Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва, народжені з 12 вересня – 22 вересня, третя декада – Ґасбрук


Діва третьої декади – це народжені з 12 вересня по 22 вересня

Інтелігентність, чесність і вірність відрізняють цю особистість. Швидка реакція розуму конфліктує з уповільненим проявом почуття.

Позитивний стан. Ця особистість дуже сильна і здатна. Можливості найвищих досягнень забезпечуються поєднанням логіки і кмітливості, властивому для частоти Меркурія, наполегливості потенціалу Десять та практичності основного знака Земля. Природно, Десятка Діви екстравертність. Думає об’єктивно. Вчинки звернені завжди на конкретні цілі і результати. Живий, аналітичний склад розуму наділений інстинктивної проникливістю і одухотвореною чутливістю, а все це разом, об’єднане інтелектуальною діяльністю, забезпечує високий ступінь точності аналізу. Завжди практичний, старанний і невтомний трудівник, в житті природно зорієнтований на здійснення слушних теорій. У своїй поведінці і всякого роду взаєминах проповідує чесність, порядок і надійність.

Негативний стан виражається в байдужості та егоїзмі, амбіції Десятки Діви задовольняються речовим корисливістю. У житті має одну єдину мету: випереджати всіх на практичному шляху, збільшувати своє майно і добиватися положення надійності. Бездушна, нетерплячий і неспокійний, критичний до інших і навіть жорстокий. Чутливість його надзвичайно загострюється і переходить в роздратування або дратівливість. З іншого боку, Десятка Діви може бути нещасною людиною і може знищити щастя інших людей. Почуття для Десяток Діви – проблема, так як вони легко не розвиваються, тим самим пригнічуючи активність і хід життєздатність цих людей.

Рівновагу. Необхідно розвивати природно присутню здатність до аналізу, бо він найкраще перешкоджає виникненню будь-яких негативних особливостей. Під впливом частоти Меркурія розум завжди більш надійний засіб, ніж інтуїція або почуття. Десятка Діви більш щаслива, коли живе не занадто обтяжуючи себе вирішенням практичних проблем. А якщо вона знаходиться в негативному стані, то через свою заклопотаність стає найбільшим песимістом, охопленим вічним страхом втратити те, що він має. Але, якщо візьмуть гору логіка і ясність думок, а почуття займуть належне місце, то народжена в цій декаді досягне і особистого щастя, і практичного успіху.

Коментарі. У цій декаді в два рази більше відомих людей, ніж у попередньому, що вказує переваги частоти Меркурія в боротьбі за високі місця в житті. Так само частота Меркурія несе в собі якості Водолія, а в ньому, як відомо, прославлених людей народилося набагато більше, ніж в інших декадах. Саме це і підтверджує загальну думку про необхідність розуму й інтелекту як першої умови для здійснення успіху, а Меркурій у всіх системах символізує саме розум та інтелект. У всіх декадах особистості, народжені під його впливом, доводять нам наскільки точно це припущення.

Список почнемо з відомих письменників: Семюель Джонсон, лексикограф англійської мови, його ім’я носить ціла літературна епоха, Вільям Голдінг, Джон Кновліс, Кен Кейсі, Герберт Уеллс, актриси Ганна Бенкрофт, Грета Гарбо, Софі Лорен, хореограф Агнес де Мілль, (Дмитро Шостакович , композитор А. Варламов, лікар Боткін, Костянтин Ціолковський, актор Южин-Сумбатов – прим. пер.).

Досліджуючи безпосереднє оточення і безпосередні контакти з іншими людьми, ми встановили, що психічна напруженість, властива Десятці Діви, може при зіткненнях навести такий тип людини до нервового розладу. Коли в особистості практичного складу сильні емоції пригнічуються ще більш сильним розумом, тоді-то і створюються передумови біди. Вихід існує – це своєчасне виявлення причин дратівливості і гніву. Зазвичай буває достатньо розумним шляхом усунути причини і не виявитися в стані ізоляції і пригніченості.

Добре розумом виганяти негативні тенденції. Але для Десятки Діви є ще більш дієвий шлях до радощів і щастя – заохочення і розвиток у собі вільного прояву позитивних емоцій. Необхідно виховувати в собі здатність вільного прояву позитивних емоцій у словах, жестах і вчинках. Пиха і чванство ніколи не супроводжують вирішення проблем. Дуже корисно уникати будь-якими способами натягнутості у вирішенні особистих і службових проблем. Представляють цю декаду, судячи з усього, надмірно критичні до себе і іншим, а також мають тенденцію довго і напружено працювати до повної знемоги без відпочинку і перепочинку. Згадані тут знаменитості, а також досягнуті ними успіхи повинні пояснити всім народженим у цій декаді, чим обернуться зусилля, докладені для досягнення власного рівноваги.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,166