Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Березень буде сповнений натхнення, хороший місяць для відпустки. Починаючи з 2го березня біля Козерігів почнуть відбуватися події, результат яких буде у другій половині місяця. Найкраще зараз відправитися в романтичну поїздку, а не сидіти на роботі. Чекайте новин від близьких. А так же очікуйте великої кількості інформації і поїздок на короткі відстані. А ось поїздки на далеку дистанцію, а так само спілкування за зарубіжжям – Вас чекає не раніше 17 березня.

Вас очікує більше подорожі на тривалу відстань, а так само спілкування із зарубіжними партнерами після 17 березня. Цей же період, в перебігу 5ти днів після 17 березня, хороший для отримання нових практичних знань. Можете сміливо почати вивчати бухгалтерію, якщо Ви цього хотіли.

Раптова подія, яка схвилює Вас, відбудеться 31 березня. Вона буде пов’язане з Вашою родиною, майном, батьками. Особливо важливим вона буде для тих Козерігів, які народилися 1 січня, плюс \ мінус 4 дні. Ситуація, подія, буде такою, що Ви не могли його очікувати або планувати. Новини, отримані Вами вимагатимуть осмислення, вироблення нової стратегії. Ця ситуація, проблема, вимагатиме тривалого періоду для вирішення, і з часом (якщо не вирішити) буде тільки посилюватися.

Чекайте «уповільнення» в кар’єрі, це уповільнення триватиме з 1 березня до 20 травня. До того ж у Козерігів виникне «уповільнення» і вдома. Ви будете відчувати, що робите крок вперед, а насправді – два назад, в справах пов’язаних з кар’єрою і домом.

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в березні 2014

Хороші дати в березні : 6-7, 10, 15-17, 25, 27, 29.

1 березня до 20 травня – слід очікувати вповільнення та виникнення старих проблем в кар’єрному плані і вдома.

3 березня й до 21 липня – сфокусуйте увагу на те, що Ви вже почали, а не починайте щось нове. Цей період буде повний затримок для Козерігів. Поганий період для зміни іміджу і планів. Ви більше підете в себе, ніж зазвичай, станете більш чутливі до подразників депресії. Найчастіше будете відчувати втому і брак сил.

7 березня – Ви відчуєте, що затримки пов’язані з відносинами і партнерством, почали пропадати. Відносини почали знову зростати, Вам захочеться нових зв’язків або перевести існуючі відносини на новий рівень.

17 березня – принесе Вам новини пов’язані із зарубіжжям і навчанням.

31 березня – раптово зверне Вашу увагу на будинок і сім’ю. Події будуть не найприємнішими…

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,188