Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Береза ​​(24.06 – літнє Сонцестояння)


БЕРЕЗА – 24 червня – літнє Сонцестояння

Гнучка й аристократична, легка, мила в спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб’язністю, вміє бути делікатною і стриманою. Не нав’язує своїх симпатій і настроїв, не вимагає нічого і нічого не шкодує.

Скромна до пуританства, але завжди елегантна, без усякого моралізовання. Сповнена почуття міри і терпимості, не виносить одного – вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй далекі. Немає в ній і тіні снобізму. Найохочіше жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, тільки б мати можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, Береза ​​виростає в праці і любить трудитися.

Її скромний і делікатний характер визначає її схильність до любові зі спокійним плином. Сентиментальна, Не боїться почуттів занадто пристрасних. Буває лояльна і вірна, вміє створити вдома атмосферу затишку і домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв’язки вступає трохи необачно, але ніколи не шкодує про свій вибір.

Риса, найбільш відмітна для Берези – інтелігентність. Сили її уяви і винахідливості воістину не мають границь. Роботу завжди сприймає творчо. Уміння логічно мислити і запровадити свою думку в життя, з’єднані з її працездатністю, відкривають перед нею всі двері.

Незважаючи на те, що можна займатися будь-яким видом діяльності, найбільших успіхів домагається у галузі мистецтва. Малотоваристськість – це її єдиний недолік. Світське життя, контакти з впливовими людьми не привертають її увагу. Береза ​​часто буває щаслива. Вона так мало вимагає від життя – досить їй близького серця і хорошої бібліотеки.

Риси народжених під знаком Берези: м’якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.

Під знаком Берези народилися: Гуттенберг, Матейко, Стрілецький.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,380