Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Завершення місяця буде краще його початку. Місяць буде відчуватися довгим, багато повернення до старого або просто повернення старого, переоцінок та затримок. В кінці місяця багато важливого для Дів, у Вашому житті і філософії, відносин. Буде приріст енергії, поліпшення фінансової сфери. Сприятливі, повторні, періоди для відносин і любові. Намагайтеся відпочивати в першу половину місяця і берегти таємниці, здоров’я, а може бути усамітнення або ізоляція.

Дуже багато повертаючих періодів і почалися в минулих місяцях в гороскопі на серпень, я повторю їх коротко, деталі можете прочитати в тих гороскопах. З 16 травня по 13 серпня зросла фінансова активність, витрати і боргові питання, пошук спонсорів та повернення боргів. У період з 27 червня по 13 серпня ймовірність скандалів через борги, особливо з 25 липня по 10-13 серпня і можуть бути травми, треба бути обережніше. З 29 червня по 6 вересня більше таємної інформації та пліток, інформації про езотерику і таємне, таємних переговорів. У період з 26 липня по 19 серпня переоцінка себе і повернення до старого, повернення старих таємниць, старих професійних питань. З 9 липня по 7 серпня у Вас більше харизми і привабливості, зацікавленості у відносинах і фінансах. Період з 18 липня по 6 жовтня сприятливий для зміцнення та розбудови творчості, романів і любовних відносин, дитячої сфери.

З 1 серпня по 1 вересня сприятливі дні для навчання, творчості, поїздок (в основному сприятливий період), нових знайомств, розширення своїх знань. І, особливо, дуже хороші дні для відносин, любовних і романтичних. Але можна і діловими відносинами займатися, просто в цей період буде багато ліні. Розширюйте відносини, знання, творчість і покращуйте це. Цей тренд вже був у Вас з 23 листопада по 14 грудня минулого року і з 11 травня по 13 червня цього року.

Бережіть таємниці і здоров’я, не базікайте зайвого і бережіть інформацію з 4 по 9 серпня.

Романтичний період з 6 по 9 серпня, а для Дів він ще хороший для фінансових питань і збагачення, боргів і виплат. Відстоюйте свої права, домовляйтеся про виплати і оплату, але не занадто все перебільшуйте і не обіцяйте багато чого.

З 7 серпня по 9 вересня, в листопаді-грудні буде повторення, період тренд для фінансів, здійснення покупок, інвестування, ділових переговорів і укладення угод, поновлення джерел доходів, переоцінки матеріальної сфери. Буде лише пару несприятливих періодів. З 8 по 11 намагайтеся здійснювати тільки обдумані і потрібні покупки, обережніше з порушенням правил і азартом, романами і відносинами. З 26 по 30 серпня – можуть бути матеріальні і фінансові втрати або несприятливі зміни, відкладіть ризиковані проекти і покупки.

Варто показати себе в таємному, таємних переговорах або знайомствах, секретної професії і цілях з 8 по 10 серпня, багато новин і інформації.

З 9 по 13 і з 26 по 30 майже однакові періоди. Намагайтеся в ці дні берегти свої таємниці і менше брехати. Обережніше з діловими переговорами і партнерами, не наговоріть зайвого і не обіцяйте багато чого. У Вас багато екзальтації в ці дні.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить тренди, намагайтеся бути обережніше, небезпека травм і не порушуйте закони (небезпека ізоляції), можуть бути скандали через фінанси або матеріальне і витрати. Постарайтеся відпочивати під час піку. Вдалі дні зайнятися духовним світом, духовними практиками, таємницями, своїми глибинами.

З 13 серпня по 10 вересня у Вас буде приріст енергії і фізичних сил, активніше станете в творчості, любові, розвагах. Можуть бути конфлікти з дітьми та коханими, але точно будете активніше і більш вимогливими в любові і дитячих питаннях. Період вже був з 18 березня по 16 травня.

Дуже хороший період для Дів, як і для всіх земних знаків, але для Дів все ж під час піку впливовіший. Період з 23 по 27 серпня, включає в себе масу трендів і впливає на масу сфер і питань: любов, творчість, діти, захоплення, азарт, ідеї, світогляд, навчання, зарубіжжя, суди, філософія, Ваша вітальність, Ваше вираз себе, впевненість в собі. Можливість показати себе і проявити себе в цих сферах, зміцнити, змінити, реформувати, набратися сил для остаточних рішень і дій.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік буде мати велике значення для Дів, багато емоцій, бажань, розумінь, новин, кульмінацій, завершень. Акцент на багато сфер, посилення періоду з 23 по 27 серпня (описаний вище). Під час піку варто приймати рішення і починати діяти. Найсильніший акцент під час піку буде на відносинах, ворожнечі, бажаннях щодо відносин та прийняття рішень. Важливих відносинах, шлюбі, партнерство. Буде досить сил і енергії для дій.

З 30 серпня по 23 вересня ще одне повторення, цей же період вже був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня. Період сприятливий для змін та оновлення, відродження і визволення відносинах, знайомствах, спілкуванні, творчості, любові, розвагах і захоплення, романах, дитячих питаннях. Детально він був описаний в минулих гороскопах. Постарайтеся змінити ці сфери, є можливість їх поліпшити або з легкістю позбавитися від них.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Діви

З 1 серпня по 1 вересня – любов і творчість, відносини, спілкування.

З 7 серпня по 9 вересня – покращуйте матеріальне і фінансове становище.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – відпочивайте і починайте нове або старе духовний розвиток.

З 13 серпня по 10 вересня – приріст фізичних сил, активності.

26 серпня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення. Відносини і Ви.

З 30 серпня по 23 вересня – покращуйте стосунки і любов, творчість або позбавляйтеся.

Гороскоп опублікований 2.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,163