Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Дів, гороскоп на жовтень цього знаку буде краще, ніж іншим знакам Зодіаку. Душевна гармонія, навіть якщо проблеми. Дуже хороший місяць для відносин, непоганий для заробітку грошей, інвестування і покупок. У самому кінці вересня про заробітки і багатстві можете дізнатися щось погане. Багато спілкування і більше публічної активності. Життя трохи сповільниться, переоціните себе, знання і знайомих, багатство і цінності. Уважніше, стриманіше, треба бути з витратами, чужими грошима, спадщиною, скандалами з іншими людьми.

З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми, з середини вересня по жовтень буде небезпечніше за все. З 10 вересня до 14 листопада не вимагайте нового фінансового і матеріального від інших людей, не конфліктуйте за чужі гроші і допомогу. З 16 вересня до 3 листопада розвивайте стосунки, творчість, любов, свої погляди на них. З 27 вересня до 28 жовтня товариськість, багато новин, навчання.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини. Акцент Дівам на борги і доходи. Отримайте результати від своїх проектів, дізнаєтеся важливе про борги і джерела доходів, приймете рішення про інвестиції та кредити. Пік сприятливий, але постарайтеся багато не витрачати і не конфліктувати з-за чужих грошей.

З 3 до 27 жовтня сильна вказівку, хороший період, для Дів, який пом’якшує, поліпшує, розвиваючий, гармонійний. Будь-які погані події в цей період він пом’якшить, дасть більш добру оцінку для поганих подій, терпіння, отримання допомоги. Увага Дів до відносин і багатства. Оновлення відносин, розвиток, забудете старі, буде бажання нових, важливість відносин в цей період. Вплив цього періоду пом’якшить негативні вказівки для багатства, яких буде багато в жовтні, будуть не тільки витрати, але і доходи в цьому місяці. Радуйте себе бажаними покупками. Добрими будуть договори і переговори. Період дає енергію для жіночності жінкам Дівам, розвивайте свої жіночі якості, зовнішність. Жінки Діви будуть привабливі для чоловіків. Найкраще період з 9 – 12 жовтня і 17 – 26 жовтня.

З 3 – 24 жовтня чреда поганих вказівок для багатства, але вони будуть перекриті сприятливим періодом. Про всяк випадок, намагайтеся менше витрачати по дурості і поспішності, не скандалити через гроші. Сильніше проблеми можуть бути з боргами, спадщиною, отриманням допомоги від інших, а ще витрат на розваги і азарт – це гірше і з цим треба бути обережно, не скандалити, не ризикувати.

З 5 – 12 і 16 – 22 жовтня – імпульсивність у спілкуванні, перепади настрою і активності, зміни швидкі в навчанні та проектах.

З 9 – 20 жовтня ще одна низка поганих вказівок для багатства. Теж перекрито хорошим періодом. Але треба менше хвалитися своїм багатством, цінностями, бажаннями. Особливо в середині жовтня. Не витрачайте гроші на розваги і хвастощі. Краще не давати великих обіцянок і не братися за масштабні проекти.

З 14 жовтня до 3 листопада уповільнення життя і переоцінка, повернення до старого або старого в Вашому житті. Займіться вивченням себе і життя, не на часі починати щось нове, завершуйте старе. До 27 жовтня сильніше переоцінка знань і знайомств, старі поїздки. З 27 жовтня до 3 листопада переоцінка багатства, проектів, джерел доходів. Період має сильний загальний вплив, деталі в загальному гороскопі. У загального впливу вказівки на проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нові події та новини, можна щось нове починати. Бійтеся початку або відродження старих скандалів, особливо з-за грошей, боргів, спадщини.

З 17 – 26 жовтень романтичні і любовні вказівки, творчі сили. Хороші вказівки для любовних відносин. Непогані для ділового співробітництва, покупок бажаного.

З 27 жовтня до 21 листопада період для сфери багатства, до 8 листопада хороший, після багато поганих вказівок. До 8 листопада укладайте угоди, договору, нове краще після 3 листопада. До 8 листопада купуйте бажане, інвестуйте, заробляйте, шукайте партнерів для спільних проектів. Після 8 листопада з грошима не ризикуйте, не витрачайте багато на розваги та захоплення, не скандальте з кредиторами та інвесторами. До 8 листопада – доходи, після – витрати.

З 28 жовтня до 10 листопада період інформації про багатство, накопичення, джерела доходів, знаннях про те чим дорожите і цінно для Вас, не тільки матеріальне і фінансове. Весь період поганий, розчаровуюча інформація, обмеження. Тому до 8 листопада будьте серйозніше з бізнесом і багатством, інформацією і документами, навчанням новому для заробляння грошей та інвестицій.

З 29 жовтня до 3 грудня нейтральний тренд, але для Дів все ж скоріш за він буде сприятливим, в усякому раз проблеми не будуть надто негативні. Тренд змінює Вашу любов, любовні романи, розваги, хобі, творчість, відносини з дітьми та ставлення до дітей. Тренд цей дозволяє вдало припинити, розвинути і змінити ці питання, але події і самі можуть так розвиватися. Як мінімум він змінить Ваше ставлення, ідеали і бажання, в цих питаннях. Він був цієї весни в березні-травні, але може триває весь рік, а зараз посилення.

З 29 жовтня – 11 листопада занепад сил, неприємні новини, серйозніше ставтеся до здоров’я і роботі, творчості, дітям.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіваний і змінюючий пік, що руйнує. Пік прийняття рішень, кульмінацій, завершень, але будьте обережні, результати можуть бути іншими. Акцент на дружбу, плани, колективи, знайомих, навчання, поїздки і угоди.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і кульмінації, акцент на доходи і витрати.

З 3 до 27 жовтня – відносини і багатство.

З 14 жовтня до 3 листопада – уповільнення життя і переоцінка, повернення.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на доходи і багатство.

З 27 жовтня до 21 листопада – багатство.

З 28 жовтня до 10 листопада – період інформації про багатство.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни у відносинах, творчості, любові, сфері дітей.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані зміни і новини, результати, акцент на публічність і знання.

Гороскоп опублікований 13 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,415