Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Граб (04.06-13.06; 02.12-11.12)


ГРАБ – 4-13 червня, 2-11 грудня

Красиве дерево, але без особливої ​​чарівності. Змолоду буває часто красивий, але з пливом часу втрачає цю якість. Граб відноситься до навколишнього його світу з полегкістю. Це тип естета. Його увагу привертає скоріше форма, ніж зміст.

Має виражену схильність до дисципліни і покори. Любить відмінності, мріє про нагороди і почесті, тужить за замилуванням з боку інших. Найбільше йому подобається підкорятися встановленому порядку і тому рідко виявляє ініціативу. Прийняття рішення супроводжується в нього страхом зробити помилку. При цьому має почуття відповідальності і справедливості. Не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить із прямої, перевіреної і протоптаною дороги. А до нових ідей відноситься з обережністю.

У любові відрізняється великою порядністю. Почуття розглядає як справу відповідальну. З нього виходить милий і приємний партнер. Але якщо життя запропонує йому вибір між любов’ю і обов’язком, як правило, вибирає друге.

Риси народжених під знаком Граба: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.

Під знаком Граба народилися: Горацій, Марія Стюарт, Корнель, Шуман, Мюссе, Т. Манн, П. Гоген, У. Дісней, Роберт Кох, А. Хачатурян.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,481