Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Навіть для такого працьовитого знака, відповідального і схильного до клопотів як Діва, в січні багато можливості відпочити, зайнятися своєю творчістю, улюбленими, завести новий роман і поліпшити існуючу інтимний зв’язок. У цьому січні у Вас почнеться період, який дозволяє поліпшити свою зовнішність, відповідний для косметичних процедур. Буде час налагодити відносини з клієнтами і співробітниками, буде більше ліні в роботі і виконанні обов’язків. У самому кінці місяця настане середньостроковий період активності в сімейній сфері, активної участі в сімейних питаннях, нерухомості, з рідними.

Вдалий час для інтелектуальної творчості, написання книг, можливо навіть і для хендмейд з 11 січня по 1 лютого. Ще цей період хороший для спілкування з дітьми, коханими, більш глибокого розуміння їх.

Відразу ж кілька напружених періодів буде з 12 по 17 число, а так же пік 16 січня. Постарайтеся берегти свої сили і репутацію в ці дні, бути більш серйозними, можуть бути великі перепади від припливу сил і віри, до їх занепаду. У цей час можуть бути скандали з коханими і раптові витрати, багато бажань і егоїзму, прагнення реалізувати свої бажання якомога швидше. Час небезпечний для Дів мають проблеми в стосунки або фінансах, але для одиноких цей час несподівано закохатися або завести швидкоплинний роман. Можуть бути несподівані витрати, втрати матеріального або фінансового, необдумані покупки. Хоча може і час порадувати себе чимось новим. Варто побоюватися травм.

Другий пік січня буде 16 числа, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, приплив енергії для Дів, а можливо і занепад. Акцент на творчості, любові, розвагах і захоплення, дітях. Несподівані зміни і події, несподівані бажання. Варто бути обережніше і стриманіше якщо хочете зберегти або варто поспішити, якщо хочете щось нове. Стимули до нового будуть досить великі. Це час для старту романів, нових захоплень і творчості. Обережніше треба бути вагітним.

Час зайнятися своєю зовнішністю, провести косметичні процедури з 18 січня по 11 лютого, та хоча б сісти на дієту. Непоганий період щоб налагодити і оновити відносини з клієнтами і співробітниками. Обережніше треба бути в кінці періоду, занадто багато бажань і надій.

Час переосмислити себе, творчість, кар’єру і репутацію, знання з 24 по 27 січня. А з 27 січня по 30 – життя прискориться, багато несподіванок, ексцентричних вчинків.

C 27 січня біля Вас буде активний період в сімейній сфері і з сімейними питаннями, відстоювання своїх прав, претензій до домочадцям і захист сім’ї, багато енергії для ремонту та оновлення будинку. Можуть бути скандали з рідними, та й в цілому Діви на цей час стануть більш дратівливі, період до 18 березня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Діви

З 11 січня по 1 лютого – час інтелектуального творчого пориву.

16 січня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – нова любов або захоплення, вагітність.

З 18 січня по 11 лютого – покращуйте свою зовнішність.

З 27 січня по 18 березня – домашня активність.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,425