Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде дуже напруженим спочатку, конфліктним, мало енергії і схильність до регресу. Але після першої декади справи підуть на поправку. У Вас буде можливість більше спілкуватися і навчатися, в середині місяця дізнатися більше про сім’ю і нерухомості. Один з піків матиме сильний вплив на сім’ю і питання нерухомості. Останній пік акцентує дружбу і плани на майбутнє.

Активний період для відносин з 16 листопада по 1 грудня, спочатку періоду до 11 числа можуть бути конфлікти і обмани, схильність все перебільшувати. З 17 листопада по 7 грудня період регресу в житті, переоцінки життя і статусу, повернення до старого, несприятливий період для нового.

З 1 до 13 грудня вчіться, знаходьте знайомства, займіться публіцистикою, багато новин і можуть бути відрядження. До 7 грудня нове не починайте, а поверніться і завершіть старе.

З 2 грудня по 7 січня хороший період налагодити відносини з сусідами і знайомими, більше спілкуватися. Може бути закоханість в когось із знайомих, роман.

Обережніше з мріями і обманами, обіцянками з 4 по 10 грудня. Обережніше з членами сім’ї, ворогами, партнерами. Намагайтеся не братися за складні проекти, не вступати в конфлікти і скандали.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік посилить всі тренди, може бути дуже конфліктним і оманливим. Пік принесе нове, зміни. Акцент на сім’ю, сімейні питання, місце проживання. Починайте ремонт, подумайте про свої права в сім’ї, захищайте сімейні інтереси.

Багато новин про сім’ю і нерухомості, час дізнаватися більше про рідних і нерухомості з 13 грудня по 5 січня.

Хороший період, щоб швидко вирішувати сімейні та фінансові питання з 19 по 22 грудня. Можуть бути несподівані зміни в боргових питаннях, спадкових, спонсорських.

Багато романтики і сприятливий період для відносин з 19 по 23 грудня, приділити увагу любові. Багато творчості в ці дні.

Пік 22 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік буде кульмінаційним, завершальним, що дозволяє розібратися з дружбою і планами на майбутнє, ідеями. Приділіть увагу друзям і колективам, спільним проектам. Подумайте про своє майбутнє. Час для рішень.

Час зміцнювати свою любов, творчість, відносини з дітьми, любовні романи з 31 грудня по 4 січня. Якщо ці питання у Вас кволі, то ймовірно буде розчарування і руйнування в них. Варто берегти здоров’я.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Діви

З 1 по 13 грудня – вчіться.

З 1 грудня по 7 січня – спілкуйтеся.

7 грудня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 13 грудня по 5 січня – дізнавайтеся більше про сім’ю і нерухомості.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на дружбу і плани.

Гороскоп опублікований 27.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,185