Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже сприятливий місяць для Дів. Великий приріст енергії і вітальності. Багато гармонії на душі, віри, спокою, енергії для творчості, товариськості. Розпочнеться вдалий тренд для любові, відносин, творчості, ділової активності. Буде можливість переоцінити і повернутися в багато чому. Можливості для збагачення за рахунок інших.

З 3 січня активний період для сімейної сфери по 16 лютого. З 13 січня період впливає на відносини по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня можете дізнатися багато про відносини, старих відносинах і нових. Корисна інформація і важлива про партнерів, ворогів, коханих, про всі важливі для Вас відносини. Багато переговорів і спілкування. Починати нові переговори і угоди, дізнаватися нове краще до 17 лютого. Після 17 лютого повернеться старе, в новому будуть затримки в розвитку і переоцінка нового.

З 7 лютого по 5 березня збагачуйтесь за допомогою інших людей, легше позичати або безоплатно, домовлятися про підтримку і інвестиціях. Керуйте фінансами партнерів, використовуйте чужі кошти для особистого збагачення. Легше отримувати повернення боргів від боржників, брати кредити і виплачувати борги або просити про реорганізацію боргів. Займіться спадщиною, виплатами, боргами, кредитами і всім подібним. Але постарайтеся все складне і негативне зробити до 20 лютого.

З 8 лютого по 4 березня дуже сприятливий тренд для Дів, впливає на Ваше життя, віру, релігію, Ваші особисті та ділові відносини, Вашу творчість і захоплення, любов і любовні романи. У цьому у Вас буде розширення і оновлення, багато енергії і багато можливостей для розвитку цих сфер і їхніх питань. Слухайте інтуїцію. Постарайтеся бути більш благодійність, менш цинічні в цей час.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час для відпочинку, бережіть своє здоров’я, можете вирушати за кордон або просто втекти від усіх. Можете відчути невелику нудьгу, свої глибини, свої таємниці. Пік акцентує питання роботи і здоров’я, Ваших таємниць, внутрішнього світу. Зараз саме час з цим розібратися і вирішити. Можете розкрити свої таємниці або дізнатися таємниці інших. Рішайтесь на дії в питаннях роботи і здоров’я.

З 16 лютого по 30 березня приріст енергії, вітальності, активності. Великий приріст творчих сил і любовної енергії. Період оновить Ваші любовні бажання, сексуальну енергію. Цього року дуже багато важливих трендів, особливо в березні місяці. Активніше будете в розвагах, саме час розвивати свої хобі та творчість. Є можливість для розвитку відносин з дітьми, легше буде ними керувати і направляти їх, хоча в березні можуть бути конфлікти. Розвивайте свої любовні романи і сексуальність.

З 17 лютого по 10 березня переоцінка себе, повернення до старого в житті, життя буде текти в зворотному напрямку, це ж буде помітно у відносинах і кар’єрі. А ось все нове буде розвиватися дуже повільно. У цей період не варто починати нові проекти і бережіть свою техніку.

З 18 по 24 лютого маса енергії і фізичних сил, активності для змін в житті. Особливо це буде помітно для творчості, любові, ідей і прагнень. Можете швидко розвинути ці сфери.

З 18 лютого по 2 березня ще один енергійний тренд, він дасть багато вітальності. Постарайтеся бути більш публічними, показати свою творчість і таланти, гідності. Покажіть себе діловим партнерам і улюбленим, приділіть увагу дітям.

З 21 по 25 лютого обережніше з любовними інтригами, витратами на захоплення і творчість, усіма дурними витратами, необдуманими боргами або проханнями про допомогу.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік дасть багато енергії і нових починань. Акцент на важливих для Вас відносинах, можете почати нові важливі відносини або новий етап в існуючих. Набути ділових партнерів, любов, ворога. Пік сприятливий, тому ворожнеча мало ймовірна, але обережніше з боргами і любовними інтригами.

З 27 лютого по 1 березня обережніше з витратами, відносинами з кредиторами і боржниками, любовними романами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – спілкування.

З 7 лютого по 5 березня – можливість заробити за допомогою інших.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – розберіться в своєму прихованому, здоров’я, роботу, чужих таємницях.

З 16 лютого по 30 березня – енергійний період.

З 17 лютого по 10 березня – переоцінка себе, відносин, кар’єри, повернення старого.

З 18 лютого по 2 березня – посилення життєвих сил.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на всіх важливих відносинах.

Гороскоп опублікований 4 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,162