Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Оливкове дерево (Маслина) (23.09 – осіннє рівнодення)


Олива – 23 вересня – осіннє рівнодення

Невелика, іноді на границі красивого і потворного, але не позбавлена принадності. Часто докучає їй ревматизм, тому дуже любить сонце і страждає від його відсутності. Врівноважена, спокійна, у неї немає нічого агресивного і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Допускає можливість мати власне судження також і іншим. Ніколи не втручається в чужі справи.

Маслина настільки делікатна, що її легко обвинуватити в байдужності, але вона зовсім не байдужа. Навпаки, в разі потреби до неї кожної може звернутися за допомогою.

У будь-якій ситуації не розстається з посмішкою. Частково завдяки умінню володіти собою, але насамперед тому, що вважає безглуздим розбудовувати нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою і безтурботності навколишнім.

Хоча Маслина добра і сердечна, вона володіє достатньою часткою розуму та здорових думок, щоб не дозволити експлуатувати свою доброту. Відрізняється вродженим почуттям справедливості. Все розуміє, вміє ввійти у чуже становище і притаманна їй неупередженість дозволяє їй забувати про себе саму. Вона знає про це і заздалегідь з цим мириться. Тому її люблять і цінують, хоча сама вона нічого не робить для того, щоб справити враження на інших. У спілкуванні стримана.

У любові Маслина намагається не бути ревнивою, поважає незалежність партнера, навіть якщо приходиться через цього мовчазно страждати. Трапляється, що йде на далекосяжні поступки, аж до зречення від власної любові. Але це зовсім не говорить про її слабкість і покірність. Просто найважливішим для Маслини є спокій.

Відрізняється великою інтелігентністю, багато часу присвячує роздумам, любить читати, учитися і розширювати свій кругозір. Хоча і не прагнути до цього, завжди привертає до себе увагу і іноді стає знаменитою. Належить до числа людей які приносять навколишнім спокій і щастя, що залишають після себе добру пам’ять.

Риси народжених під знаком Маслини: вірність суджень, аналітичний розум, здатність до дедукції і рефлексії.

Під знаком Маслини народився імператор Август.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167