Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Ясень (23.05-03.06; 22.11-01.12)


ЯСЕНЬ – 25 травня-3 червня, 22 листопада-1 грудня

Це прекрасне могутнє дерево. Приємно виглядає, має стрункий силует, елегантний і вільний у русі. Подобається собі. Однак постійно жити з ним нелегко. Має живий характер і дуже вимогливий. Прагне до того, щоб про нього піклувалися, думали і жили так, як йому більше всього подобається, робить тільки те, що йому хочеться. А оскільки має тяжіння до самостійного і незалежного життя – не всі добре переносять це.

Сміється над життєвими труднощами, що створює враження безвідповідальності і безвілля. Але це тільки видимість. Ясен дуже добре знає, чого хоче, і ще краще – чого він не хоче. Самолюбний у всьому, що стосується власного успіху і благополуччя.

У прагненні до власного щастя настільки енергійний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети. Егоїст, але не скупий. Щедрий, ділиться всім.

Це примхлива натура в області любові виявляє зовсім інші риси: буває обачний, постійний, завбачливий, власне, у цій області Ясен має найбільші успіхи і вміє добре вибирати, зважувати усі за і проти. Його шлюб по любові одночасно буває і шлюбом по розуму. Рідко помиляється і докладає багато зусиль, щоб організувати сімейне життя, і це йому часто вдається. Його розум грунтується в першу чергу на інтуїції. Оригінальний і сповнений фантазії. Так само як і Горобина, Верба і Горіх, Ясен має незвичайний дар проникливості. Нерідко любить забавлятися грою в пророка і, коли виповнюються його пророкування, то слава його ще більше зміцнюється.

Ясен завжди трохи грає долею. Але це дерево надійне, не бійтеся укритися в його тіні.

Риси народжених під знаком Ясена: інтелігентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.

Під знаком Ясена народилися: Марк Твен, де Голль, Джон Кеннеді.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,416