Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Занепад сил фізичних, але більше сил для душевних питань і містичних, самокопання – духовних сил. У цьому місяці багато акценту на відносинах з друзями і суспільством, багато негативних трендів для відносин особистих, любовних і дружніх. Період переоцінки себе і регресу, затримки в розвитку важливих тем. Краще відпочивати в цьому місяці.

З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте ділові відносини і любов, займіться творчістю і хобі, тренд ефективний при праці, тренд дуже важливий для відносин (читайте опис в гороскопі на травень). З 16 травня ще один соціальний тренд, соціальної активності, участі активного в житті друзів, політики, масових заходів, завершиться він 2 липня. З 1 червня по 3 (10) липня схильність мріяти, перебільшувати і хотіти багато чого, але нічого не робити або обманювати в стосунках і сімейній сфері (теж важливий і рідкісний тренд, деталі в гороскопі на червень). З 9 червня по 3 липня угоди і переговори, важливі події в ділових відносинах. З 27 червня по 19 липня таємниці буття і містичні загадки підвладні Вам, мінімум плітки і секрети.

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – посилення трендів і нове. Починайте реалізацію довгострокових планів або нові ідеї та планування. Можливість для нової соціальної активності, політики, дружнього проведення часу і здобуття нових друзів, вступу в нові колективи.

З 2 липня занепад фізичних сил, але більше духовних, по 18 серпня. Намагайтеся відпочивати більше, менше активності спільної, самим буде простіше працювати. Бережіть своє здоров’я, період оновить хвороби, але можете зайнятися їх викоріненням. Обережніше зі своїми таємницями, дійте таємно. Негативних трендів буде мало, але сам період не особливо хороший для Дів.

З 3 по 28 липня спілкування, публічні відносини, виступи на публіці, оновлення дружби і набуття нових дружніх відносин, можуть бути і романи з друзями. З романами і інтригами з друзями потрібно бути обережніше. Багато негативних трендів для любові і дружби. Намагайтеся не порушувати соціальні, дружні, колективні норми і правила.

З 4 по 11 липня нервові дні, ексцентрична поведінка, неуважність, імпульсивність, багато егоїзму. Проблеми з документами, складно буде проводити переговори, бажання довести своє і незгоди з чужими. Бережіть свої знання і інформацію, особливо таємну.

З 7 по 11 липня обережніше з любовними романами, особливо з друзями, можуть бути розчарування в дружбі і любові, планах на майбутнє, обмеження і порушення правил. Погані дні для хвастощів. Можуть бути проблеми з керівництвом.

З 8 по 14 липня конфліктні дні, намагайтеся не порушувати правила і закони, може бути ізоляція. Бережіть здоров’я в ці дні, остерігайтеся травм.

З 8 липня по 1 серпня переоцінка себе і всього життя, повернення старого в Ваше життя, повільно буде розвиватися все нове. Займайтеся оцінкою себе і свого життя, кар’єри. Під час періоду можуть бути проблеми з технікою, поїздками, різною інформацією. Відкладіть початок нових проектів і навчання. З 8 по 19 липня переоцінка і повернення таємниць, питань здоров’я, духовного. З 19 липня по 1 серпня переоцінка дружби, планів і ідей.

З 9 по 13 липня хороші дні для публічності, благодійності, допомоги друзям і партнерам.

З 12 по 16 липня конфліктні дні для любові і дружби, відносин з дітьми та колективами. Можуть бути втрати, багато брутальності, потрібно побоюватися кардинальних трансформацій. Вагітним слід бути обережніше.

З 15 по 18 липня дні засмучення і обмеження в любові і дружбі, не вимагайте занадто багато чого, не змішуйте дружбу і любов. У ці дні не варто здійснювати покупок, обережніше бути з важливими договорами, не конфліктувати і не фліртувати з керівництвом, берегти репутацію.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – посилення трендів, додасть Дівам енергії, кульмінації, рішення. Пік негативний, хоча для Дів може і не настільки поганий. Обережніше з відносинами, дружбою, любов’ю, романами, дітьми, поведінкою в суспільстві, захопленнями і хобі, творчістю. Бійтеся любовних інтриг з друзями. Постарайтеся розібратися в любові і дружбі, творчості, але можуть бути розчарування.

З 17 по 20 липень відпочивайте, займайтеся благодійністю, допомагайте іншим. Сильна буде інтуїція для відносин і дружби.

З 19 липня по 11 серпня, знову, більше спілкування з друзями, можливість виступати публічно, більше красномовства і готовності до публічних дебатів. Можете зайнятися публіцистикою, спільними публічними виступами. Дізнайтеся краще своїх друзів, більше новин та інформації про них, можливість дізнатися краще колектив і суспільство. До 1 серпня можете дуже глибоко вивчити друзів і суспільство.

З 19 по 22 липня ревнощі, бажання маніпулювати і управляти, бажання змінювати і позбавлятися в любовних і дружніх питаннях. Бійтеся інтриг з друзями, не змішуйте любов і дружбу. Можуть бути втрати фінансів і відносин.

З 20 по 22 липня прилив енергії, можливості для публічних виступів, оновлення себе і своїх знань, більше впевненості в собі.

З 22 по 28 липня багато духовних сил, внутрішніх, хороші дні змінювати сімейну сферу, працювати над сімейними питаннями.

З 24 по 25 липня більше привабливості і харизми, хороші дні для публічності. Дні гарні для укладення угод, здійснення покупок, важливих переговорів. Багато товариськості.

З 27 липня по 1 серпня бережіть здоров’я і духовний світ, таємниці.

З 28 липня по 21 серпня час відпочивати, виїхати подалі від усіх, хоча б бути подалі від усіх. Тільки з 31 липня по 3 серпня поганий тренд, а потім період буде хорошим. Ви будете більше гармонії отримувати від самотності, можна підлікувати здоров’я і нерви, зайнятися психологією і психіатрією. Період хороший, крім негативного тренда, для таємних відносин і угод.

З 31 липня по 3 серпня обережніше з таємними відносинами, бережіть свої таємниці. Можуть бути витрати в ці дні, намагайтеся багато не витрачати.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподівані події і зміни, багато ексцентричності і новин, пік посилить тренди. Бережіть відносини, таємниці, духовний світ, свої ідеали, здоров’я. Якщо не хочете в цьому змін. Пік буде руйнівний і непередбачуваний. Може торкнутися філософію, ставлення до життя. Бійтеся порушення законів, прихованих захворювань, можуть бути ізоляції.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани.

З 2 липня за 18 серпня – духовні сили, занепад фізичних сил.

З 3 по 28 липня – відносини з друзям і суспільством.

З 8 липня по 1 серпня – регрес, затримки, переоцінка.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов, дітей, дружбу, творчість.

З 19 липня по 11 серпня – більше спілкування, публічної інформації.

З 28 липня по 21 серпня – таємні зв’язки, гармонія в самоті.

Гороскоп опублікований 01.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,442