Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Тополя (04.02-08.02; 05.08-13.08)


ТОПОЛЯ – 4-8 лютого, 5-13 серпня

Декоративність, стрункість і краса від ранньої молодості. З роками, однак, сама створює собі проблеми. Дуже чуттєва до перебігу часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє. Тільки гарний вплив навколишніх може надати допомогу, тому необхідно уважно вибирати людей, з якими доводиться спілкуватися.

Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище сприяє розвитку Тополі. Вона відчуває потребу в товаришах, але мучається від оточення, не обраного нею самомю. Дуже чутлива до обмеження волі і легко впадає в песимізм.

Її любов чуттєва до найменших неприємностей і навіть дріб’язку можуть вивести її з рівноваги. Часом розчулюється сама собою, але частіше вдається їй це сховати, і в цьому замовчуванні знаходить своєрідне задоволення.

Відвага і гордість допомагають їй здолати самі складні завдання, і на її обличчі рідко можна помітити занепокоєння. Ті, хто знають її мало, приймають часто за особистість веселу і спокійну.

Вона не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово організована і не забуває про майбутнє. У шлюбі – важке щастя, занадто буває чуттєва і зайво незалежна. Її зброєю в подружніх сутичках є байдужність, доповнене посмішкою і жартом. Якщо не може надійти інакше, має схильність триматися стосовно партнера неприязно.

Має тонкий уроджений розум, що зовсім не старіє. Її проникливість і критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на її амбіцію. Багато Тополь зустрічається серед медиків.

Риси народжених під знаком Тополі: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійливості і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.

Під знаком Тополі народилися: Менделєєв, Жюль Верн, А. Хічкок, Сальвадор Далі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171