Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде багатим на події, багато суєти, роботи, скандалів, бажання більшого. Добре б відпочивати в першу половину місяця, підлікувати здоров’я і нерви, а в другу – працювати і побоюватися скандалів. Місяць принесе оновлення в роботі і стосунках, зверне Вашу увагу на них, продовжиться активний період в сімейній сфері (зі скандалами в лютому). Багато агресивності, уразливості і дратівливості з середини місяця і до кінця лютого.

У минулих гороскопах у Вас почалося 3 середньострокових періоди, які завершаться в лютневому гороскопі. З 31 грудня по 10 (15) лютого зміна знань і творчості, життєвої позиції, захоплень, кохання і кола знайомих, оновлення, поліпшення і позбавлення. Непоганий період для косметичних процедур і поліпшення відносин з клієнтами і колегами з 18 січня по 11 лютого, але намагайтеся бути скромніше і відкласти важливі розмови і процедури з 3 по 6 лютого, не надто багато витрачайте грошей. З 27 січня Ви стали активніше в сімейній сфері і з рідними, період завершитися 18 березня, в лютому багато вказівок на скандали з рідними і, можливо, сімейні проблеми.

Постарайтеся більше відпочивати на початку лютого, є ймовірність захворіти або нестачі сил, перший пік для Дів вказує на самотність або необхідність самотності. Пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні посилить всі тренди, період завершення і усвідомлення. І протягом 10 днів у Вас може бути невелика хандра, приділіть увагу здоров’ю і комплексам, таємницям, духовного світу.

Чекайте багато роботи і суєти на роботі з 1 по 18 лютого. Намагайтеся не братися за дуже вже багато завдань на роботі і не надірвати своє здоров’я з 9 по 13 лютого. Намагайтеся менше хвалитися своїм впливом на товаришів по службі і клієнтів, своїми знаннями. Період максималізму, багато бажань, багато можливостей, але можна все втратити через невміння тримати себе.

У Вас буде більше уваги звернено до відносин, більше нових подій важливих у відносинах, оновлень і новин, з 11 лютого по 7 березня. У цьому місяці будуть хороші і погані періоди для відносин, на жаль, погані сильніші і помітні. Намагайтеся менше скандалити з сім’єю і улюбленими, діловими партнерами і ворогами, не обманювати і не викривати чужу брехню в період з 14 по 21 лютого, в цей же час у Вас буде багато ліні і схильності до ескапізму (не беріться за складні завдання і скандали) . Період з 20 по 24 багатий на романтику і любов, але не підходить для бізнесу і скандалів, може бути багато обману (навіть покупки краще не робити). Найбільш скандальним для Дів, і всього Зодіаку в питаннях відносин і ворожнечі, буде період з 22 лютого по 1 березня, коли Ваші вимоги, бажання і поспішність можуть нашкодити Вам, але теж Ви можете відчувати і з боку рідних і партнерів до себе, остерігайтеся скандалів і судів, бережіть рідних і улюблених, але можна скандалити з суперниками і конкурентами. Скандали з 22 по 1 можуть привести до остаточного розриву на початку березня, 2 березня буде пік завершальний для Дів, особливо в стосунках.

Хотіли взятися за нове завдання, знайти нову роботу, нові обов’язки або почати зміцнювати своє здоров’я, навіть завести вихованця, піковий період 15 лютого, плюс-мінус 3 дні, для цього підходить Дівам, навіть протягом 10 днів після. Під час пікового періоду будуть посилені всі тренди, оновлені і це час починати нове. Багато новин і навіть приплив сил для Вас, час показати свої знання, особливо на роботі!

Багато новин про партнерів, улюблених, ворогів з 18 лютого по 6 березня. Багато спілкування з ними, переговорів ділових і близьких. Намагайтеся важливе не планувати на 24-27 лютого (багато вказівок на обмани) і 27 лютого по 3 березня (схильність до скандалів, відсутність компромісів).

Більш сприятливий період для відносин з 28 лютого по 3 березня, особливо зарубіжних і далеких відносин. Хороші дні для покупок.

Важливий пік для Дів, один з найважливіших в 2018 році для тих, хто народився «навпаки» (в кінці серпня і початку вересня), пік 2 березня плюс-мінус 5 днів. Пік принесе з собою багато інформації, завершень та кульмінацій, посилить всі тренди в гороскопі, дуже емоційні дні. Чекайте завершень або стимулюйте завершення. Розберіться з собою і своїм життям, підведіть підсумки. Найбільший акцент буде на Вашому житті (Вас особисто), відносинах і сім’ї, варто приймати рішення і завершувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Діви

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні – розберіться з внутрішнім світом і таємницями. Завершення.

З 1 по 18 лютого – багато клопоту.

З 14 по 21 лютого – намагайтеся не обманювати себе в сім’ї і відносинах, скандальні дні.

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання. Займіться роботою і здоров’ям.

З 18 лютого по 7 березня – багато спілкування.

З 22 лютого по 1 березня – скандальні дні з партнерами і родиною.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Займіться собою, відносинами і сім’єю.

Гороскоп опублікований 02.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,162