цей період негативний і конфліктний, для Вас же цей час відстоювати свої права, коригувати свої цілі. Період з 30 березня по 7 квітня. Час підходить для зміцнення своєї репутації (професії, статусу і тд.), Реалізації складних завдань і планів, корекції. Але намагайтеся не надто себе перевантажувати.

Останній пік буде 31 березня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік посилить тренди і принесе результати, кульмінації, новини і розуміння, час прийняти рішення про продовження або завершення. Для Козерігів великий акцент на кар’єрі, статус, досягнення. Приділіть цьому увагу, прийміть рішення. Можуть завершитися події і в сімейній сфері.

Час творчості, любові і романів з 31 березня по 24 квітня, зросте Ваша схильність до ліні, відпочинку, любовним романам і розваг. Більше привабливості для Вашого знака. Можна відпочивати.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Козеріга

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Навчання, суди, поїздки, зарубіжжі.

З 6 по 13 травня – час новин від сімейної сфери.

З 7 по 31 березня – покращуйте будинок і відносини з рідними.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове. Почніть нове навчання або читання книги.

З 18 березня по 16 травня – фізичні сили, енергія і завзятість.

З 21 березня по 1 квітня – конфліктні дні, травми.

З 22 березня по 2 травня – міняйтеся і позбавляйтеся.

З 30 березня по 7 квітня – будьте стриманішими, час відстоювати права.

31 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на статус.

З 31 березня по 24 квітня – творчість і любов.

Гороскоп опублікований 01.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,394