Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Картас південний (09.02-18.02; 14.08-23.08)


КАРТАС – 9-18 лютого, 14-23 серпня

Розкидистий, потужний і хоча не дуже стрункий, робить враження солідної і красивої рослини. Легко пристосовується до всяких умов. Правда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати під відкритим небом. Володіє гарним здоров’ям. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує вважатися із собою, одночасно дуже чутливий до жартів із приводу своєї особи і не дуже розуміє їх.

Любить вразити, захопити зненацька, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які жертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. З блиском вирішує найскладніші питання. Не відає небезпеки, непередбачливий і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. На щастя, однак, поправний оптиміст, що призводить найчастіше до необережних вчинків як у діловому, так і в особистому житті. Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, що сам вибрав, тому серед Картасів є багато героїв, але багато і мучеників.

Підданий чужим впливам, сам також має здатність впливати на інших. Давить на оточуючих спонукає і впливає. Дуже наполегливий і належить до числа тих, хто завжди правий.

Чутливий, сприйнятливий і сентиментальний – може прив’язатися назавжди і цю любов сприймає з великої букви. Решту сприймає як приємний і позбавлений великого значення спосіб проведення часу. Інтелігентний і має здатність до синтезованого сприйняття проблем. Вражаюча швидкість, з якою обмірковує і приймає рішення. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно в області музики. У всякому разі, його відрізняє велике почуття ритму. Народжений для пригоду, веде зазвичай рухливе і різноманітне трудове життя.

Риси народжених під знаком Картас: імпульсивність, оптимізм, інтелігентність, здатність до дедукції.

Під знаком КАРТАС народилися: Галілей, Дарвін, Костюшко, Гьоте, Брехт.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,286