Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Квітень буде місяцем з великим акцентом на фінансові питання, на другому місці будуть відносини. В цілому місяць досить напружений, негативних трендів більше, але для Дів їх вплив слабкіше. Намагайтеся бути обережніше з фінансами і боргами, розвагами, дітьми, творчістю, любов’ю і романами. Ближче до кінця місяця ситуація з фінансовими питаннями покращиться, тому все найважливіше плануйте на середину-кінець квітня.

З 10 лютого період дає багато інформації про інших людей, більше спілкування, угод, переговорів, дізнавайтеся краще партнерів і ворогів, в березні могло бути повернення до старого в стосунках і переоцінка відносин, період завершиться 17 квітня. З 26 березня період гармонії у відносинах, налагоджувати контакти і зв’язки, знаходьте компроміси з ворогами або доводьте свою правоту, більше харизми у Вас і уваги до важливих для Вас людям, поновіть відносини, завершуйте відносини, знаходьте нові відносини, період завершиться 20 квітня. З 31 березня період активності у відстоюванні свого імені і репутації, займайтеся кар’єрою і слідуйте до досягнень, на жаль, зросте Ваша конфліктність, дратівливість і метушливість в ці дні (намагайтеся не розсіюватися).

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть нове і це час починати нове, посилення трендів. Акцент на фінанси, борги, кредити, боржників і кредиторів. Великий акцент на духовне, езотерику і містику, психологію, сексуальність. Гарний час почати працювати над кризовими обставинами. Під час піку намагайтеся бути обережніше.

З 8 по 12 квітня серйозніше ставтеся до фінансових питань і любові, дітям і розвагам. Є ймовірність розчарування і обмежень в цьому, краще не прагнути до масштабного і працювати над проблемним, не пускати все на самоплив.

З 8 по 11 квітня романтичні дні і творчі, краще відпочивати і розважатися (але обережно). Для бізнесу тренд невідповідний і здійснення дорогих покупок, є ризик обману і ліні.

З 11 по 15 квітня обережніше з конфліктами і ризиком у фінансових питаннях і коханні, стосунках з дітьми, азартом. Є ймовірність втрат, хворобливих. Обережніше з вагітністю.

Невеликий приплив енергії з 12 по 16 квітня, хороший для сімейної сфери.

З 14 по 17 квітня намагайтеся багато не витрачати грошей, не вимагати від відносин дуже багато чого і побоюватися обманів, маніпуляцій. Обережніше з конкурентами і ворогами, конфлікти можуть бути великими. Знову, краще не робити дорогих покупок, особливо для сім’ї та будинку.

З 17 квітня по 6 травня вивчайте психологію і соціологію, містику і езотерику, сексуальні питання. Вивчайте фінанси, дізнавайтеся про спадщину, виплати, боргах, можливості підтримки, кредиторів і боржників. Використовуйте знання для збагачення.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення трендів, кардинальні рішення, кульмінації, новини. Він подібний до того, що був 21 березня, знову акцент на заробітках, багатстві, збагаченні. Приймайте рішення про інвестиції і депозити. Готуйтеся до зміни місця роботи і джерел доходів. Приділіть увагу витратам і боргами, своєму багатству. Розберіться під час піку зі своїми і чужими фінансами. Події і результати цього разу можуть бути несподіваними. Отримайте результати своїх заробітків.

Маса енергії і стрімкості, прискорення процесів, можливість показати себе і ідеї, змінити себе і своє ставлення до життя з 20 по 25 квітня. Тренд може дуже прискорити і оновити філософію, питання зарубіжжя, знання. З іншого боку, тренд буде дуже змінюючий, може бути руйнівний.

З 20 квітня по 15 травня період повинен сприятливо, гармонійно, вплинути на фінансові та матеріальні питання. Тільки в травні буде парочку негативних короткострокових трендів. За цей час працюйте з боржниками і кредиторами, домовляйтеся про підтримку і повернення боргів. Можна брати в борг і давати в борг, але під угоди. Займіться спадковими питаннями. Хороші дні для конфліктів за гроші і матеріальне. Ще це хороші дні для розвитку сексуальності.

З 24 по 30 квітня тренд може принести конфлікти з партнерами, посилення конфліктів з ворогами, конфлікти з керівництвом. Потрібно бути обережніше зі своїми ідеями і бажаннями, не вимагати занадто багато чого і не обіцяти, ризик обману. Може бути неуважність, намагайтеся не братися за складні проекти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси і виплати, психологію, кризи.

З 17 квітня по 6 травня – вивчайте фінансові питання.

19 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на багатство і виплати, борги.

З 20 квітня по 15 травня – гармонійний період для вирішення фінансових питань, займіться боргами.

Гороскоп опублікований 31.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,410