Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва, народжені з 23 серпня – 01 вересня, перша декада – Ґасбрук


Діва першої декади – це народжені з 23 серпня по 01 вересня

В основному цей характер направляють обережність, продуктивність, майстерність в деталях і живу уяву. Амбіційність конфліктує з обмеженнями дуже обережного і аналітичного розуму.

Позитивний стан цієї особистості проявляється в гордовитості, раціональності, здатності досягти високих щаблів майстерності у всіх видах діяльності, що вимагають уваги, особливо в деталях. Вісімки Діви вельми педантичні трудівники, мислять логічно і творчо, наділені животрепетним почуттям відповідальності. Те, що вони почали робити, обов’язково закінчать, всупереч найактивнішою виразності дуже практичні і продуктивні. В основі свого характеру відважні і хоробрі, але набагато з більшою радістю і задоволенням віддають перевагу звичайним і традиційним шляхам, воліючи всяким новаціям. Обдаровані, терпимі і терплячі. Наділені відданістю, чесністю і довірливістю. Блискуче контролюють свої емоції і однозначно – магнетично привабливі.

Негативний стан виражається в надмірній обережності, лицемірстві, обмеженості у поглядах, нерасположени зробити навіть найменший крок, поки не складуть план на всякий вообразімих і непередбачений випадок. Витрачають енергію на неважливі і малі речі, залишаючи без належної уваги великі і важливі. Стають скупими, дріб’язковими, жадібними. Нетерпимі, критичні до моралі і поведінки інших людей. Обмежують свою активність. Звичаїв і звичок дотримуються просто фанатично, не дозволяючи собі жодного пригоди навіть в думках! Так представники вісімок Діви створюють нездоланні перепони своєму розумовому розвитку, втрачаючи схильність до ініціативи і підприємливості.

Рівновагу. Погляд, повний симпатії і терпіння на слабкості і недоліки інших людей, широта поглядів і особисті амбіції найкраще введуть в рівновагу представників вісімок Діви. Практичний педантизм, властивий знаку Землі, і безособове байдужість, властиві потенціалу Вісімки, можна подолати лише підвищуючи температуру своєї душі, прагнучи до значенню, зазначеному в частоти цього знаку, – до Сонця. Схильність до пригод, пристосованість і терпимість – позитивні по суті властивості цього характеру і тому саме їх потрібно всіляко заохочувати і всіляко підтримувати. Вісімці Діви завжди слід берегтися від засліплення, коли «за деревами лісу не видно».

Коментарі. Поєднання дотепно потенціалу Вісім з практичними властивостями Землі в якійсь мірі утрудняють в цій декаді самолюбство і привабливість, властивих частоти Сонця. Стриманість і скрутність угледів би тут кожен психолог. Ретельний аналіз цієї декади нам показує: народжені в ньому люди вражені найпоширенішим комплексом з усіх – комплексом неповноцінності. Недолік довіри до себе знаходиться в жахливому протиріччі з позитивним вираженням частоти Сонця (це стосується будь декади, де частота Сонця), цілком природно, що цей недолік повинен впливати на стан рівноваги Вісімки Діви.

Вихованням дуже корисних і позитивних властивостей – довірливості, здібностей і майстерності, так созидательно діючих на Вісімку Діви і так прикрашають цей характер, досягається ще й самоповагу. Завдяки вродженим якостям практичності, здібності, у тому числі і до майстерності, люди цієї декади повинні, нарешті, собі усвідомити, що завжди і скрізь, у всіх випадках життя – вони бажані люди.

Список відомих людей значно вкорочують скромність і стиснене самолюбство, властиві народженим у цій декаді. Серед них видатний художник Обрі Бердслей – витончений декадент кінця XIX століття, американський письменник Теодор Драйзер – майстер опису праці та побуту, найвідоміший композитор, піаніст і диригент Леонард Бернстайн і всеосяжний геній – поет, філософ, драматург, романіст, ботанік і вчений Йоганн Вольфганг Гете , (а також найбільший драматичний артист, творець 2-го МХАТ Михайло Чехов – прим. пер.). У записі книги «Т» знаходимо: «майстерність, проникливість і хитрість».

Люди, що належать першої декади Діви ніколи не опускаються до самовдоволення і життя сприймають дуже серйозно. І хоча націлені вродженою схильністю до задоволень і насолоди красою (завдяки частоти Сонця), їх практична і раціональна сторона настільки сильна, що іноді вони просто забувають про існування розваг. Набагато частіше потенціал Вісім нав’язує їм прийняття обмежень, які, в свою чергу, можуть поставити під загрозу амбіцію і особисте щастя, – нібито конкретна і матеріальна мета ощасливить повніше, ніж мета ідеалістична. Належать до цієї декаді повинні постійно піклуватися про збереження снів, мрій і спрямовуватися до ще більшого успіху, перевершує успіх сьогоднішнього досягнення. Ключ у розвитку і розширенні поглядів, активності і дружніх зв’язків. На завидну здатність, властиву людям з цієї декади, зазначено в запису Таро: «збирання багатства» – до них стікаються гроші. Вони вміють їх заробляти і до себе привернути, але в грошових справах надзвичайно чесні. У тому випадку, коли вони пам’ятають про те, що в житті не можна все і завжди приймати занадто серйозно, то можуть бути і чесними та привабливими.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,497