Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Не занадто важливий місяць для Вас, але є підвищена (в порівнянні з Зодіаком в цілому) небезпека травм і різних втрат, особливо втрат матеріальних і фінансових, бережіть здоров’я, стороніться небезпек, бережіть близьких. Весь місяць у Вас буде багато сил і енергії, хороша сила волі, направте свої сили на захоплення, дітей, хобі, творчість і любов, можуть бути і конфлікти з цим, але для Дів дуже малоймовірно. З квітня починаються тренди, що впливають на Вашу сферу кар’єри і статусу, пора зайнятися цим, своїм становищем у суспільстві. Перші тижні квітня відпочивайте і кохайте, сильний і швидкоплинний романтичний період.

Більшість періодів почалося в минулому місяці, триватимуть вони в гороскопі на квітень. З 6 березня по 14 травня у Вас більше новин та переговорів про фінанси, спадщину, борги. З 23 березня по 15 квітня у Вас більше інтровертності, повернення до старого в житті, Вашому Я, переоцінка себе, не варто починати нове до 15 квітня. З 31 березня по 24 квітня більше харизми, спілкування. З 18 березня по 16 травня більше активності в захопленнях, романах, творчості, інтригах, розвагах і спілкуванні з дітьми та коханими. З 21 березня по 2 травня час оновити свою любов і творчість, погляди на життя і відносини.

Гороскоп на квітень для Дів почнеться з припливу сил і новин, вдалі дні щоб зайнятися своїми захопленнями, спортом, зміцнити творчість по 7 квітня, але намагайтеся не витрачати занадто багато сил, можуть бути конфлікти через любов або захоплень. У перші 6 днів квітня Ви будете конфліктні, шанси травмуватися і втрат зростають, не час для азарту.

З 6 по 9 квітня хороші дні для творчості, укладення угод, важливих переговорів, зміцнення відносини (ділових і близьких).

З 8 по 14 період романтичний, багато харизми у Вас, привабливості, бажання любові і розваг, зросте сексуальність, для земних знаків цей період дуже сильний. Можете витратити ці дні на творчість, на любов, на розваги. Можете працювати в ці дні, заробляти гроші, особливо гарні заробітки будуть від творчості, судів, зарубіжжя, а можна і просто активно працювати. Добре б запланувати важливі конфліктні на ці дні, легко буде вирішити проблеми.

З 9 по 13 квітня – це небезпечний період, загрожує травмами, втратами матеріальними і фінансовими, варто берегти вагітність. Намагайтеся не ризикувати в ці дні, не конфліктувати, не вестися на конфлікти з іншими людьми.

Дуже романтичний і творчий період, сприятливий для відносин, відпочинку, розваг з 11 по 14 число, він посилить період 8-14 квітня. Постарайтеся більше уваги приділяти відносинам з важливими людьми в ці дні, не бійтеся своєї інтуїції і використовуйте її.

З 16 по 19 – намагайтеся не робити дурних покупок. Якщо хочете змінити своє ставлення до відносин, більш глибоко розібратися в стосунках, то це відповідні дні, але вони не підходять для необдуманих і великих вимог до партнерів.

Пік 16 квітня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – крім посилення всіх трендів в гороскопі, новин і нового, піковий період буде дуже бунтарським, імпульсивним, несподівані зміни і події. Для Дів варто побоюватися травм в ці дні, аварій, екстремальних та кризових ситуацій. Ви будете нервові в ці дні, може бути психічний зрив. Найбільший акцент на фінансові питання, борги, спадок, виплати – нове і несподіване може відбутися або не буде нічого. Період несподіванки і бунтарства триватиме до 21 березня, але найсильніше буде під час піку. Ви можете вирішити змінити свій заповіт або отримати спадок, взяти новий кредит або виплатити борги, отримати нові боргові зобов’язання або виплати. Я не можу сказати, що цей період поганий або хороший, все залежить від особистих гороскопів, але він несподіваний!

З 23 квітня по 1 травня хороший період для глибокої творчості, роботи над складними ідеями, а якщо Ви не творча людина, то ці дні хороші щоб спробувати реалізовувати складні проекти. Хороші дні для операцій хірургічних. Можливо, в ці дні Діви будуть безжальні і вимогливі до дітей, коханим, захопленням, до тих з ким у Вас інтрига інтриг, намагайтеся не втратити це і свою репутацію. Хоча, втрати будуть безболісні і безпроблемні. Посилиться сексуальність.

З 23 по 28 буде паралельний період, коли у Вас може бути занепад сил, не сприятливі дні для кар’єри, важливих переговорів, намагайтеся берегти свою репутацію і знання, обережніше будьте при укладанні угод.

Перший середньостроковий період, розпочне череду середньострокових і важливих періодів, що стосуються кар’єри, статусу, досягнень, професії буде з 24 квітня по 19 травня. Цей період повинен сприятливо вплинути на Ваші стосунки з керівництвом і батьками. Намагайтеся використовувати свій шарм для вирішення професійних питань, постарайтеся сподобатися керівництву. Оновлення відносини з важливими людьми, покращуйте їх, знайдіть компроміси, хороші дні для важливих переговорів і укладення договорів, оформлення договорів.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить всі тренди, зміцнить, завершить. Пік період кульмінаційний, новини, поїздки. Дівам добре в ці дні зайнятися своїми знаннями, знайомствами, розібратися у всьому цьому. Крім того, можете зміцнити свою творчість, любов, захоплення. Хороші дні для судових питань, укладення угод, остаточних результатів. Приділіть увазі своїм знанням і знайомствам, можна відправитися на якісь курси або відрядження (можна навіть в далеку).

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Діви

По 7 квітня – конфліктні дні для всього Зодіаку, Вас не дуже це стосується.

З 6 по 14 квітня – сприятливі дні, особливо для фінансів, творчості, відносин.

З 9 по 13 квітня – будьте обережніше.

16 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове і несподіване. Борги, спадок, виплати. Психологія, травми.

З 23 квітня по 1 травня – багато енергії, активність у творчості, діти, любов.

З 24 квітня по 19 травня – працюйте над своїми важливими діловими відносинами.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, стабілізація. Зміцніть свої знання, знайомства.

Гороскоп опублікований 01.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,412