Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць спілкування і навчання, можливості для нового і повернення старого. Зростуть Ваші витрати і є ризик втратити накопичення і джерела доходів, активніше в питаннях доходів. Будуть фінансові результати або важливі новини. Можливості для поліпшення любові і відносин. В кінці гороскопу для Дів почнеться сильний період переоцінки себе і повернення до старого.

З 18 серпня у Вас більше енергії і фізичних сил, особливо для чоловіків Дів, по 4 жовтня. З 14 вересня можливості для збагачення і покупок по 8 жовтня. З 14 вересня інформація про багатство, угоди, переговори по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня триватиме середньостроковий період багатий на новини, поїздки, навчання, торгівлю, різну інформацію, спілкування. Період буде дуже сприятливим, з 31 жовтня по 20 листопада можливість повторно все перевчити і переробити. Займайтеся цими сферами і питаннями, розвивайте їх і оновлюйте.

З 4 жовтня по 19 листопада період активує і оновить Ваше багатство, збагачення і витрати. Багато негативних трендів, які загрожують витратами і втратами. Під час цього періоду буде більше енергії і бажань для заробляння грошей, оновлюйте джерела доходів, займайтеся складними завданнями і проектами, відстоюйте свої права, шукайте способи для інвестування. Але намагайтеся не надто конфліктувати і не витрачати гроші і накопичення в порожнє.

З 5 по 10 жовтня бережіть своє здоров’я, вагітним варто бути обережніше. У ці дні серйозніше з угодами і спілкуванням, творчістю, розвагами, ризиком фінансами.

З 8 жовтня по 1 листопада ще один період для спілкування та навчання. Вам буде приємніше навчатися і спілкуватися, є можливість налагодити відносини з оточуючими, учнями, вчителями. Дуже хороший період для комерції і відряджень.

З 11 по 14 жовтня обережніше з любовними інтригами і витратами в навчанні і зарубіжжі, спілкуванні і торгівлі.

З 12 по 16 жовтня, знову, бережіть своє здоров’я і вагітним варто бути обережніше. Це конфліктні дні через любов, розваги, гроші і є ризик це все втратити.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – під час піку приймайте рішення, кульмінації і важливі новини, намагайтеся не ризикувати, велика ймовірність втрат. Найбільший акцент на фінанси, Ваші заощадження і заробітки, джерела доходів, інвестиції, а так само на витрати, борги, спадок. Постарайтеся розібратися і позбутися від проблем в цих сферах, але остерігайтеся втратити. Займіться боргами, проектами, питаннями що стосуються всього перерахованого.

Сприятливий тренд для відносин і любові, творчості, ділового співробітництва з 14 жовтня по 30 листопада, може до 12 грудня. Це повторення, був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня. Тренд гармонійний, але його результативність буде залежати від особистих дій, потрібно працювати і розвиватися, а не чекати. Зміцнюйте свої важливі відносини, плануйте довгострокові проекти, оновлюйте правила і розширюйте відносини. Займіться своєю творчістю, вдалий час для заняття новими видами творчості або поліпшення і зміцнення існуючого. Приділіть увагу любові і розвагам, можливості для серйозних інтриг. Дуже гарний час для розвитку інтуїції, духовного світу.

З 14 по 17 жовтня сильна буде інтуїція і багато творчих ідей, хороші дні для відпочинку або творчої праці.

З 20 по 23 жовтня сприятливі дні для спілкування і відносин. Багато романтики, але можна і дуже вдало провести переговори або зробити покупки.

З 24 по 30 жовтня конфліктні дні для питань кар’єри, багатства, любові і розваг.

З 26 по 30 жовтня обережніше з егоїзмом в спілкуванні, настанови інших, можуть бути вкрай ексцентричні громадські вчинки. Варто бути обережніше з поїздками.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподіване і мінливе. Найбільше акцент на новинах, навчанні, поїздках, торгівлі. Ви можете несподівано вирішити щось вчити або кинути навчання, кудись поїхати, отримати непередбачені новини. Пік негативний, але для Дів не особливо небезпечний. Намагайтеся все обмірковувати перш ніж діяти.

З 31 жовтня по 20 листопада період переоцінки себе, більше самоаналізу. Ви можете зважитися повернутися до старих паттернів і звичкам, відродити стару кар’єрну стежку або важливий проект. У цей час все буде розвиватися у Вас в житті повільніше і з затримками, нове краще не починати. Особливо це буде помітно з поїздками, навчанням, торгівлею, документами. Будьте уважніше з інформацією і технікою.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – спілкування і навчання, поїздки.

З 4 жовтня по 19 листопада – активність в збагаченні.

З 8 жовтня по 1 листопада – задоволення від спілкування і навчання.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на багатство.

З 14 жовтня по 30 листопада – працюйте над важливими відносинами і тим що любите.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на інформацію.

З 31 жовтня по 20 листопада – повернення і переоцінка себе.

Гороскоп опублікований 29.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,407