Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва, народжені з 02 вересня – 11 вересня, друга декада – Ґасбрук


Діва другої декади – це народжені з 02 вересня по 11 вересня

Головні якості, що представляють цю особистість: незалежність, інтуїція, творче мислення і особиста інстинктивна привабливість. Прагнення до практичного успіху конфліктує з емоційним вимогою пасивності.

Позитивний стан. Народжені під знаком Дев’ятки Діви – творці і мрійники. Обдаровані практичністю і живий інтуїцією, ці люди горять бажанням здійснити свої сни. Особисто привабливі, наділені розумінням сенсу фізичних насолод. Живуть в крайнощах – або гранично активні, або впадають у летаргію – працюють або лінуються. Дуже чуйні, реагують швидко і відповідають відповідно, незалежні, проникливі і скритні. Наділені виконавськими і організаторськими здібностями, інстинктивно розуміють бажання і потреби інших людей. Чуйні, прив’язані, віддані.

Негативний стан. Зазвичай потенціал Дев’ять та частота Венери виражають негативні сторони людського характеру і тим самим в даному випадку прагнуть посилити негативний вираз Дев’ятки Діви. Тоді вони ліниві і позбавлені самолюбства. Інтуїція використовується для швидких висновків або для ухилення від справжнього праці. Знання людей використовується для здійснення бажань незважаючи на наслідки. Якщо Дев’ятка Діви знаходиться в негативному стані, то вийти з поганого стану нездатна, часто нещаслива й усі свої здібності і привабливість витрачає на цікавість і майже трагічні зусилля, стаючи жадібної та заздрісної, втрачаючи всіляку етичну відповідальність.

Рівновага наступить при контролі над емоціями і постійно дисциплінованою діяльності. Розвиваючи і всіляко заохочуючи свою інтуїцію, необхідно і бажано дуже добре вибрати, де і коли її застосувати. Інтуїтивний вчинок і емоційний спалах – явища різні. Інтуїція повинна стати робочим інструментом, а не емоційною віддушиною. Емоції і бажання цієї особистості дуже сильні, і тільки за допомогою своєї твердої руки ця особистість зможе утримати себе в позитивному стані, що в свою чергу відкриє творчі цілі для прояву її творчої мощі.

Коментарі. Коли йде мова про декадах з частотою Венери, жоден коментар, побудований з чисто логічних позицій не може бути повним і задовільним. Сама по собі частота Венери уособлює жіночу емоційну мінливу силу, важко контрольовану і справді, і що ще важче, уживану созидательно. Інстинктивна привабливість, заснована на сексапільності – найвидатніша її особливість. Це ми можемо тільки відчути, але зрозуміти її і тим більше пояснити – не зможемо ніколи. І що цікаво, це приємне властивість виражена в другій декаді Діви особливо сильно – в цій декаді ми зустрічаємо багато приємних і привабливих людей, а список людей просто відомих залишається вище середнього. Причина, ймовірно, в тому, що в символах декади немає слідів ні амбіції, ні честолюбства. У цій особистості бажання тільки створювати, виробляти і приносити коштовні плоди у вигляді діяльності. Назва Таро-карти в цій декаді «Матеріальна прибуток». Вивчаючи народжених в цій декаді, ми переконалися, що вони дуже щасливі в фінансових справах за умови, якщо їх життя склалося гармонійно. Тому ім’я Дж. Р. Моргана серед інших імен у цій декаді несподіваним для нас не виявилося, ім’я це вживається як синонім багатства. Але багатство – не єдина мета творчої спрямованості цієї особистості. Інтенсивність сил частоти Венери, сплавленной зі знаком Земля дає їй величезну життєздатність до досягнення успіхів. Один приклад такої життєстійкості – Бак Мозес, інший – літературний гігант Лев Толстой, (академік Тимофєєв-Ресовський, Ал. Іванович Пушкін – соліст балету Маріїнського театру, педагог і вихователь Ю. Григоровича, Р. Нурієва, М. Баришнікова – прим. Пер. ).

Багато, що належать цій декаді, глибоко співчувають людських страждань. Саме ця здатність співчувати допомогла великим комічним акторам Пітеру Селлерсу і Силу Цезарю так точно виразити слабкості своїх сучасників. Багато людей в цій декаді переживають подібні емоції, але не знають як виразити ці приховані почуття, і вони, розвиваючись, проявляються у формі емоційної терпимості. Знаходження способу застосування творчої інтенсивності свого характеру для Діви Дев’ять – проблема проблем!

В силу своєї творчої мощі ця особистість нетерпима до поверхневих речам і прагне лише до фундаментальним основам життя. Дев’ятка Діви знаходить любов і ніжність в своєму будинку і взагалі щаслива в звичайній сімейного життя. Таку примітивну рису, як потяг до всього простого, серед належать до цієї декаді можна помітити і у людей, що володіють витонченим смаком. Можливо більше, ніж люди, народжені в інших декадах, друга декада Діви відчуває потребу спілкування з природою, і для її стану буде краще, якщо вона зможе оселитися за містом.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,163