Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Дів, багато сприятливих і важливих середньострокових періодів, в кінці місяця один з найважливіших піків в 2019 році. Більше гармонії і харизми, період підсилює і акцентує любов і творчість, розваги у Вашому житті, під час якого будуть нейтральні тренди. Більше енергії для Вас, фізичних сил і активності, прагнень до своїх ідеалів з масою сприятливих трендів. Дуже багато новин, переговорів, простого спілкування з важливими для Вас людьми, дізнайтеся нове і переоціните про своїх партнерів, ворогів, шлюбі, важливих відносинах.

З 1 по 4 лютого час здійснювати покупки для сім’ї та будинку, вирішувати судові питання. Можуть бути швидкі і несподівані вчинки в родині і відносинах, поїздки, навчання, витрати.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилить всі періоди і тренди, буде сприятливим, щось нове варто почати або очікувати, масштабне і багато новин. Акцент на роботу і здоров’я, обов’язки і звички. Приділіть увагу здоров’ю, починайте лікування або заняття спортом, займіться звичками. На роботі можуть бути нові клієнти або початок нових проектів, якісь зміни, можна наймати співробітників, брати на себе нові обов’язки. Можна роботу змінити.

З 4 лютого по 1 березня сприятливий період для Дів, дасть Вам чарівність і харизму, більше гармонії. Період посилить Вашу любов і творчі таланти, можливість для нового, посилення і оновлення існуючого, позбавлення від старого. Буде пару важливих трендів під час періоду. Займайтеся творчістю, більше відпочивайте і розважайтеся. Знаходьте нову любов, новий роман або приділіть увагу тому що є.

Обережніше з ризиком і витратами з 10 по 16 лютого, тренд залежить від особистих гороскопів, може бути, як позитивним, так і негативним. Можуть бути витрати і скандали через борги, але можна і витребувати борги. Активніше і швидше в діях будете в фінансових питаннях, спадкових, боргових. Можуть бути психологічні швидкі зміни, сексуальні.

З 10 лютого по 17 квітня період спілкування, новин про важливі відносинах і людях, можливість зрозуміти і вивчити більше інших. Вивчайте і дізнавайтеся нове про шлюб, ділових партнерів, ворогів, всіх хто важливий Вам. Можна вивчати психологію і подібне, те що допоможе пізнати інших, навіть езотерику. Багато переговорів і угод, гарний час для переговорів і обговорення різних угод, документів. У березні буде повернення і переоцінка, в лютому і квітні більше нового.

З 14 лютого по 31 березня приріст сил і енергії для земних знаків і Дів. Для Дів це гарний час для роботи і реалізації своїх ідеалів, прагнень. Займайтеся складними проектами і завданнями, особливо якщо вони вимагають фізичних сил або бажань (те що раніше було лінь робити або не вистачало бажання). Можна зайнятися спортом. Сприятливий період для реалізації свого світогляду і філософії життєвої, щоб змінити щось у своєму житті, оновити. Додасться сил для навчання, відстоювання поглядів на життя, духовних питань. Можна зайнятися духовним зростанням, зміцнення своїх знань про світ, а так само навчанням інших.

Тренд залежить від особистих гороскопів з 16 по 20 лютого. Вплив на любов, відносини, творчість, фінанси, захоплення. Можете сильніше розібратися в цьому. Можна зміцнити, а можна зруйнувати слабке. Час для капітальних покупок і серйозних вчинків у відносинах, творчості, любові.

З 19 лютого по 2 березня дуже хороші дні для творчості і відносин, важливих переговорів, спілкування з партнерами, пошуку компромісів з ворогами (а можна і дізнатися щось важливе про ворогів і схилити їх на свій бік), романтики з коханими. Вдалі дні для листування, оформлення документів, публіцистики, інтелектуальної творчості. У Дів буде ще більше харизми в ці дні і чарівності. Намагайтеся приділяти більше уваги інформації і більше спілкуватися з важливими для Вас людьми і коханими, дітьми.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Один з найбільш важливих піків для Дів в 2019 році, багато емоцій і бажань, посилення всіх трендів і періодів, багато новин, пік принесе результати і усвідомлення, рішення. Розберіться в собі і своїх бажаннях, своєму житті, щось можна завершити або прийняти рішення про збереження. Гарний час розібратися з відносинами, будь-якими важливими, зрозуміти інших людей і як розвиваються Ваші з ними стосунки, що робити. Можна робити пропозицію руки і серця, а можна і припиняти незадовільні відносини, спробувати знайти мир з ворогами або посилити конфлікт.

Тренд залежить від особистих гороскопів, з 21 по 24 лютого, оновлення, відродження або усунення у відносинах, кохання, стосунки з дітьми, творчості та захоплення, фінансах. Якщо все добре – це час оновити і зрозуміти краще перераховане. Якщо все погано – конфлікти і втрати.

Ще один тренд, який додасть Вам більше сил і сприятливо позначиться на відносинах, відстоювання своїх бажань і світогляду, філософії, з 22 лютого по 5 березня, може бути до 9 березня. Час для активних дій у відносинах, з улюбленими, партнерами, ворогами. Вчити інших і відстоювати свої права, схиляти інших до своєї точки зору. Гарний час для судових питань та іншої істини. Вдалі дні для навчання, зарубіжних питань, наставництва.

Обережніше з інтригами і романами, витратами з 28 лютого по 3 березня, образливість і занадто поспішні вчинки в любові і фінансах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 4 лютого по 1 березня – любов і харизма, розваги і творчість.

З 10 лютого по 17 квітня – спілкування і новини.

З 14 лютого по 31 березня – приріст енергії.

19 лютого, пік плюс-мінус 5 днів – кульмінації, акцент на Вашому житті і важливих відносинах.

Гороскоп опублікований 01.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,178