Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Весь місяць дуже хороший для Дів, в першій половині місяця є можливість відпочити, підвести життєві підсумки, розібратися з роботою і проектами, звичками і обов’язками, побути подалі від усіх. Перша половина місяця багата на таємниці і якусь самотність або ізоляцію від інших, це може бути лікування або поїздка, обмеження. Друга половина місяця дасть Вам масу енергії, харизми, можливості оновити себе і своє життя, а в кінці гороскопу на серпень – почати щось нове в житті. З кінця серпня і до вересня багато важливих періодів для Дів.

З 2 липня по 18 серпня таємна активність, духовні і таємні оновлення. З 19 липня по 11 серпня більше спілкування, особливо з друзями. З 28 липня по 21 серпня час відпочивати, можливість для таємних романів або важливих відносин, можливість відправитися кудись далеко на відпочинок.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані події і зміни, багато ексцентричності і новин, пік посилить тренди. Бережіть відносини, таємниці, духовний світ, свої ідеали, здоров’я. Якщо не хочете в цьому змін. Пік буде руйнуючий і непередбачуваний. Може торкнутися філософію, ставлення до життя. Бійтеся порушення законів, прихованих захворювань, можуть бути ізоляції.

З 5 по 9 серпня хороші дні для вирішення і розширення сімейних і духовних питань, відносин з рідними і духовними наставниками, допомоги сім’ї. Ці дні дадуть Вам можливість поліпшити свій духовний світ.

З 7 по 21 серпня тренд таємних романів і таємних відносин, можливість показати себе в таємних відносинах і романах. Романтичні і творчі дні. Вони так само хороші для поновлення духовного світу і таємних відносин любовних і ділових.

З 7 по 10 серпня ще один хороший тренд для допомоги рідним і для таємних відносин. У ці дні можна здійснювати масштабні і дорогі покупки, можливість заробити.

З 10 квітня Ви могли відчувати затримки в домашній сфері і повернення до старого. Після 11 серпня буде легше розвивати сімейну сферу.

З 11 по 28 серпня таємна інформація та інформація про таємне. Приховані переговори і плітки, листування та інші види спілкування. Вам варто дізнаватися більше про таємниці, що цікавлять Вас, зможете їх розкрити. Сприятливий період для всього таємного. Вивчайте свій внутрішній світ і інших людей, особливо ворогів.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і завершення, рішення, усвідомлення, важливі новини. Активний для таємного і відносин пік, таємних відносин і на роботі. Акцент на роботу, здоров’я, таємниці і відносини.

З 18 серпня по 4 жовтня буде багато енергії і фізичних сил у Дів. Вперше так багато за останні 2 роки. Енергії вистачить на все, на всі Ваші бажання і сфери, прагнення. Бажання будете реалізовувати швидше, проекти, цілі. Це час оновити себе і своє життя, від чогось позбутися, щось відродити, щось почати. А головне – діяти, все ж енергії буде багато. Поліпшення фізичного стану, у всякому разі в серпні і наприкінці вересня. Наполегливість, активність, цілеспрямованість зростуть. Зросте сексуальність. Чоловікам Дівам цей період дасть впевненості в своїй мужності і привабливість.

З 21 серпня по 14 вересня більше харизми і чарівності для Дів. Ще один хороший і важливий період, дасть можливість оновити себе, свою зовнішність, стиль і імідж. Він також буде впливати на Ваші відносини, можете їх оновити, знайти нову любов або ділові відносини, позбутися від старого. Сприятливо вплине на Ваші фінанси, можливість здійснення важливих покупок і угод, інвестицій. У серпні і на початку вересня період буде дуже хорошим, але після будуть негативні тренди.

Найромантичніший тренд для Дів в 2019 році з 21 по 27 серпня. Приділіть увагу любові. Якщо немає, то тоді це хороші дні для збагачення, покупок бажаних речей, важливих переговорів, у Вас буде багато чарівності в ці дні. Дуже хороший тренд.

З 25 по 28 серпня можуть бути раптові закоханості або покупки, укладання угод і переговори – це все буде хорошим і сприятливим. Намагайтеся бути на публіці.

З 25 по 31 серпня багато енергії, займайтеся складними проектами, прагніть до своїх ідеалів. Можна змінювати себе, буде готовність і сили позбавлятися від чого-небудь.

З 27 серпня по 8 вересня багато енергії фізичної і вітальності! Дуже хороший тренд, тільки в останні дні трохи негативні. Покажіть себе, працюйте, прагніть до своїх бажань, відстоюйте себе. Може зрости Ваша агресивність і схильність критикувати всіх.

З 28 серпня по 14 вересня ще один період для Дів, посилить Ваш інтелект, схильність до аналізу і навчання, публіцистиці, товариськість. Хороший період обновити знання і знаходити нові. Можна завести знайомства, зайнятися публіцистикою.

З 28 по 31 серпня ще один тренд дає енергію і активність, можливість змінити себе і свої ідеали, прагнення.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, маса бажань і емоцій, важливі усвідомлення і новини, вчинки. Цей пік найважливіший для Дів в цьому році, особливо тим, хто народився під час піку. Час почати нове життя або щось інше важливе в житті. Завершити щось і змінити себе.

З 31 серпня по 3 вересня хороший тренд для важливих покупок, переговорів, зміцнення особистих і ділових відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, духовне і таємниці.

З 11 по 28 серпня – таємна інформація.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, робота і таємниці, здоров’я.

З 18 серпня по 4 жовтня – маса енергії.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма, відносини, збагачення.

З 28 серпня по 14 вересня – інтелектуальний тонус і спілкування.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, нове життя або інше важливе в Вашому житті.

Гороскоп опублікований 01.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 85 T. 0,398