Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Не особливо важливий місяць, багато важливих періодів для неважливих сфер в житті. Багато спілкування, новин, поїздок, знайомств в гороскопі на листопад для Дів. У першій половині місяця ще будуть тривати періоди для багатства, але ця сфера вже не буде настільки сприятлива, як була в жовтні. В кінці місяця почнуться важливі вказівки для Дів, рішення сімейних і кар’єрних питань.

З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми, з середини вересня по жовтень буде небезпечніше за все. З 10 вересня до 14 листопада не вимагайте нового фінансового і матеріального від інших людей, не конфліктуйте за чужі гроші і допомогу. З 27 жовтня по 21 листопада період для збагачення, але з 8 листопада вказівки на витрати і втрати в багатстві. З 28 жовтня по 10 листопада неприємні новини про багатство, але постарайтеся серйозно підійти до інформації про багатство, переговорів, угод. З 29 жовтня по 3 грудня зміни в творчості, дітей, любові і розвагах, можливість змінити своє ставлення до цього і оновити все це, можливості для вагітності.

З 8 по 11 листопада скандальні дні, обережніше з відносинами. Найсильніші скандали через фінанси, ризик втрат матеріальних, боргів, чужих і своїх коштів.

З 8 по 12 листопада хороші дні для спілкування, показати себе партнерам. Допомагайте іншим людям в ці дні. Посилиться інтуїція про відносини.

З 11 листопада по 1 грудня буде можливість зайнятися своїми знаннями, знайомствами, багато новин і поїздок, спілкування. Сприятливий період для розвитку цього.

З 14 по 20 листопада низка поганих трендів для багатства і відносин. У відносинах незадоволеність, остерігайтеся любовних романів і інтриг, в бізнесі остерігайтеся азарту. У багатстві обмеження, втрати, дурні інвестиції і витрати. Менше витрачайте на розваги і творчість.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік хороший, нове, новини, багато різних ідей. Акцент піку на навчанні, поїздках, знайомствах, важливі новини. Можете спробувати завагітніти в ці дні, щось нове почати з дітьми.

З 21 листопада по 15 грудня другий період для спілкування, навчання, знайомств, поїздок. Спілкування і навчання будуть приносити задоволення, вивчайте етикет і психологію. Розвивайте свої відносини з оточуючими і знайомими, миріться з ними. У цей період можна укладати невеликі угоди, зайнятися торгівлею, діловими знайомствами.

З 26 по 29 листопада обережніше з любовними романами, зі знайомими, покровителями і наставниками. В важливих відносинах можуть бути несподівані зміни, звільнення.

З 29 листопада швидше будуть розвиватися Ваші відносини. Фоновий період переоцінки, уповільнення і регресу в стосунках був з 23 червня.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, результати, усвідомлення, кульмінації, рішення або завершення. Сприятливий пік, акцент на кар’єру, досягнення, статус, сім’ю і будинок. Час поводити підсумки для своїх цілей, кар’єри та професії. Вирішувати питання сімейні та нерухомості.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – спілкування, новини, поїздки, навчання.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, починання, акцент на навчання, поїздки, знайомства.

З 21 листопада по 15 грудня – розвиток відносин зі знайомими, товариськість, навчання.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, результати та усвідомлення для сімейної сфери і кар’єри.

Гороскоп опублікований 4 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,415