Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Клен (11.04-20.04; 14.10-23.10)


КЛЕН – 11-20 квітня, 14-23 жовтня

Акуратний, доглянутий, іноді навіть трішки кокетливий. Часто буває там, де найбільш цікаво. Стежить за модою. Не належить до числа пересічних особистостей. Повний енергії і бадьорості, невтомний. Клен, як говорять, завжди на висоті положення. Його можна зарахувати до індивідуалістів. Хоча по своїй природі Клен стриманий і не сміливий, він може приймати самі ризиковані рішення, в основі яких лежить не стільки матеріальний фактор, скільки життєвий інтерес. Не любить засиджуватися вдома, охоче довідується нових людей. Має дар викликати людей на відвертість. Але не слід побоюватися, якщо щось йому повідав – ніколи не засуджує чужих вчинків і не базікає про чужі секрети.

Зазвичай буває повний планів, найчастіше незвичайних, екстравагантних. Любить усілякі новинки, з ентузіазмом захищає нові ідеї, але сам рідко реалізує власні проекти. Це, однак, не заважає йому отримувати задоволення від своїх широких обріїв. Є в ньому і крапля цинізму. Він не любить і не боїться громадської думки. Навпаки, йому подобається, щоб про нього говорили.

У любові він складний. Йде дивними і непередбаченими дорогами. Але це не означає, що він не зможе знайти щастя, якщо не зустріне партнера з аналогічним мисленням і смаком. Розум має ясний і проникливий. Незважаючи на те, що повний проблем, не позбавлений ні уяви, ні інтуїції. Одним словом, характер багатосторонній.

Риси народжених під знаком Клена: живий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму.

Під знаком Клена народилися: Лукрецій Борджіа, Катерина Медічі, Леонардо да Вінчі, Анатоль Франс, Чарлі Чаплін, Леопольд Стокольскій.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,170