Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Активною буде фінансова сфера і питання навчання, роботи, здоров’я, багато спілкування і переговорів. Можливості знайти джерела доходів і збагачення, та й можливості втратити існуючі. Час розібратися зі своїми знаннями і ідеалами, поглядом на життя, несподівано. Можуть бути конфлікти на роботі, тиск на Вас. У гороскопі більшість періодів будуть негативні, потрібно бути обережніше.

У вересні Вас штормило, багато інформації, багато психологічних станів, особливо багато інформації було в середині вересня, а з кінця місяця з 21 вересня по 10 жовтня більше новин стало про збагаченні і накопичення, ділового спілкування. З 9 вересня по 31 жовтня період спілкування зі знайомими, сусідами і не настільки важливими людьми. З 11 вересня по 15 листопада період активності в роботі і зі здоров’ям, в жовтні буде пару конфліктних періодів, бережіть знайомства і робочі відносини, обережніше зі здоров’ям. Старий період з 18 липня по 6 жовтня сприятливий для зміцнення та розбудови творчості, романів і любовних відносин, дитячої сфери, знань, навчання, філософії.

З 5 жовтня по 12 листопада, загальний період для всіх і детально описаний в загальному гороскопі, період буде мати сильний вплив на важливі відносини (шлюб, партнерство, ворожнеча і будь-які важливі для Вас люди) і фінансово-матеріальне (заробітки, накопичення, багатство, покупки, інвестиції, борги, підтримка). Не варто починати нове в ці дні в цих питаннях. Буде затримка в існуючому і переоцінка. Ймовірно, повернення старого. Для Дів можуть повернутися старі знайомі.

Конфліктний період з 8 по 13 жовтня, конфлікти на роботі і зі знайомими, ймовірно повернення старих конфліктів, цей період був з 5 по 12 вересня. Обережніше з відносинами і витратами, фінансами, покупками.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік буде грубим, усуває, потрібно намагатися менше ризикувати і побоюватися втрат у фінансовій сфері, доходів, любові, дітей. Під час піку можна спробувати знайти нові джерела доходів, проект, підробіток або повернутися до старих по-новому.

Вчіться, спілкуйтеся, отримуйте нові навички з 10 по 31 жовтня.

Більше харизми у Вас, хороші дні для спілкування з 15 по 16 жовтня.

З 17 по 21 жовтня більше поспішності, егоїзму, впертості, агресивності в спілкуванні. Обережніше з конфліктами на роботі, клієнтами та співробітниками, знайомими, можуть бути скандали з сусідами і родичами. Бережіть здоров’я в ці дні, небезпека травм.

Несподівані переговори, бажання показати свої знання, конфлікти ідей і знань з 22 по 25 жовтня, обережніше з поспішністю в спілкуванні та навчанні, переговорах.

24 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік принесе Дівам енергії, прагнень, вітальності. Пік буде багатим на несподівані події, найбільший акцент на навчанні, знайомствах, знайомих, судових питаннях, ідеалах і світогляді, ставлення до релігії і зарубіжжю. Можуть бути результати під час піку, несподівані кульмінації, завершення, прийняття рішень.

Хороші дні для спілкування з родичами і знайомими, показати себе з 25 по 27 жовтня. Непоганий період і для ділових переговорів.

Прилив упевненості в собі, посилення інтуїції, оптимізму з 27 по 31 жовтня. Слухайте свою інтуїцію, розвивайте себе свої бажання і прагнення. Вдалі дні для духовного зростання, публічних виступів.

Несподівані новини, вчинки у відносинах зі знайомими людьми і улюбленими, ворогами і діловими партнерами з 27 жовтня по 4 листопада. Раптові витрати або розриви відносин, повернення старих любовних інтриг, бажання дурних покупок. Можуть бути романи з наставниками, вчителями, знайомими. Якщо Ви самотні, тоді період не поганий. Цей період вже був з 9 по 15 вересня.

Час спілкуватися з рідними, дізнаватися більше про свою сім’ю і корені, готувати документи на нерухомість і все що пов’язано з будинком, більше інформації про сім’ю, можна навіть навчитися чомусь корисному для домашньої сфери з 31 жовтня по 1 грудня.

З 31 жовтня по 2 грудня повторення ще одного періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня, гарного для фінансової сфери, збагачення, здійснення покупок, укладання угод, заробітку грошей. Протягом цього періоду буде лише парочку напружених днів, а в усьому іншому він буде хорошим. До 12 листопада не починайте нове, а розберіться з існуючим або поверніться до старого, а після 12 вже пора приступати до нового.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Діви

З 5 жовтня по 12 листопада – переоцінка, затримки, повернення в стосунках і фінансово-матеріальних питаннях.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – грубі дні, можливі втрати, акцент на фінансах і матеріальному, можливість нового.

З 10 по 31 жовтня – спілкуйтеся і вчіться.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – мінливі дні, бунтарські, акцент на навчання і знання.

З 31 жовтня по 1 грудня – інформація про сімейну сферу.

З 31 жовтня по 2 грудня – повторення сприятливого періоду для фінансових і матеріальних питань, збагачення.

Гороскоп опублікований 28.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,382