Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Липа (11.03-20.03; 13.09-22.09)


ЛИПА – 11-20 березня, 13-22 вересня

Нечувано чарівна і вміє своєю чарівністю користатися. Може кожному закрутити голову. Мріє про стабільне, забезпечене, повне зручностей життя і найчастіше не віддає собі звіту, що все це не має для неї великого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй досить мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності. Спокійна на вид і навіть трохи безвольна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична. Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог.

Буває нестійка, особливо чутлива до лестощів. Сповнена протиріч, дуже важка для розшифровки. Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею приємно і легко, залишається відчуття психологічного комфорту. Липа терпляче вислуховує співрозмовника, шанобливо ставиться до своїх ближніх, не прагне керувати ними. Її усі дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися.

Має практичний склад розуму, схильностями до техніки, спритна і точна. Якщо зустріне на життєвому шляху родинну душу – подружня любов може повернути їй рівновагу, позбавити від протиріч. При цьому має сильно розвинене почуття власної гідності. Буває ревнива, найчастіше без приводу.

Риси народжених під знаком Липа: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Під знаком Липи народилися: Людовик XIV, Ренуар, А. Ейнштейн, Юліан Тувім.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,166