Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Дуб (21.03 – весняне рівнодення)


ДУБ – 21 березня – весняне рівнодення

Повний життя, сили і краси, що не має в собі нічого тендітного. Рухи величні і повні достоїнств, будить у людях повагу своїм солідному видом. Абсолютно здоровий, що в його випадку дуже важливо, тому що не переносить слабість і хвороби, а вид крові може привести його до непритомності.

Дуже відважний, але його сміливість відбувається не тільки від його духовних якостей, скільки від надмірної гордості. Не хоче, щоб його вважали боягузом і, попереджаючи гострі обставини, реагує різкіше, ніж потрібно. Витриманий і вольовий, не має звички відходити від раніше прийнятого рішення і, як правило, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має також погані сторони: Дуб не вміє бути гнучким, його непримиренність доставляє йому турботи. Домігся б багато чого, якби зміг хоч трохи бути дипломатом.

Сам він більш незалежний. Не переносить ніяких обмежень і його дії часто граничать зі свавіллям. Тим не менш, він поважає думку і завжди буває таким у любові. Являє собою істоту непостійну, жертву чергових захоплень, упевненого, що «тепер це вже назавжди». У шлюбі може згодом зробитися розсудливим.

Міцно стоїть на ногах, як би врослий в своє оточення, продовжує і розвиває сформовані ситуації. Не прагне до змін і з невдоволенням приймає зміни, викликані діями інших. Він – консерватор. Незважаючи на те, що час від часу здатний на безкорисливі вчинки, завжди пам’ятає про свою вигоду і всю увагу зосереджує на особистих проблемах. Чуже життя його не цікавить.

Поглинають його конкретні справи, мислить ясно, по-діловому, є людиною дій, не позбавлений інтуїції. Відноситься до числа людей, що незалежно від обставин завжди залишаються при своїх інтересах. Зазвичай своїм близьким він забезпечує життя в повному достатку.

Риси народжених під Знаком Дуба: рішучість, точність у вчинках, практичний розум, реалізм, спостережливість, організаторські здібності.

Під знаком Дуба народилися: І. С. Бах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,376