Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць нового етапу у Вашому житті, у всякому разі якщо Ви самі проявите активність і почнете його, а не будете лінуватися. Життя прискориться, більше нового і новин, додасться сил, повторної можливості зміцнити здоров’я і продуктивно працювати, більше спілкування. На початок вересня плануйте новий масштабний старт, ініціювати зміни в житті, а на кінець місяця вирішіть питання боргів і підтримки. Місяць буде важливим лише в першу половину для Дів.

З 18 квітня по 6 вересня фоновий період, регресу і переоцінки в любові, творчості, дитячих питаннях, захопленнях, можливо були затримки в розвитку цих сфер. З 13 серпня по 10 вересня більше енергії, розваг, творчої активності. З 7 серпня по 9 вересня сприятливі дні для заробітків і збагачення. З 29 червня по 6 вересня більше таємної інформації та пліток, інформації про езотерику і таємне, таємних переговорів. Період з 18 липня по 6 жовтня сприятливий для зміцнення та розбудови творчості, романів і любовних відносин, дитячої сфери, знань, навчання, філософії. З 30 серпня по 23 вересня сприятливі дні для усунень і розширень знань, творчості, захоплень, знайомств.

Починаючи з 5 і закінчуючи 24 (27 максимум) вересня буде чреда конфліктних періодів, для Дів особливого значення вони не мають, але як зовнішні подразники або ситуації ці періоди можуть нашкодити Вам у відносинах, фінансах, знайомствах, роботі, питаннях навчання і відносинах з наставниками.

З 5 по 12 будьте обережніше з романами на роботі і зі знайомими. Конфлікти з партнерами і ворогами. Намагайтеся не витрачати гроші на любовні романи або дурні розваги.

Навчайтеся новому або оновлюйте свої знання, хороший період для аналізу будь-яких питань які тривожать Вас, не тільки на роботі, а й у побуті, розібратися в оточуючих Вас людях. Період посилить інтелектуальність у Дів з 6 по 21 вересня, більше новин та спілкування, інформації, отримання нових навиків.

Дуже хороший період для вирішення будь-яких важливих питань з 6 по 8 вересня.

Багато мрійливості і можливо ліні з 6 по 9 число, обережніше з можливістю обману або неуважності.

Прилив упевненості в собі, духовних сил, вітальності, оптимізму, творчості, посилення інтуїції з 9 по 13 вересня. Слухайте свою інтуїцію, якій часто Ви і не довіряєте, щодо питань Вашого майбутнього і знань. У ці дні буде багато сили волі у Вас, можливості змінити себе і своє життя, відродитися чи позбутися чогось.

Багато розмов і можливості налагодити і оновити, поліпшити, відносини зі знайомими, навіть завести роман зі знайомими людьми з 9 вересня по 31 жовтня.

Ще один напружений період для фінансів і відносин з 9 по 15 вересня. Раптові витрати або розриви відносин, набуття нових любовних інтриг або дурних покупок. Можуть бути романи з наставниками, вчителями, знайомими. Якщо Ви самотні, тоді період не поганий.

Найважливіший пік в 2018 році для Дів – 9 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік важливий тим, що він дасть Вам нові бажання, багато емоцій, прагнень, можливостей почати нове життя або якусь іншу важливу річ \ мету в Вашому житті. Пік принесе нове, можна почати нове щось, змінити своє життя. Можуть бути зовнішні події, але краще взяти відповідальність на себе і самим щось почати. Оцініть себе, свої можливості, слухайте свої бажання.

З 11 вересня по 15 листопада повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня, енергія і активність в питаннях роботи і здоров’я. Можуть бути конфлікти з клієнтами і колегами, особливо спочатку періоду. Займайтеся своїми обов’язками, проектами, цілями, оновлюйте свою роботу. Займіться своїм здоров’ям, запишіться в спортивний зал, це не час для дієт, а час для навантажень. Тільки спочатку періоду, до 24 числа, намагайтеся бути обережніше.

З 11 по 24 вересня загальний конфліктний період для Зодіаку. Для Дів він не настільки помітний, але як зовнішні обставини може вплинути і на Вас. Небезпека з конфліктами, травмами, навантаженням.

Приплив енергії, вітальності, бажання себе показати і гарний час себе показати з 19 по 23 вересня. Вдалі дні показати свої знання, особливо в питаннях фінансової сфери, збагачення.

З 21 вересня по 10 жовтня багато інформації про фінанси, депозити, накопичення, джерела доходів, заробітків. Час отримувати нові знання, щоб заробляти гроші і використовувати існуючі знання для заробітків. Період збирати інформацію про бізнес і ділових переговорів. Особливо хорошими днями будуть з 19 вересня по 1 жовтня.

Може бути невеликий смуток, втома, розчарування з 22 по 24 вересня. Некращі дні для укладення угод.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Час кульмінацій, розуміння, акцент на питаннях фінансів і матеріального, доходів і витрат, заробітків і підтримки, боргів і виплат. Приймайте рішення щодо кредитів, проведіть переговори з боржниками і спонсорами. Потрібно серйозніше ставиться до боргів та виплат, питань спадщини та заробітків. Пік буде впливати на сферу сексуальності, психіку, кризи, питання смерті і езотерики, час розібратися і в цих питаннях. Пік може бути таким, що розчаровує, що обмежує. Будь-які втрати будуть болючими для Вас.

Обережніше з фінансовими питаннями і любов’ю з 24 по 27 число, не на часі витрачати гроші на розваги і хвалитися своїми матеріальними можливостями. Обережніше при вагітності.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Діви

З 5 по 24 (27) чреда конфліктних періодів, але не надто впливають на Дів. Обережніше з відносинами і фінансами.

З 6 по 21 вересня – час вчитися і набувати нові навички, багато інформації і спілкування.

З 9 вересня по 31 жовтня – час спілкуватися, можуть бути романи зі знайомими.

9 вересня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це час нового у Вашому житті і стартів.

З 11 вересня по 15 листопада – енергія і активність в питаннях роботи і здоров’я.

З 21 вересня по 10 жовтня – знаходьте навички заробітку, використовуйте знання для заробітків.

23 вересня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усвідомлення і завершення, акцент на фінанси, спадок, психологію, втрати.

Гороскоп опублікований 2.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,178