Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Енергійний, інформаційний, харизматичний і хороший місяць для Дів. Проблеми – конфлікти, можуть бути лише в перших пару днів гороскопу на травень, все решта негативних трендів не будуть настільки важливі для Вас і дуже багато хороших трендів і періодів протягом місяця. У першій половині і декаді місяця ще будуть активні фінансові та боргові питання, але вже з самого початку місяця почнеться акцент на життєвій ідеології, ідеалах і прагненню до них, поїздок близьких і далеких, новин і навчання. Більше будете спілкуватися з друзями, виступати публічно, спільно працювати над чимось зі своїм колективом (колом).

З 31 березня по 16 травня працюйте над досягненнями, боріться за репутацію, робіть кар’єру і досягнення, більше дратівливість і конфліктності протягом періоду. З 17 квітня по 6 травня вивчайте психологію, фінанси, боржників і кредиторів. З 20 квітня по 15 травня збагачуйтесь за рахунок інших, боргів, проводьте переговори з кредиторами і боржниками.

З 3 по 8 травня конфліктні дні, намагайтеся не розпорошуватися, не розпилятися між проектами, прагнути до бажаного, не перебільшувати і не дуже конфліктувати. Конфлікти з батьками і сім’єю, керівництвом. Погані дні для судів, важких переговорів і проектів.

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, під час піку буде посилення трендів, обережніше з конфліктами, але є можливість почати щось нове і приріст енергії під час пікових днів. Займіться своїм майбутнім, планами на майбутнє. Оцініть своє життя і знаходьте нове ставлення до життя, ідеали і прагнення. Починайте навчатися новому, подумайте про отримання вищої освіти або подайте документи в інститут (і подібне). Починайте писати дипломну роботу або будь-яка інтелектуальна праця. Міняйте релігію, знаходьте нову віру, життєву філософію. Пік сприятливий для нового, якщо не конфліктувати.

З 6 по 21 травня вчіться, посилення інтелекту, час зміцнювати свої знання, оновлювати і знаходити нові. Більше поїздок або відряджень, можуть бути новини з далека. Хороший період для пошуку істини. Навчайте інших людей, допомагайте іншим.

З 6 по 9 травня можуть бути обмеження і розчарування в любові і фінансах, ділових відносинах і особистих. Не вимагайте занадто багато чого, не витрачайте занадто багато.

Два тренда з 8 по 11 травня, хороший і поганий, але обидва будуть впливати на відносини і фінанси. Хороший дасть можливість для хороших переговорів, особливо з сім’єю, про матеріальну і фінансову підтримку, можливості поліпшити особисті і ділові відносини, домогтися справедливості. Поганий – ревнощі у відносинах, готовність до кардинальних змін, образливість і можливість втратити фінанси і матеріальне через ризик або конфлікт, так що не варто ризикувати в ці дні і конфліктувати через гроші.

З 9 по 13 травня гарний час для зміцнення своєї віри, ідеалів, творчості, любові, любовних відносин, хобі та захоплень, відносин з дітьми, навчання, зарубіжних питань, далеких поїздок, судових розглядів і інших питань які потребують справедливості. Можливість все це серйозно оцінити і розібратися. Варто показати себе, діяти. Признавайтесь в любові і зміцнюйте любовний зв’язок. Займіться серйозно навчанням, виступайте в суді.

З 12 по 16 травня гарний час для оновлення та позбавлення в питаннях віри, ідеалів, творчості, любовних відносин, хобі та захоплень, відносин з дітьми, навчання, зарубіжних питань, далеких поїздок, судових розглядів і інших питань потребують справедливості. У ці дні є можливість завагітніти. Посилення сили волі, наполегливості із завзятістю. Хороший тренд для змін.

З 15 травня по 9 червня період принесе харизму і гармонію для Вас, бувайте більше на публіці, сіяйте. Хороший період для судових питань. Гарний час для захисту дипломної роботи і спілкування з викладачами та студентами. Займіться відносинами з іноземцями, гарний час для зарубіжних поїздок.

З 15 травня по 19 липня (можливо до 30) повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня, хороші дні для повернення до старого і переоцінки. Тренд гармонійний, але його результативність буде залежати від особистих дій, потрібно працювати і розвиватися, а не чекати. Зміцнюйте свої важливі відносини, плануйте довгострокові проекти, оновлюйте правила і розширюйте відносини. Займіться своєю творчістю, вдалий час для заняття новими видами творчості або поліпшення і зміцнення існуючого. Приділіть увагу любові і розвагам, можливості для серйозних інтриг. Дуже гарний час для розвитку інтуїції, духовного світу.

З 16 травня по 2 липня активніше станете в суспільстві, більше спілкування з друзями, участі в спільних планах і заходах. Більше публічної енергії і дій. Можливість бути головним заводієм в компанії, енергія для заняття спільною творчістю. В кінці червня можуть бути конфлікти з друзями.

Тренд з 17 по 20 травня буде несподіваним і швидким для відносин і фінансів, можуть бути хороші і погані події. Намагайтеся не порушувати правила і не витрачати грошей в ці дні.

Пік 18 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік посилить тренди і принесе багато новин, можливість прийняти рішення і зважитися на завершення. Акцент на навчання, курси, отримання практичних навичок.

З 20 по 23 травня приплив вітальності, можливість показати себе, будьте більше на публіці. Дуже хороші дні показати свої знання, публічно виступати, вчити інших.

З 21 травня по 4 червня займіться своїми знаннями, інформацією, контактами для кар’єри і досягнень. Навчайтеся новому для своєї кар’єри, використовуйте знання для репутації. Спілкуйтеся з керівництвом і важливими людьми, дізнавайтеся більше про них.

З 30 травня по 2 червня хороший тренд для зміцнення відносин і любові, творчості і публічних виступів. Тренд походить для судових розглядів, прохань про допомогу, укладання важливих договорів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на світогляд і навчання.

З 6 по 21 травня – вчіться.

З 15 травня по 9 червня – харизма, будьте більше на людях.

З 15 травня по 19 липня – покращуйте і зміцнюйте стосунки, любов, творчість.

З 16 травня по 2 липня – активніше в суспільстві.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на навчання і важливі новини.

З 21 травня по 4 червня – інформація для кар’єри і репутації.

Гороскоп опублікований 02.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

  1. Один комментар до “Гороскоп Діва – травень 2019 від Марфи Бомбушкар”

  2. Ден в 04.05.2019 | Відповісти

    Уже на протязі 3 років щомісячний прогноз як мінімум в половину збігається. Часто виникає відчуття, неначе писаний абсолютно під мене=)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,183