Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Граб (04.06-13.06; 02.12-11.12)


ГРАБ – 4-13 червня, 2-11 грудня

Красиве дерево, але без особливої ​​чарівності. Змолоду буває часто красивий, але з пливом часу втрачає цю якість. Граб відноситься до навколишнього його світу з полегкістю. Це тип естета. Його увагу привертає скоріше форма, ніж зміст.

Має виражену схильність до дисципліни і покори. Любить відмінності, мріє про нагороди і почесті, тужить за замилуванням з боку інших. Найбільше йому подобається підкорятися встановленому порядку і тому рідко виявляє ініціативу. Прийняття рішення супроводжується в нього страхом зробити помилку. При цьому має почуття відповідальності і справедливості. Не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить із прямої, перевіреної і протоптаною дороги. А до нових ідей відноситься з обережністю.

У любові відрізняється великою порядністю. Почуття розглядає як справу відповідальну. З нього виходить милий і приємний партнер. Але якщо життя запропонує йому вибір між любов’ю і обов’язком, як правило, вибирає друге.

Риси народжених під знаком Граба: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.

Під знаком Граба народилися: Горацій, Марія Стюарт, Корнель, Шуман, Мюссе, Т. Манн, П. Гоген, У. Дісней, Роберт Кох, А. Хачатурян.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,287