Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Негативний місяць для Дів. Підходить для відпочинку, але навіть з розвагами потрібно бути обережніше. У цьому місяці багато ескапізму, бажання нічого наробити, невизначеності життя, багато підвішених ситуацій. В середині місяця зросте конфліктність, через будь-яку дрібницю будуть великі скандали, а може бути ескапізм. Протягом місяця у Вас буде багато енергії, активності, фізичних сил. У першій половині гороскопу на вересень багато особистих важливих подій, новин, відносин, дій і бажань і завершення або усвідомлення чогось важливого в житті. У другій половині гороскопу – питання фінансів та збагачення.

З 18 серпня по 4 жовтня у Вас багато енергії, але в середині вересня її складно буде кудись спрямовувати, остерігайтеся травм і конфліктів. З 21 серпня по 14 вересня багато шарму і харизми, акцент на відносини і збагачення. З 28 серпня по 14 вересня інтелектуальний тонус і товариськість, багато новин.

З 1 по 6 вересня напружений тренд для особистих відносин, сімейних, ділових, ворожих, питань багатства. Все можете бути занадто перебільшено, намагайтеся не робити з мухи слона, не давайте обіцянок, не порушуйте правила. Можуть бути інтриги і потурання своїм бажанням.

З 2 по 6 вересня інтелектуальний тонус посилиться, можете дізнатися багато важливого або розповісти іншим, виступайте на публіці і обзаводьтесь новими знайомими.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте себе, свою репутацію, здоров’я, любов, творчість.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, який був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Важливий і довгостроковий тренд, вплив на сімейні питання, Ваше Я і Ваші бажання, навчання, судові питання, важливі відносини (шлюб, ворожнечу, ділове співробітництво), нерухомість, духовне і містичне. Він внесе плутанину, розмитість і невизначеність, великі бажання, лінь, образливість, підвищену чутливість і ескапізм в перерахованому. Не час для судових розглядів, потрібно серйозніше ставитися до відносин і сім’ї, своїм бажанням. Бійтеся обманів, фантазій, не беріться за складне і не звалюйте відповідальність на інших. Обережніше з духовними практиками. Можуть бути старі і нові проблеми.

З 5 по 8 вересня хороший тренд для позбавлення в стосунках і багатстві, а так же змін у цьому.

З 6 по 12 вересня хороший тренд для реалізації складних проектів, особливо в творчості, любові, що впливають на Вашу репутацію і кар’єру. Відстояти свої права, особливо в любові і творчості. Головне не лінуйтеся і не роздувайте все.

З 6 по 12 вересня намагайтеся не перебільшувати все в сімейних питаннях, відносинах, роздувати свої бажання і прагнення, засмучуватися якщо щось не вийде, а невдач може багато. Тренд принесе розчарування в недоліках в перерахованих сферах. Можуть бути любовні романи і інтриги, конфлікти з рідними та іншими людьми.

З 8 по 17 вересня ще один тренд, негативний для сімейних питань, відносин, Ваших бажань і прагнень, але цей тренд підсилює конфлікти і роздратування. Можуть бути крайності в конфліктах, перепади активності. Бійтеся травм і втрат. Поганий тренд для судових питань та будь-яких конфліктів.

З 10 по 17 вересня хороший тренд для угод, збагачення, обговорення договорів, важливих переговорів. Час починати і завершувати питання збагачення, багатства.

З 11 по 22 вересня багато енергії для зміни себе, сили волі для змін у житті і реалізації бажаного. Особливо хороший тренд для змін в творчості, любові, хобі та захоплення, розвагах, дітей. Можливості для вагітності або активності з дітьми. Намагайтеся тільки не роздувати все.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це час завершення і кульмінацій, важливих новин і рішень. Акцент на Вас і відносинах. Дуже хороший пік для змін, усунень, позбавлення. Змінюйте себе і своє життя, завершуйте щось і приймайте важливі рішення.

З 14 вересня по 3 жовтня багато інформації про Ваших заробітках, джерелах доходів, інвестиції, роботі, клієнтів і замовників, всього що приносить Вам прибуток і що Ви колекціонуєте. Можливості для угод і переговорів, дізнатися більше.

З 14 вересня по 8 жовтня ще один період для заробітків, доходів і збагачення, інвестицій. Період сприятливий, лише в кінці вересня кілька негативних трендів. Оновлюйте джерела доходів, укладайте важливі договору, робіть інвестиції і робіть покупки. Якщо Ви щось колекціонуєте, то під час цього періоду можливість поліпшити колекцію. Так же період може дати Вам нові цінності, духовні і матеріальні, оновити існуючі.

З 24 по 27 вересня проблеми і обмеження, розчарування, в фінансових питаннях і багатства, любові, відносинах. Обережніше з правилами, домовленостями, намагайтеся не витрачати багато.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, важливі події, новини, починання або перехід на новий рівень і завершення старого. Найбільший акцент на Ваше багатство, цінності, джерела доходів і заробітків. Можна братися за нові проекти, підробітки, інвестиції, депозити та інші джерела доходів. Нове в сфері заробітків, роботи. У ці дні може бути розчарування і обмеження, втрати, але це все принесе щось нове в житті в питаннях багатства.

З 29 вересня по 2 жовтня ще один проблемний тренд для відносин, фінансів і багатства, любові. Можливі втрати, маніпуляції, грубі скандали.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – не роздувати в стосунках і сім’ї.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 5 днів – кульмінації, акцент на себе і відносини.

З 14 вересня по 3 жовтня – багато інформації про багатство.

З 14 вересня по 8 жовтня – збагачення і можливості заробити.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на джерела доходів і багатство.

Гороскоп опублікований 02.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171