Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Сприятливий місяць, особливо ближче до кінця гороскопу на листопад для Дів почнуться хороші періоди. Багато інформації і спілкування. Можливість переоцінити себе, відпочити, відродити старе. Багато енергії для збагачення і багато енергії для навчання. Хороший період для поліпшення сімейної сфери, а в кінці місяця для любовної сфери і творчості. У цьому місяці можете почати щось нове в сім’ї, нові події сімейні, завершити навчання і розібратися зі своїми ідеями.

З 3 жовтня по 9 грудня спілкуйтеся, вчіться, багато інформації і поїздок, але з 31 жовтня по 20 листопада повернення до старого, та й самі будете дуже ретроградні. З 4 жовтня активно збагачуєтеся і витрачаєте по 19 листопада. З 14 жовтня зміцнюйте любов, будь-які відносини, творчість по 30 листопада, але необхідно працювати.

З 1 по 26 листопада приділіть увагу відносинам з рідними, це сприятливий період для поновлення відносин, примирення, поліпшення. Можна переводити відносини на більш близький рівень, пом’якшення конфліктів, гарний час для складних і важливих переговорів з рідними. Нові покупки для дому, нерухомість і договори краще відкласти до 20 листопада. А після 20 листопада можете покращувати свою житлоплощу, робити косметичний ремонт і щось купувати.

З 2 по 8 листопада не ризикуйте грошима, бережіть здоров’я, обережніше з азартом і розвагами. Вагітним слід бути обережніше.

З 7 по 10 листопада тренд творчості і розваг, хороший для відпочинку і спілкування.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада використовуйте інтуїцію в спілкуванні, навчанні і переговорах, можете дізнатися багато важливої завдяки інтуїції.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, приріст енергії і вітальності, кульмінації. Пік дасть масу енергії і новин, впевненості в собі, буде дуже сприятливим. Акцент на подорожі, знайомства, спілкування, навчання, творчість, любов – це все можна зрозуміти і зміцнити, розібратися з хвилюючим Вас, отримати хороші результати.

З 13 по 16 листопада обережніше з любовними інтригами, дуже романтичні дні. У серйозних відносинах намагайтеся бути серйозніше.

З 19 листопада по 3 січня більше енергії будете віддавати на спілкування і навчання, поїздки. Це період активності в навчанні і спілкуванні. Оновлення відносин з сусідами, далекими родичами, знайомими. Разом з оновленням і активністю прийде наполегливість і бажання керувати цими людьми, відстоювати свої права. Можуть бути невеликі конфлікти, але все ж період не особливо важливий для Дів, може і варто сусідам довести, що вночі не треба робити ремонти.

З 22 по 27 листопада намагайтеся не надто конфліктувати з оточуючими, особливо наставниками і вчителями. Погані дні для конфліктів, обережніше з поїздками і навчанням.

З 22 по 25 листопада купуйте для свого будинку і сім’ї, а можна і для себе зробити вдалі і бажані покупки. Сприятливі дні для судів, спілкування з рідними, поліпшення ділових і особистих відносин.

З 26 листопада по 20 грудня любовний і творчий період, час розваг, творчих поривів, любовних романів і інтриг, відпочинку, питань дітей. Цей період буде першим з черги важливих періодів для кохання і творчості, розваг, які будуть в гороскопах у Діви з листопада по січень місяць. Під час цього періоду найкраще налагоджувати стосунки з коханими і дітьми, оновити відносини і поліпшити. Якщо відносини зжили своє, то Ви зможете з легкістю від них позбутися. Але може бути ще зможете зміцнити їх і поліпшити, так що думайте самі – вирішуйте самі.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, події, посилення трендів. Намагайтеся не скандалити в ці дні, намагайтеся більше спілкуватися, допомагайте рідним. Акцент на сім’ю і будинок. Можете змінити місце проживання або починати масштабний ремонт. Допоможіть рідним або просіть про допомогу. Приділіть увагу дому і сім’ї, починайте щось нове.

З 21 червня був фоновий період, затримки в розвитку важливих відносин, повернення до старих відносин. Період завершиться 27 листопада.

З 27 по 30 листопада любовно-романтична тренд, можуть бути несподівані закоханості в друзів і знайомих, вчинки в любові. Тренд хороший для публічних дій.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – покращуйте стосунки з рідними і будинок.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, новини, навчання.

З 19 листопада по 3 січня – активність в спілкуванні та навчанні.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і будинок.

З 26 листопада по 20 грудня – любовно-творчий період.

Гороскоп опублікований 31.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,178