Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


У гороскопі на грудень для Дів багато, дуже, хороших періодів і трендів, важливих, сильних і тривалих. Найбільше цього буде в питаннях любові, творчості, дітей, захоплень. Довгостроковий період додасть вітальності, віри, удачі і успіху, дуже сприятливий період, що дає багато хорошого і згладжує погане. В кінці гороскопу почнеться період який поліпшує роботу і здоров’я, так що плануйте важливі справи на роботі і зі здоров’ям на кінець грудня і січень.

З 3 жовтня багато інформації, поїздки, хороший період для навчання по 9 грудня. З 19 листопада активний період для спілкування, поїздок і навчання по 3 січня. З 26 листопада період любові, творчості, харизми по 20 грудня.

Період дає енергію, вітальність, активності. З 2 грудня 2019 року по 19 грудня 2020 року. Боязким Дівам додасть впевненості в собі. Він дасть більше успіху і везіння всім Дівам. Він буде розвивати Ваші бажання, згладжувати проблеми, Ви зможете знаходити ідеї для вирішення проблем. Оновить частково Вашу ідеологію і життєву філософію. Цей період буде сильно впливати на Вашу любов, любовні романи, дітей, творчість, хобі, розвага, азартність і ризик. За рік у Вас буде більше любовних романів або вони будуть сильніше, або важливий любовний роман. А можете зважитися піти від незадовільного любовного зв’язку. Можливості на вагітності або зміна відносин з дітьми. Початок нового захоплення, хобі, творчості, чимось чому будете присвячувати свій час і отримувати задоволення. Якщо Ви творча людина – творчість принесе Вам успіх. Ви можете почати грати в якісь ігри, стати азартною людиною. Трохи більше обдуманого ризику буде у Вас.

З 6 по 10 грудня обережніше з обманами в важливих відносинах і сім’ї, обіцянками, безвідповідальністю.

Швидкий розвиток творчості, відносин, дружби, планів і ідей з 8 по 23 грудня. Дуже багато енергії, особливо для цих питань, можливості змінити і розвинути. Енергійний період для Дів, беріться і за інші масштабні і потребуючі швидкої реалізації проекти.

З 9 по 29 спілкування з рідними буде інформативним і багатим, багато новин від рідних і сім’ї. Проводьте угоди і переговори з нерухомості, дізнавайтеся про нерухомість, ремонтах, покупках для дому.

З 9 по 13 грудня для Дів це буде сприятливий тренд, навіть якщо і не зовсім хороші події. Він буде впливати на Ваші відносини, особливо любовні романи, творчість, відносини з дітьми, фінанси. Ви можете тверезо оцінити це, зміцнити, позбутися від слабкого і несерйозного. Тренд для серйозних вчинків.

З 10 по 16 грудня багато енергії, романтики, активності в спілкуванні і відносинах. Домагайтеся бажаного від партнерів, використовуйте інтуїцію й омана, допомагайте іншим.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – хороший пік, багато енергії, посилення трендів. У відносинах постарайтеся розібратися, розвиток творчості, дружби і планів на майбутнє. Пік найсильніше впливатиме на сім’ю і кар’єру, статус. Вирішуйте і завершуйте питання сім’ї, професії, поставлених цілей. Можете звільнятися або змінювати професію, отримати посаду або нагороду, остаточні зміни в сімейній сфері.

Ще один тренд, який для Дів повинен бути благодійним, що впливає на відносини, любов, відносини з дітьми, багатство – 12 по 15 грудня. Це тренд для змін, відновлення і відродження, позбавлення. Можете позбутися від цих питань, а можете відродити їх. Буде сила волі для змін їх, впливу на інших людей.

З 19 грудня по 5 лютого або кінець лютого, для Дів це буде ще одні сприятливий тренд, навіть якщо погані події, то все одно на краще. Тренд впливатиме, знову, на любов і любовні романи, дітей, розваги та захоплення, творчість. У Вас буде сила волі і цілеспрямованість щоб це змінити і зміцнити, позбутися при бажанні від цього. Можна пробувати завагітніти. Глибше зрозуміти ці питання, тверезо, розібратися з ними. Цей же тренд дасть Дівам багато сили волі в цілому, тому можна змінювати і впливати на інші сфери в Вашому житті.

З 20 грудня по 13 січня період хороший, сприятливий, протягом періоду можете поліпшити свою зовнішність, покращиться здоров’я. Цей же період хороший для поліпшення робочих відносин, важливих договорів на роботі, найму або звільнення співробітників, роботи з клієнтами. Робота буде давати більше доходу. У періоду буде лише один поганий тренд, з 21 по 24 грудня, коли є ризик необдуманих вчинків, порушення правил, обережніше з романами.

З 23 по 26 грудня ще один енергійний тренд, швидкий розвиток подій. Найбільше в дружбі, любові, творчості, розвагах і реалізації планів на майбутнє. Але і в цілому для Дів швидкий розвиток подій.

З 25 по 30 грудня тренд успіху і везіння, в цілому, у всьому. Дні масштабних подій і можливих починань. Особливо для розваг, може навіть в лотереї повезти, любові, питаннях дітей, творчості.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть енергію, як і паралельні тренди, багато бажань і сил, початок нового. Найсильніше пік буде впливати на дітей, любов, творчість і розваги. Але і в інших сферах для Дів можуть відбутися важливі починання, слухайте свою інтуїцію, особливо про майбутнє. Починайте творчість, творчий проект або нове захоплення. Нова любов або любовний роман. Можливість завагітніти або відносини з дітьми.

З 29 грудня по 16 січня ще один період для любові і творчості, дітей, але цей буде давати Вам інформацію про це. Спілкування з дітьми та коханими, новини про творчість і захоплення, дізнаєтеся більше про любов. Період посилить інтелект.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – період удачі, розвитку любові, дітей, творчості.

З 9 по 29 грудня – цікавтеся сімейними питаннями.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, будинок, кар’єра.

З 19 грудня по лютий – змінюйте любов, творчість, дітей.

З 20 грудня по 13 січня – покращуйте роботу і здоров’я.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, любов, діти, творчість.

З 29 грудня по 16 січня – цікавтеся дітьми, любов’ю, творчістю.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,482