Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Перші два тижні серпня Діви відчуватимуть депресію, Ви будете хотіти побути наодинці. Це не кращий час для публічності, у Вас накопичилося занадто багато «внутрішньої роботи», з розвитку самого себе, обмірковуванню планів на майбутнє. Навіть якщо Ви і поїдете кудись або будете спілкуватися з кимось, а починаючи з кінця липня і до середини вересня – на поїздки і комунікації буде направлено дуже багато Вашої енергії та активності, Ви все одно будете відчувати самотність, втому, бажання втекти ще далі від усіх і побути наодинці.

Серпень – не найкращий час для починань і прояву себе, нові починання та плани навряд чи будуть успішні і реальні для реалізації.

Цього місяця, особливо в першій його половині, найкраще відпочивати, медитувати, планувати, але не починати нічого нового.

Приділяйте увагу своєму здоров’ю, щоб не захворіти. Особливо приділяйте йому увагу в період з 10 серпня, плюс мінус 4 дні. Так само в ці дні на Ваші плечі можуть лягти нові обов’язки на роботі, нові клієнти, нові проекти. Після 10 серпня Діви відчують, що пора вже виходити у зовнішній світ.

Починаючи з 16 серпня – Ви станете більш енергійні, будете готові брати на себе більше завдань і проектів, більше спілкуватися.

Дуже важливий період для Дів, один з найважливіших в цьому році, по відчуттю своєї особистості, своїх планів, цілей, стилю життя, вираженню себе і багато чого іншого настане 25 серпня, плюс мінус 5 днів. Особливо сильно цей проміжок часу вплине на тих Дів, які народилися в першій декаді. Можна з упевненістю сказати, що Ви перевернете нову сторінку. Це час для деякої форми особистого переосмислення. Ваше почуття інтуїції буде на висоті. Ви будете мрійливі і романтичні, але на жаль буде присутнє почуття і невизначеності, Вам буде важко зрозуміти в якому напрямку рухатися. Ймовірно, що зараз на очах у Дів будуть одягнені рожеві окуляри. Раджу Вам бути більш обережними в питаннях пов’язаними з грошима, ділових відносинах, а так же стилем одягу \ зачіски. Ви можете захотіти змінити свій імідж. Зараз у Вас дуже сильна інтуїція і чутливість, так що прийняті рішення і зміни – будуть мати сильний вплив на Ваше життя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,286