Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


З кінця серпня для Дів почнуться важливі піки і періоди. А до тих пір в серпні буде багато не дуже важливих вказівок. Серпень буде багатим на негативні тренди, але Дівам вони будуть легше. Буде період для дружби і налагодження відносин з суспільством. Період, коли зможете дізнатися таємниці. Важливий період інформації, новин, навчання.

З 3 квітня по 7 серпня відносини з керівництвом і вплив відносин на кар’єру і статус. З 3 липня по 3 серпня зміни в творчості, любові, сфері дітей, захоплень. З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми. З 10 липня по 23 серпня сприятливий тренд для творчості, любові, відносин особистих і ділових, розвивайте ці питання, допомагайте іншим.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини – це буде несподіваним, швидко змінює, може навіть руйнує. Акцент на таємниці, здоров’я, роботу, звички, обов’язки.

З 5 по 20 серпня інформація про таємниці, тому що було раніше приховано від Вас, період дасть можливість дізнатися плітки, секрети, провести таємні переговори і таємно спілкуватися.

З 7 серпня по 6 вересня хороший період налагодити відносини з друзями, оновити дружбу, налагодити відносини з суспільством. Займайтеся громадськими і спільними з кимось проектами. Будьте більше на публіці. Лише після 24 серпня розпочнуться негативні тренди, але для Дів вони не такі небезпечні. В цей час можуть виникнути любовні і ділові відносини з друзями.

З 8 по 19 серпня бережіть вагітність, бережіть своє здоров’я, краще не робити операцій. Дуже висока ймовірність травм. Можуть бути конфлікти через чужі гроші, спадщини, допомоги від інших, втрати і витрати.

З 13 по 19 серпня приплив душевних і духовних сил.

З 15 по 19 серпня можете вдало таємно виступити, провести таємну інформаційну компанію.

З 18 серпня по 3 вересня ще один термін, коли треба берегти вагітність і не робити операцій, ймовірність травм. Можуть бути витрати, аварії, конфлікти з керівництвом, скандали з боржниками і кредиторами.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини про таємне, духовному, здоров’я. Постарайтеся відпочивати в ці дні і берегти своє здоров’я. Пік сприятливий, але є паралельні вказівки на травми, конфлікти, витрати. Починайте духовний розвиток в ці дні або просто відпочивайте, вирушайте у відпустку хоча б на пару днів.

З 20 серпня по 5 вересня перший значимий період для Дів, період дасть інтелектуальний тонус. Новини, поїздки, знайомства, спілкування, публічні виступи, багато роботи, навчання, дізнаєтеся багато корисної різної інформації.

З 24 по 27 серпня обережніше з любовними романами і витратами, особливо витратами на розваги, бажанням більшого від друзів і особистих відносин. Краще не влаштовувати публічні скандали, суди, конфліктні переговори.

З 28 серпня по 1 вересня буде бажання змін в любові, дружбі, відносинах з дітьми, відносинах з друзями і суспільством. Можуть бути таємні конфлікти, образливість, ревнощі. Обережніше з ризиком і азартом, можуть бути фінансові втрати.

З 31 серпня по 4 вересня прилив енергії і готовності до дій, бажання змін і їх реалізація. Зміни себе і ставлення до життя.

З 31 серпня по 4 вересня ще один тренд для проблем з любовними романами, дружбою, відносинами з дітьми і суспільством, розвагами. Можете відчувати розчарування і обмеження в цьому. Серйозніше ставтеся до витрат і договорами, бізнесу.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – для Дів це буде важливий пік, сам він сприятливий, але будуть паралельні несприятливі тренди (про них написано вище), які посиляться. Під час піку починайте приймати рішення, отримувати результати, багато енергії та емоцій. Акцент на Ваше життя і життєву філософію, відносини (всі важливі для Вас відносини), Ваші бажання, швидкий розвиток цього. Готовність до дій. Час для важливих вчинків у відносинах і житті.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, акцент на роботу, таємниці, здоров’я.

З 5 по 20 серпня – таємниці і таємне спілкування.

З 7 серпня по 6 вересня – відносини з суспільством і друзями.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, духовний розвиток, усамітнення.

З 20 серпня по 5 вересня – маса новин та інтелектуальної енергії.

Гороскоп опублікований 5 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,495