Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Кипарис (25.01-03.02; 26.07-04.08)


КИПАРИС – 25 січня-3 лютого, 26 липня-4 серпня

Стрункий, міцний, з точеним, сильним силуетом і простими правильними рисами. Є в ньому щось суворе, щось від людини природи, не зіпсованої цивілізацією. Однак не позбавлений вишуканості. Задовольняється малим і пристосовується до ситуації. Може жити при будь-яких умовах і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності.

Не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає, – бути щасливим. Уникає усього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної сім’ї або (замолоду) у постійному суспільстві приятелів. Не сентиментальний. Найчастіше трохи грубуватий, але не позбавлений щиросердечного тепла людина; суворий, але одночасно і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо.

Кипарис любить мріяти і, скоріше, дає себе нести по течії життя, ніж організує її. Занурений у мрії, думками десь завжди в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета суперечки. Власне, еластичність його характеру – те, що шукають у ньому. Недосяжний у своїй вірності. Буває вірний своїй любові, дружбі, спогадам.

Його інтелігентність носить умоглядний характер. Улюблене заняття – міркування на будь-яку тему. Судження продумані і розумні.

Життя його найчастіше тече спокійно і рівно серед тих, кого він любить. Риси народжених під знаком Кипарис: сталість почуття, лояльність, рефлексивність, інтелігентність, аналітичний розум, логіка.

Під знаком Кипарис народилися: Шуберт, Моцарт, Ромен Роллан, Рузвельт, Луї Армстронг.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,171