Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Яблуня (23.12-01.12, 25.06 – 04.07)


ЯБЛУНЯ – 23 грудня-1 січня, 25 червня – 4 липня

Рідко буває високою, радує око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності і сердечності. Вселяє думку про любов, навіть тоді, коли про неї сама не думає (що трапляється рідко).

Яблуня – дерево дуже сентиментальне, чуттєве. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше зважується на заміжжя, не почуваючи до партнера великих почуттів (Яблуня – дерево дуже різнобічне), однак це не означає остаточного відмови від любові і почуттів.

Якщо вона випадково зустріне партнера, відповідного її духу і смаку, то їх подружжя буде блаженством. Яблуня завжди вірна в любові (як у вільній, так і в подружній, і навіть в позасупружній) до пізнього віку.

Безкорислива, неощадлива, легко піддається на обман. Віддала б власну сорочку, поділилася б останнім шматком хліба. При всьому цьому, однак, Яблуня не простушка.Не думаючи про завтрашній день, вона живе з дня на день, часом робить борги і забуває про них, що взагалі для неї природно. Вона – повний фантазії філософ, що радується життю і не бажає нікого ні дивувати, ні переконувати.

Не приймайте її, однак, за істоту легковажну. Інтелігентна, вдумлива і логічна, Яблуня має схильність до науки. Читає усе, що відноситься до цікавить її області. Сума її знань на подив велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає усе для того, щоб угамувати свою допитливість. Наукові теорії, як видно, цікавлять її в такому ж ступені, як і гарна кухня. Воліє задоволення цього світу блаженству у світі іншому.

Любить розмаїтості в емоційній сфері. Монотонне щастя без вади навіває нудьгу. Слід знати, що ця безпосередня дівчина чи симпатичний хлопець любить час від часу щось ускладнювати у своєму житті.

Риси народжених під знаком Яблуні: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до міркування, логіка, аналітичний розум.

Під знаком Яблуні народилися: Рубенс, Генріх VII, Руссо, Жорж Санд, М. Нексе.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169