Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


З середини липня життя у Дів прискориться, в гороскопі буде як хороше, так і погане. Повторення періоду для зміцнення любові та творчості, відносин з дітьми. Повторення сприятливого тренду для відносин. Багато поганих вказівок в першій половині місяця для Дів будуть слабкіше, але в кінці місяця вже будуть помітні негативні тренди.

Багато періодів почалося в минулому і продовжуються, для Дів вони важливі. З 3 квітня по 7 серпня відносини з керівництвом і вплив відносин на кар’єру і статус, в цьому і наступному місяці цей період буде сприятливіш, ніж в попередніх місяцях, лише з 25 по 30 несприятливі дні. З 18 липня переоцінка життя, повернення старого по 12 липня. З 3 липня по 3 серпня зміни в творчості, любові, сфері дітей, захоплень. З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми, з кінця липня він буде напруженим.

З 2 липня по 18 грудня Сатурн буде рухатися по Вашій «сфері», що відповідає за творчість, дітей та різні питання з їх вихованням, розваги та захоплення (хобі), любов і романи, закоханості і бажання відпочинку. За ці роки в цих питаннях буде зміцнення або руйнування слабкого. Буде це позитивно або негативно залежить від особистих гороскопів. Наприклад, Ви можете зважитися кинути своє хобі, тому що воно Вам «незручно» або «невигідно», а може і життєві обставини, якесь стримування або обмеження, змусить Вас його кинути. Ви серйозніше станете ставиться до цих питань, вони стануть Вас більше хвилювати, більше бажання буде в них реалізувати себе або втекти \ позбутися від них. Наприклад, у закоханостях будете бажати більш серйозного ставлення або можете взагалі на якийсь час відмовитися від романів! Більше відповідальності будете брати на себе в цих питаннях або бажати втекти від будь-якої відповідальності. Взагалі, чекайте змін, зміцнення або руйнування. А може, Діви все ж дуже великі аналітики і скромні, Ви зробите переоцінку цих питань і погодьтеся на меншу в любові, творчості і інше.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії, пік дасть кульмінації і рішення. Акцент на дружбу, суспільство, плани на майбутнє, любові, творчості, дітей, хобі та захоплень. Вдалими будуть завершення, але можна спробувати перейти на інший рівень в цих сферах. Хороший пік для публічності.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня будете скандальні і запальні, сильні перепалки можуть бути через борги і виплат, з друзями.

З 10 липня по 23 серпня дуже сприятливий тренд для Дів, впливає на Ваше життя, віру, релігію, Ваші особисті та ділові відносини, Вашу творчість і захоплення, любов і любовні романи. У цьому у Вас буде розширення і оновлення, багато енергії і багато можливостей для розвитку цих сфер і їхніх питань. Слухайте інтуїцію. Постарайтеся бути більш благодійні, менш цинічні в цей час.

З 10 по 14 липня час показати себе публіці, партнерам, можете спробувати помиритися з ворогами, допомагайте друзям і важливим для Вас людям.

З 12 по 16 липня обережніше з азартними іграми та розвагами, дружбою, любовними інтригами, витратами на це.

З 13 по 17 липня стережіться втрат в любові, дружбі, дітей, суспільних відносин, творчості. Можете бути грубі з друзями та коханими, схильними змінювати їх.

З 19 по 22 липня можуть бути розчарування в дружбі, любові, творчості, планах на майбутнє, громадської активності.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але пік негативний і воно може бути прикрим або обмежувати. Акцент на суспільство, плани, дружбу.

З 25 по 30 липня перший несприятливий тренд для відносин особистих і професійних, з керівництвом, ворогами, партнерами, остерігайтеся обманів, зрад, витрат.

З 31 липня по 8 серпня якщо у Вас будуть травми або втрати, то вони будуть дуже масштабними, обережніше з витратами, конфліктами, борговими питаннями, розвагою і азартом. Бережіть любов, дітей, відносини зі спонсорами.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини – це буде несподіваним, швидко змінювати, може навіть руйнувати. Акцент на таємниці, здоров’я, роботу, звички, обов’язки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте любов, творчість, хобі або позбавляйтеся від ненадійного.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, акцент на любов, творчість, суспільство.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте стосунки, любов, творчість, відносини з дітьми.

Гороскоп опублікований 7 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,165