Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Варто берегти здоров’я і нерви. Місяць дуже активний, в кінці місяця середньострокові конфліктні періоди, які Діви можуть не помітити. Акцент на таємниці буття, дружбу, кохання і творчості, роботі, обов’язках, здоров’я і звичках. Переоцінка себе і кар’єри, статусу і повернення до старого, більше інтровертності. Не особливо важливий і не особливо небезпечний місяць для Дів. Хороший період для фінансів і відносин. Найкраще в цьому місяці відпочивати, у всякому разі з кінця липня.

З 9 березня у Вас був період затримок і регресу в спілкуванні і відносинах, зі знайомими і партнерами, переоцінка своїх знань, сімейних відносин, період завершиться 10 липня. З 16 травня по 13 серпня Ви стали активніше в робочих питаннях і здоров’ї, ймовірно більше старих скандалів і конфліктів, остерігайтеся великого навантаження, але все ж варто зайнятися фізичним станом і спортом. З 14 червня по 9 липня таємні відносини і задоволення від самоти. З 29 червня по 6 вересня багато пліток і таємної інформації, зацікавленість в езотериці. Деталі в тих гороскопах.

Приділіть увагу громадській активності, друзям, навчанні, вдалі дні для поїздок і спілкування з 3 по 7 липня, приріст оптимізму.

З 4 по 6 липня бережіть здоров’я, остерігайтеся навантажень, можуть бути скандали з клієнтами і співробітниками, Ви будете схильні скандалити в ці дні і мало терпимості.

З 6 по 10 липня сприятливі дні для відносин і дружби, але важливі переговори краще поки не проводити. Хороші дні для любові і творчості.

Обережніше з плітками і неперевіреною інформацією, бережіть свою репутацію, обережніше з езотерикою з 7 по 11 липня. У Вас буде схильність все роздувати. Не сприятливі дні для переговорів і обіцянок.

Сприятливий період для відносин, фінансів, налагодження зв’язків та збагачення з 10 липня по 7 серпня, буде багато трендів які поліпшують це. Приділяйте увагу важливим відносинам, джерелами доходів і багатству, інвестиціям, накопиченням. Можна оновити відносини, забути старі, спробувати знайти нові, у всякому разі буде багато бажання любові і романтики. Приділіть увагу діловим партнерам, але угоди варто оформляти до 26 липня. Приділіть увагу своїй зовнішності, гардеробу, стилю. Багато харизми у Дів і більше гармонії, спокою. Дуже хороші дні для Дів жінок. Перший підсилюючий сприятливий тренд з 10 по 13 липня – це час несподіваних закоханостей, хороші дні для судових питань, прилив харизми, вдалі дні для швидких ділових рішень і здійснення інвестицій, можна здійснювати покупки. Другий підсилюючий сприятливий тренд з 12 по 15 липня – це дні зміцнення свого статусу, вдалі для переговорів з важливими людьми, зміцнення відносин, здійснення капітальних покупок, хороші дні для любові і розваг. Третій з 26 по 30 липня – це дні для оновлення та відновлення відносин і джерел доходів, творчості і любові, трансформації або позбавлення в цих питаннях, посилена сексуальність. Єдиний негативний тренд з 23 по 26 липня, коли можуть бути обмани, можете занадто ідеалізувати відносини або фінанси, не розуміти і ображатися, потрібно бути обережніше з грошима.

Конфліктні дні для дружби, відносин з дітьми та розваг з 10 по 14 липня, обережніше будьте в групах людей, можете бути готові втратити друзів або плани на майбутнє.

Пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилить всі тренди, нове, маса емоцій. Готовність до кардинальних змін, грубим і безжальним, в дружбі і творчості, ідеях і планах на майбутнє. Можете зважитися втратити друзів або позбутися від своїх ідей, а замість існуючого знайти нове.

Фоновий період з 18 липня по 6 жовтня, прискорює Вашу творчість, закоханість, навчання, закордонні питання, судові питання, можливість це все відновити і реформувати.

З 23 числа починаються конфліктні періоди в суспільстві, для Дів вони не такі небезпечні і помітні. Можуть бути таємні склоки і скандали на роботі, з покровителями і вчителями, варто берегти здоров’я з 23 по 28 липня. З 26 липня по 10 серпня буде напружений період для роботи і здоров’я, навчання і питань покровительства (Вас або Вашого), багато енергії в ці дні, яку необхідно контролювати, а інакше можуть бути скандали і зриви.

Життя сповільниться, можливість повернутися до старого, повернення старого в житті, особливо старих таємниць і секретів, духовного і езотеричного з 26 липня по 19 серпня, слід переоцінити себе і не починати нічого нового. Найбільше затримок і повернення буде в навчанні, поїздках, кар’єрі, звичках, роботі, бюрократичних питаннях. Не варто купувати нову техніку, здійснювати нові угоди і переговори.

Місяць завершиться піком, 27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Посилення трендів, багато кульмінацій, все буде несподіваним, несподівана інформація та прийняття рішень, перехід на новий рівень або завершення. Акцент на роботі, здоров’ї, дружбі, звичках, таємницях, комплексах навчанні, далеких поїздках і зарубіжжі. У світі буде багато агресії, а у Дів фрустрацій і хвилювань. Варто берегти здоров’я і роботу, відносини на роботі і з покровителями.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Діви

З 10 липня по 7 серпня – відносини, збагачення, харизма і любов.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кардинальні зміни і нове, грубість, дружба і любов, діти і творчість.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення і реформи в любові, творчості, навчанні та сфері покровителів.

З 23 липня по 10 конфліктні періоди, для Дів небезпечніший за все в роботі і здоров’ї, багато активності.

З 26 липня по 19 серпня – регрес і переоцінка, себе, кар’єри, таємниць.

27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване, кульмінації і перехід на новий рівень, акцент на роботу і здоров’я, таємниці.

Гороскоп опублікований 27.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,424