Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Бійтеся травм і аварій, витрат, матеріальний і фінансових втрат, операцій, скандалів – це найгірше і небезпечне в цьому місяці для Дів. Важливі пікові періоди, зможете завершити щось важливе в житті і почати нове житті. Активний місяць, багато дій і подій в житті, багато сприятливих вказівок. Отримайте багато інформації про свої багатства і джерела доходів. Хороший період для відпочинку і усамітнення. Повториться сприятливий тренд для відносин.

З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми, з середини вересня по жовтень буде небезпечніше за все.

З 1 по 5 вересня сприятливі дні для спілкування, виступів, письменства, угод.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – для Дів це буде важливий пік, сам він сприятливий, але будуть паралельні несприятливі тренди, які посиляться. Під час піку починайте приймати рішення, отримувати результати, багато енергії та емоцій. Акцент на Ваше життя і життєву філософію, відносини (всі важливі для Вас відносини), Ваші бажання, швидкий розвиток цього. Готовність до дій. Час для важливих вчинків у відносинах і житті.

З 2 по 6 вересня конфліктні дні, остерігайтеся непередбачених витрат, втрат, боргів.

З 5 по 27 вересня інформація про багатство, цікавтеся новими джерелами доходів, багато новин про накопичення і можливості заробити, переговорів, угод. Буде багато негативних трендів з середини вересня і до кінця періоду, тому будьте обережніше і все складне зробіть в першу половину місяця.

З 6 вересня по 2 жовтня постарайтеся більше відпочивати, період для відпочинку і усамітнення, від самоти будете отримувати задоволення. У цей період більше душевного спокою, гармонії. І в цей період більше таємного партнерства, таємних договорів, таємних романів.

З 7 по 11 вересня сприятливий тренд, щасливі дні, багато енергії і оптимізму, успіху. Беріться за складне, реалізовуйте свої ідеї, розвивайте свої бажання. Дуже сприятливий для розваг і любовних романів, особистих відносин. Для бізнесу годиться і складних проектів.

З 10 по 13 вересня фантазії і обмани у відносинах, обережніше з лінню.

З 10 вересня по 14 листопада всьому Зодіаку цей період поверне старі конфлікти, посилить їх, багато несприятливих трендів, але можуть бути і нові конфлікти. Дівам найсильніше конфлікти через чужі гроші, спадщину, підтримку від інших, повернуться старі витрати і втрати. Краще не починати нові борги, кредити, нові витрати, конфлікти про права на спадщину та виплати. Зменшиться Ваша активність з чужими грошима, але зростуть бажання використовувати кошти інших, хоча результатів буде менше. Бійтеся хірургічних операцій, бережіть своє здоров’я, уникайте психологічних фрустрацій і депресії. Можуть повторитися проблеми в любові і розвагах, з дітьми.

З 12 по 16 вересня змінюйте і відроджуйте себе, позбавляйтеся від чогось або відроджуйте, багато сили волі для змін. Сприятливий період для повторних спроб завагітніти. Можете змінювати свою творчість, розваги та захоплення, любовні романи.

З 13 по 17 вересня обережніше з поспішними вчинками в таємних відносинах, любовних романах, витратами, судами далекими поїздками, поспішними покупками.

З 15 по 19 вересня ще один сприятливий тренд, зміцнюйте себе, більше серйозних рішень і планів. Можете зміцнювати свою творчість, любов, розваги.

З 16 вересня по 3 листопада повторення сприятливого тренду, який був з лютого по березень і з липня по серпень. Впливає на Ваше життя, віру, релігію, Ваші особисті та ділові відносини, Вашу творчість і захоплення, любов і любовні романи. У цьому у Вас буде розширення і оновлення, багато енергії і багато можливостей для розвитку цих сфер і їхніх питань. Слухайте інтуїцію. Постарайтеся більше допомагати іншим і самі можете просити про допомогу. Знаходяте нові ідеали у відносинах, любові, творчості.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший пік для Дів в 2020 році, особливо для тих, хто були народжені в ці дні. Пік сприятливий, нові починання або нові зовнішні події, нові бажання і маса емоцій. Використовуйте можливості для нового старту. Починайте життя з нового аркуша або щось важливе в житті, довгострокове. Можна починати реалізовувати плани, які раніше відкладали. Хороший пік для стабілізації в житті і нових цілей. Можуть бути сприятливі події в любові, творчості, з дітьми і треба постаратися їх використовувати.

З 19 вересня по 6 жовтня конфліктні, що руйнують, дні для боргів, витрат, підтримки від інших, спадкових питань, зросте ймовірність травм і аварій. Обережніше з вагітністю.

З 27 вересня по 28 жовтня буде можливість зайнятися своїми знаннями, знайомствами, багато новин і поїздок, спілкування. Сприятливий період для розвитку цього, нового і повернення до старого.

З 27 по 30 вересня єдиний сприятливий тренд для вирішення боргових питань, судів, отримання допомоги від інших і відстоювання своїх прав на це все. Найкраще для таємних відносин.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини. Акцент Дівам на борги і доходи. Отримайте результати від своїх проектів, дізнаєтеся важливе про борги і джерела доходів, приймете рішення про інвестиції та кредити. Пік сприятливий, але постарайтеся багато не витрачати і не конфліктувати з-за чужих грошей.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини, акцент на відносини і Ваше життя.

З 5 по 27 вересня – інформація про багатство і доходи.

З 6 вересня по 2 жовтня – відпочивайте, таємні відносини.

З 10 вересня по 14 листопада – остерігайтеся старих конфліктів і початку нових, особливо за чужі гроші, борги, виплати, спадок.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове в житті.

З 27 вересня по 28 жовтня – поїздки, знайомства, навчання та спілкування.

Гороскоп опублікований 3 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,165