Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Багато повернень і переоцінок у Дів в цьому місяці. Перша половина конфліктна. З другої половини місяця життя сповільниться. Спочатку місяці почнеться повторення тренда для любові і творчості. З середини місяця переоцінка життя, ідей, дружби і товариства. З кінця місяця період витрат, конфліктів за фінанси, можливо будуть травми.

Дуже багато періодів почалося в минулих гороскопах і триватимуть влітку, для Дів це важливі періоди. З 3 квітня по 7 серпня відносини з керівництвом і вплив відносин на кар’єру і статус. З 13 травня по 25 червня переоцінка відносин, фінансів, ділових відносин і відносин з керівництвом, не треба починати нові стосунки і краще не витрачати багато. З 13 травня по 27 червня активні в сфері відносин, а на початку червня навіть конфліктні. З 28 травня по 5 серпня товариськість, новини про суспільство і друзях.

З 19 березня по 7 травня був тренд, який повториться з 3 червня по 3 серпня і ще раз повториться восени. Зараз, влітку, можливо повторення подій весняних. Нейтральний тренд, але для Дів все ж скоріш за він буде сприятливим, в усякому разі, проблеми не будуть надто негативні. Тренд змінює Вашу любов, любовні романи, розваги, хобі, творчість, відносини з дітьми та ставлення до дітей. Тренд цей дозволяє вдало припинити, розвинути і змінити ці питання, але події і самі можуть так розвиватися. Як мінімум він змінить Ваше ставлення, ідеали і бажання, в цих питаннях.

Пік 5 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації і рішення. Бійтеся конфліктів з партнерами, ворогами, родиною і керівництвом. Пік акцентує питання сім’ї та кар’єри, приймайте рішення в цих сферах. Рішення про нерухомість, переїзді, рідних. Рішення про професію, цілі, досягнення.

З 9 по 13 червня є ймовірність обманів або самообманом у відносинах і кар’єрі, бережіть свою репутацію, намагайтеся не надто літати в хмарах.

З 10 по 16 червня багато бажань і дій в сфері відносин, можуть бути конфлікти або образи. Поганий тренд для судів і конфліктів. Обережніше зі своїми бажаннями і обманами.

З 18 червня по 12 липня переоціните себе і своє життя, якесь повернення до старого, а може бути повернення старого, уповільнення подій в житті. Крок вперед і два назад. Дівам нове краще не починати. В цей час невдалими будуть нові початки в переговорах, оформленні документів і будь-яких договорів, угод, навчанні, нових знайомств. Спробуйте переоцінити свої плани на майбутнє, суспільство і друзів, дізнайтеся їх краще.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове. Акцент на дружбу і суспільство. Починайте новий громадський проект, можна почати нову дружбу або вступити в якесь співтовариство, партію. Можуть виникнути нові ідеї про майбутнє, але навряд чи вони будуть результативними. Можуть повернутися старі друзі або щось суспільне.

З 23 червня по 29 листопада фоновий період, який принесе затримку в розвитку відносин, переоцінку відносин, повернення в стосунках. Більше буде мрій у відносинах і вичікування, пасивності, менше дій.

З 27 червня по 7 січня 2021 року період активності в фінансових питаннях, витрат, зросте схильність до ризику. Будете багато витрачати і просити про допомогу, навіть скандалити за допомогу та борги. Весь період не особливо сприятливий, але гірше за все буде з серпня місяця і до його кінця. З кінця літа остерігайтеся травм, втрат матеріальних і фінансових. Кризи психологічні будуть сильніше. Півроку Ви будете більш схильні до ризику, але будьте обережніше з осені. У фінансових питаннях більше буде конфліктів, тому повертайте борги або вимагайте повернення боргів до серпня місяця, отримання спадщини, отримання допомоги від інших. Сильний розвиток сексуальної сфери, але можуть бути проблеми з серпня і восени.

Пік 5 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії, пік дасть кульмінації і рішення. Акцент на дружбу, суспільства, планів на майбутнє, любові, творчості, дітей, хобі та захоплень. Вдалими будуть завершення, але можна спробувати перейти на інший рівень в цих сферах. Хороший пік для публічності

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – розвиток творчості, любові, дитячих запитань, захоплень.

Пік 5 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 18 червня по 12 липня – уповільнення і переоцінка життя, нове краще не починати. Проблеми з документами і проектами.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і суспільство.

З 23 червня по 29 листопада – уповільнення в стосунках.

З 27 червня по 7 січня 2021 – активні в фінансах, ризиках, сексі.

Гороскоп опублікований 2 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172