Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць, потрібно бути обережніше у витратах і боргових питаннях, багато енергії і сил. У січні буде 2 періоду, тренда, які будуть повторюватися в 2019 році і будуть впливати на сімейну сферу, творчість і любов, відносини. Зросте інтелектуальний тонус, особливо для творчості.

З 1 січня по 14 лютого зростуть витрати, шанси травмуватися, шанси на операції. В цей час буде більше скандалів за борги, активніше будете брати в борг і вирішувати боргові питання. Бажано багато в борг не брати, занадто багато буде негативних трендів під час періоду, остерігайтеся скандалів з кредиторами.

З 2 по 26 січня, максимум по 1 лютого, важливий тренд і довгостроковий період, особливо для Дів 2й декади, вплив на сімейні питання, Ваше Я і Ваші бажання, навчання, судові питання, важливі відносини (шлюб, ворожнечу, ділове співробітництво), нерухомість, духовне і містичне. Він внесе плутанину, розмитість і невизначеність, великі бажання, лінь, образливість, підвищену чутливість і ескапізм в перерахованому. Не час для судових розглядів, потрібно серйозніше ставитися до відносин і сім’ї, своїм бажанням. Бійтеся обманів, фантазій, не беріться за складне і не звалюйте відповідальність на інших. Обережніше з духовними практиками.

З 5 по 24 січня інтелектуальний тонус, гарний час для інтелектуальної творчості, публіцистики. Дізнавайтеся і вивчайте свої захоплення.

З 7 січня по 3 лютого займіться відносинами з рідним і своїм будинком. Покращуйте будинок, купуйте прикраси, меблі. Налагоджувати відносини з родичами, миріться, поговоріть про важливе і тривожне для Вас.

Пік 6 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік додасть Вам енергії і вітальності, пік принесе нове і посилить всі тренди. Займіться новою творчістю, знайдіть нове захоплення. Час заводити інтриги і романи, закохуватися. Можливість завагітніти або почати щось нове з дітьми. Намагайтеся в цей час не дуже все перебільшувати і тверезо все оцінювати, особливо в питаннях любовних і відносин.

Ще один період / тренд зачіпає відносини (шлюб, ворожнечу, ділове співробітництво і важливі відносини) і творчість, любов, дітей, захоплення і розваги з 8 січня по 4 березня (може бути навіть до серпня місяця), буде повторюватися від 2 до 3 разів за рік. Період / тренд гармонійний, але його результативність буде залежати від особистих дій, потрібно працювати і розвиватися, а не чекати. Зміцнюйте свої важливі відносини, плануйте довгострокові проекти, оновлюйте правила і розширюйте відносини. Займіться своєю творчістю, вдалий час для заняття новими видами творчості або поліпшення і зміцнення існуючого. Приділіть увагу любові і розвагам, можливості для серйозних інтриг. Дуже гарний час для розвитку інтуїції, духовного світу.

З 9 по 13 січня хороший час для спроб завагітніти або для будь-яких змін з дітьми, вагітністю, любов’ю, творчістю, захопленнями. Час змінювати, оновлювати, управляти, усувати. Багато сили волі та наполегливості для цих питань, розберіться з любов’ю, дітьми, романами, захопленнями.

Друга частина гороскопу після 5 січня.

Гороскоп опублікований 31.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,171