Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


У січні для Дів буде багато хорошого і поганого. Гороскоп дасть розвиток відносин, багато любовних бажань, творчості, розваг. Але і багато конфліктів, у відносинах і сім’ї особливо сильних. У цьому місяці почнеться період активний і оновлюючий для сім’ї та будинки. Багато інтелектуальної енергії. З середини місяця багато роботи і в кінці місяця початковий пік для роботи. Оновлюючий період для відносин, який гармонізує відносини, але в кінці січня може принести конфлікти.

З 19 грудня зміни в любові, розвагах, творчості, захоплення, дітей – ці питання треба серйозно оцінити, зміцнити або позбутися по 9 лютого або довше. З 20 грудня поліпшення на роботі в стосунках і зі здоров’ям по 13 січня. З 29 грудня інтелектуально-творчий тонус по 16 січня.

З 1 по 4 січня творіть інтелектуально, багато енергії для масштабного. Цей тренд хороший Дівам для спілкування, поїздок, поліпшення сімейної сфери і відносин з рідними. Дні вітальності і оптимізму, слухайте інтуїцію і плануйте своє майбутнє.

З 3 січня по 16 лютого активний і оновлюючий період для сімейної сфери, розвитку відносин з рідними (особливо конфліктних), ремонтів, може навіть якийсь будівництва, відстоювання своїх прав в сім’ї і питаннях нерухомості. Енергії буде дуже багато, в кінці січня вона буде дуже конфліктною. За цей період розвивайте свій будинок, житло – робіть ремонти або перестановку меблів. Займіться своїми правами в родині і нерухомості, але остерігайтеся конфліктів в останню декаду січня. Допомагайте рідним.

З 7 по 13 січня ще один хороший тренд для Дів, вітальність і енергія, багато творчих ідей, взагалі багато ідей. Цей тренд хороший для публічних активностей, намагайтеся ділитися своїми знаннями та інформацією. Проводьте переговори, плануйте свої цілі на майбутнє, укладайте угоди і підводьте підсумки для планів і проектів. Є можливість заробити своїми знаннями і творчістю. У ці дні показуйте себе іншим, будете більш яскраві і помітні.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – час кульмінацій, рішень, можливості зміцнити або позбутися, намагайтеся берегти слабке дороге Вам, щоб не втратити. Акцент піку на любов, дружбу, плани на майбутнє, творчість, дітей. Можливість завагітніти, але є і ризик втрат в дитячих питаннях. Ви можете розібратися в своїй творчості, дружбі і любові – прийняти рішення про майбутнє для цього, отримати результати. Намагайтеся думати більше про своє майбутнє і змінювати чи зміцнювати свої плани на майбутнє, особливо про майбутнє для творчості, любові, дітей, соціальної активності. Чекайте важливих новин від друзів і колективів.

З 13 січня по 7 лютого період відновлювальний і поліпшує Ваші важливі відносини, дасть Вам харизму і чарівність, більше уваги до партнерів і улюбленим, компромісів з конкурентами і можливості помиритися з ворогами. В кінці січня все ж будуть сильні скандали, можете надто вже йти на привід у конкурентів або партнерів, а може бути навпаки тиснути на них. Під час цього періоду можете отримувати нові відносини любовні, забути стару любов, розвинути існуючий любовний роман і почуття. Зросте бажання романтики і любові, бажання відносин. Для бізнесу період теж має значення. Укладайте важливі договори, займіться судами, конфліктними проектами. Займіться розвитком ділових відносин і набуттям нові ділових партнерів. Хороший період щоб розривати відносини, любовні або ділові (крім кінця січня).

З 16 січня по 3 лютого багато роботи, інформації та знань про роботу. І в роботі у Вас зросте ефективність, можете вчитися новому, відправлятися у відрядження, дізнатися більше про співробітників і клієнтів, розвивати і оновлювати проекти.

З 21 по 25 січня обережніше з витратами, роботою, здоров’ям, навчанням, подорожами і ідеологією. Екцентрізм і егоїзм, поспішність і необдуманість.

З 23 січня починається череда конфліктних трендів. Перший з 23 по 30 січня. У сім’ї і відносинах будуть найсильніші конфлікти в ці дні, а й інші теж можуть бути. Посиляться існуючі конфлікти, руйнівні дні для судів і важливих переговорів, з’ясування відносин. Намагайтеся берегти свої гроші, накопичення, матеріальне.

З 25 по 31 січня ще один конфліктний тренд, теж для сім’ї та відносин найсильніше. Але в цей час ще ймовірність травм, аварій, обманів. Обережніше з чужими грошима, боргами, виплатами.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, може бути дуже несподіваним, непередбаченим, переломним або руйнівним. Найбільше акцент на роботу і здоров’я. Новий проект або втрата проекту на роботі. Це може бути клієнт, завдання, обов’язок, питання з співробітниками, питання роботи і обов’язків в цілому. У здоров’ї теж можуть відбутися несподівані зміни або події, треба бути обережніше і берегти його. У Вас буде багато бажань і поспішних ідей в ці дні, але Ваші цілі і ідеали можуть бути помилкові, Ваші знання і рішення.

З 26 по 29 січня краще не займатися серйозними фінансовими і діловими питаннями, а відпочивати, присвятити себе романтичних стосунків. Бійтеся обманів в серйозному.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – сім’я і дім, розвиток і оновлення.

Пік 10 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов, публічність, творчість, дітей.

З 13 січня по 7 лютого – відносини.

З 16 січня по 3 лютого – робота і здоров’я, інформація.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я, несподівані зміни.

Гороскоп опублікований 26 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,179