Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць дасть Вам прискорення життя, після повільного березня і лютого. Дуже сприятливий і важливий період для стосунків, що дають статус і кар’єру, тільки в травні він буде несприятливим, але сам період буде до серпня. Інтелектуальний тонус, взагалі весь квітень буде багатим на різну інформацію.

З 16 березня інформація про відносини по 11 квітня. З 19 березня великі зміни з дітьми, вагітністю, творчістю, любов’ю, захопленнями, ідеологією по 7 травня. З 30 березня в роботі і здоров’я буде більше енергії по 13 травня.

З 3 квітня по 7 серпня цей час розвивати відносини, які дають Вам репутацію і статус, допомагають в кар’єрі, допомагають в досягненні поставлених цілей. Ділові і особисті відносини, які впливають сприятливо на кар’єру і статус. Приділіть увагу своєму керівництву, підлеглим, покровителям і захисникам, діловим і «кар’єрним» партнерам. Приділіть увагу своєму шлюбу, коханій людині, якщо вони впливають на Вашу кар’єру і статус (наприклад, чоловік \ дружина і їх відношення до Вашої кар’єрі). Знайдіть компроміси в скандалах з цими людьми, покращуйте з ними відносини. Можна знайти нових ділових партнерів, покровителів і подібне. Сподобатися новому керівництву або старому, покровителям. Можна вступати в офіційні відносини, оформляти шлюб. Можуть бути відносини по вигоді.

З 4 по 10 квітня бережіть здоров’я і нерви.

З 7 по 28 квітня вдалий тренд для роботи і здоров’я, для кар’єри і репутації. Особливо вдалий для відносин на роботі, дають кар’єру відносин. Постарайтеся в цей час сподобатися і поліпшити відносини з керівництвом, клієнтами, співробітниками, і всіма, з ким Ви працюєте і від кого залежить Ваша кар’єра. Відстоюйте свої права і репутацію, проводьте переговори, суди, вдалими будуть виступи і угоди. Висока ймовірність гарного роману на роботі. Але і в особистому житті цей тренд дуже сприятливий, особливо якщо вони впливають на Ваш статус. Для особистих стосунків – це час романтики і любові.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, новини. Акцент на Ваші витрати, борги, спадок, а так само Ваші доходи, інвестиції, покупки і багатство. Здійснюйте важливі вчинки в цьому. Розберіться в цих питаннях. Пік нейтральний, але посилить паралельні тренди.

З 11 по 27 квітня корисна інформація про борги, боржників, кредиторів, різних виплатах і заборгованості. Можливість провести переговори з боржниками і кредиторами. Дізнатися більше про спонсорів та поговорити про отримання допомоги, підтримки від інших людей. Займіться питаннями спадщини.

З 12 по 17 квітня бережіть свою вагітність, дітей, творчість, любов, життєві сили.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік для Дів буде краще, ніж для інших знаків Зодіаку, але треба бути обережніше все одно. Пік дасть багато енергії, але вона буде нестабільною, неконтрольованої і з перепадами. Пік дасть нове, почнеться щось нове або Ви почнете. Але потрібно бути обережніше. Проблеми можуть бути зі здоров’ям, дітьми, вагітністю, на роботі можуть бути конфлікти. Під час піку можете знайти нові ідеї та цілі в житті, нову віру або новий етап віри, новий світогляд. Починайте обдумано якесь нове важливе навчання, довголітнє і важливе. Але остерігайтеся втратити свій шлях у житті, свою віру, своє навчання (кинути вуз, наприклад), роботу і здоров’я.

З 27 квітня по 11 травня для Дів буде інтелектуальний тонус, вчіться важливого і потрібного, підвищуйте свої знання в фундаментальному. Записатися на курси підвищення кваліфікації. Вдало зможете виступати перед іншими людьми, показувати свої знання. Приділіть увагу вищій освіті, дипломним роботам та всьому щодо вищої освіти.

З 29 квітня по 25 травня обережніше з усіма романами, що впливають на Вашу репутацію. Небезпека для романів з керівництвом. В особистих відносинах в цей час може статися розчарування або обмани. Зросте схильність до інтриг любовним і діловим, професійним. Дуже поганий тренд для особистих і професійних відносин. Намагайтеся не витрачати занадто багато грошей на відносини, кар’єру, ворожнечу. Бійтеся таємних ворогів і публічних скандалів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – відносини для кар’єри і статусу.

З 7 по 28 квітня – вдалий період для ділових відносин.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на багатство і борги.

З 11 по 27 квітня – інформація про борги.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на знання і життєву філософію.

З 27 квітня по 11 травня – інтелектуальний час.

З 29 квітня по 25 травня – несприятливий період для ділових та особистих відносин.

Гороскоп Опубліковано 6 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,191