Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


В кінці гороскопу на травень для Дів важливий і сприятливий пік для кар’єри, роботи, початку проектів, плануйте важливе починання для професії та статусу. Весь місяць кар’єра, статус, репутація будуть важливі для Вас, багато періодів, які впливають на них нових і старих (з квітня). З середини травня оновлення і розвиток відносин, всіх видів важливих відносин.

З 30 березня розвиток роботи і здоров’я, енергія для цього по 13 травня, період міг початися з проблем. З 30 квітня по 7 серпня відносини впливають на репутацію і кар’єру, період сприятливий, але з 29 квітня по 25 травня несприятлива вказівка, обережніше з романами і витратами. З 27 квітня по 11 травня інтелектуальний тонус.

З 3 по 6 травня прилив енергії і посилення інтелектуального тонусу, саме час виступати публічно, показати знання світу, навчати інших і ділитися знаннями.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і важливі новини. Приділіть увагу навчанню, спілкуванню, поїздкам, зарубіжжю, судам, ідеям, новинам. Приймайте рішення в цих сферах, сприятливо можете завершити і отримати результати.

З 11 по 28 травня покажіть свої знання керівництву, шукайте нові знання для професійного зростання, заводьте нові знайомства заради кар’єри. Під час цього періоду інформація буде впливати на кар’єру, статус, цілі та нагороди, репутацію. Знаннями зробите собі ім’я і репутацію. Дізнавайтеся про нову професію або нові можливості для кар’єрного зростання. Дізнавайтеся про свої цілі і важливі проекти. Знайомства і переговори заради кар’єри, але договори не укладайте.

З 13 по 17 липня сприятливий тренд для повторної вагітності, але і в цілому це сприятливий тренд. Буде сила волі для змін і відроджень в творчості, самовираженні, ідеалах і ідеях, прагненнях. Можете позбавлятися.

З 13 травня по 25 червня не робіть дорогі покупки, не починайте нові відносини, не починайте нові договори, чекайте затримок у відносинах і фінансах, а ще переоцінки цього і повернення до старого (можна повернутися самим і завершити або відродити старе) – це для всіх , а не тільки для Дів. Для Дів в цей час, додатково, буде повернення, уповільнення і переоцінка відносин (усіх важливих, особистих, ділових, ворожих) які впливають або пов’язаних з кар’єрою, репутацією, статусом, досягненнями. Заручин в цей час краще не робити, не робити будь-які важливі договори офіційні чи ні. Спробуйте повторно налагодити відносини з керівництвом, партнерами і людьми від яких залежать Ваші проекти, кар’єра, репутація. Повторно укласти старі договору, але не нові.

З 13 травня по 26 червня період енергії, оновлення, досягнення бажаного або битв за бажане в сфері відносин. Ви будете активні в стосунках. Конфлікти будуть сильніше. У любові будете напористі і активніше. У ділових відносинах більш вимогливими. Розвиток відносин в цей час, а точніше бажань Ваших і прагнень. Більше часу і енергії будете витрачати на партнерів, коханих, ворогів. Найсильніше конфлікти будуть в першу половину червня. У травні період непоганий.

З 15 по 19 травня розвивайтеся, особливо духовно, ідейно, філософськи і цей же тренд дасть Вам сил.

З 20 по 24 травня сприятливий тренд для кар’єри і роботи, важливих проектів, показати свою компетентність, зміцнити репутацію.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове і це сприятливе нове, можна самим починати. Акцент для Дів на кар’єрі. Нова посада або новий проект, але можна спробувати і старе. Нові договори краще до 25 червня не підписувати, але можете поцікавитися про нову посаду, вступити на пробний період або подібне. Починайте нову мету в житті.

З 28 травня по 5 серпня буде багато спілкування, новин від друзів. Зможете дізнатися багато про суспільство. Публічно виступати, планувати майбутнє, дізнаватися більше про майбутнє і плани.

З 31 травня по 13 червня дуже конфліктні дні. Конфлікти у відносинах і кар’єрі будуть найсильніше.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і результати, акцент на знання і інформацію, новини.

З 11 по 28 травня – вчіться.

З 13 травня по 25 червня – важливий період для відносин і фінансів, не починайте нове.

З 13 травня по 26 червня – активність у відносинах.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і репутацію.

З 28 травня по 5 серпня – спілкування і публічність.

Гороскоп опублікований 2 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,185