Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Насичений місяць з акцентом на важливі життєві сфери. Мріяння і бажання, лінь буде чергуватися активністю, творчі думки – розчаруванням. Багато питань кар’єри, професії і роботи, досягнень та нагород, можливість показати себе, але і можливість втратити себе. У відносинах, різних важливих, можуть бути різні зміни, від зміцнення до зміни. Енергійний соціальний період, для політиків і демагогів, а іншим – більше спілкування і соціальної активності. Все найскладніше з середини місяця. Намагайтеся менше падати духом і розчаровуватися, порушувати правила.

З 15 травня йде період харизми, можливості показати себе іншим, вчити інших і вчитися самим, більше гармонії душевної, громадської активності, гарний час для судів, період завершиться 9 червня. З 15 травня по 19 (30) липня зміцнюйте ділові відносини і любов, займіться творчістю і хобі, тренд ефективний при праці. З 16 травня ще один соціальний тренд, соціальної активності, участі активної в житті друзів, політики, масових заходів, з середини червня можуть бути конфлікти, завершиться він 2 липня. З 21 травня період інформації для кар’єри, репутації, досягнень, завершиться 4 червня. Деталі в гороскопі для Дів на минулий місяць.

З 1 по 4 липня займайтеся творчістю, філософією, прагненнями, приділіть увагу любові і розвагам, дні гарні щоб це все змінювати або позбавлятися.

З 1 червня по 3 (10) липня повторення тренди, який був з 2 по 26 січня. Важливий і довгостроковий тренд, вплив на сімейні питання, Ваше Я і Ваші бажання, навчання, судові питання, важливі відносини (шлюб, ворожнечу, ділове співробітництво), нерухомість, духовне і містичне. Він внесе плутанину, розмитість і невизначеність, великі бажання, лінь, образливість, підвищену чутливість і ескапізм в перерахованому. Не час для судових розглядів, потрібно серйозніше ставитися до відносин і сім’ї, своїм бажанням. Бійтеся обманів, фантазій, не беріться за складне і не звалюйте відповідальність на інших. Обережніше з духовними практиками. Зимові проблеми можуть повторитися і це літнє повторення дуже гарне для вирішення старих проблем.

Перший пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, новини або нові події, посилення всіх трендів, нові бажання. Великий вплив на Вашу кар’єру, плани на майбутнє і досягнення, професію. Старт нових проектів або зовнішніх подій, які будуть влити на Ваш статус і кар’єру. Можете переходити на нову посаду або нову роботу, починати щось важливе. Може бути і будь-яка інша зміна Вашого статусу і репутації, плани на шлюб за розрахунком, втрата репутації через обмани або великі надії. Намагайтесь не дуже роздувати все і перебільшувати.

Багато розмов з друзями, можливість виступати публічно, більше красномовства і готовності до публічних дебатів. Період з 4 по 27 червня. Можете зайнятися публіцистикою, спільними публічними виступами. Дізнайтеся краще своїх друзів, більше новин та інформації про них, можливість дізнатися краще колектив і суспільство.

З 7 по 11 червня остерігайтеся обманів від конкурентів і ворогів, менше довірливості в бізнесі і конфліктах, будь-які конфлікти будуть впливати на репутацію. Намагайтеся не конфліктувати, багато не обіцяти і не вимагати, з керівництвом та партнерами, коханими. Може бути самообман або обман про кар’єру і досягнення, цілі, бажання змін.

Пробуйте поліпшити відносини з важливими персонами, керівництвом, впливовими людьми з 9 червня по 3 липня. Але остерігайтеся романів і інтриг в кінці червня (22-26 числа), в цей час романи з вищестоящими можуть бути руйнівні або негативні. Під час цього періоду відносини будуть впливати на Ваш статус і репутацію.

Ще один тренд ліні, максималізму, але тепер в сімейних і кар’єрних питаннях з 9 по 12 червня. Намагайтеся не укладати важливі угоди, не перебільшувати все в сімейних питаннях і професійних. Можуть бути розчарування і багато маленьких змін. Обережніше хваліться собою і поменше обіцянок до вимог.

Час відпочивати, хороші дні для романтичних відносин з улюбленими з 11 по 17 червня. Приплив творчої енергії, соціальної активності. Допомагайте друзям і відпочивайте з друзями.

З 12 по 17 червня можуть бути конфлікти з друзями та коханими через любовні питання і обмеження, але цей тренд буде перекритий сприятливим. А з керівництвом намагайтеся не конфліктувати, остерігайтеся публічних скандалів і порушення правил.

Приплив енергії і багато товариськості, наполегливості в ідеях, непогані дні для ораторства. Чужі ідеї приймати буде складно, але легко буде ділитися і нав’язувати свої. Тренд з 15 по 22 червня. Хороші дні для інтелектуальних навантажень.

Пік 17 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, кульмінації і рішення, результати. Багато всього, новин, посилення конфліктів, емоцій і бажань. Великий акцент на сім’ї і будинку, кар’єрі та професії, досягнення. Приймайте рішення і завершуйте. Намагайтеся не конфліктувати в ці дні з улюбленими і друзями, в суспільстві. Обережніше з любовними романами, можуть сильно впливати на репутацію.

З 17 по 23 конфліктний тренд, конфлікти з коханими і друзями, в суспільстві. У ці дні вагітним потрібно бути обережніше. Можливість втратити друзів або любов через скандали. Зміни кардинальні в стосунках.

З 21 червня по 27 листопада фоновий період, але все ж гальмує розвиток стосунків, принесе переоцінку важливих відносин, повернення старого. Всі види відносин – любовні, шлюбні, ділові, ворожнеча, будь-які близькі і інші важливі Вам. Нові відносини будуть розвиватися повільно. Переоціните відносини, повернетеся до старих.

З 22 по 26 червня велика ймовірність романів і інтриг, зрад, обманів в стосунках. Бережіть свої особисті відносини, буде бажання змін. Хороший тренд тільки для самотніх Дів. У відносинах можуть бути розчарування, обмани, ілюзії. Небезпека для романів на роботі, з керівництвом, з вищестоящими людьми. Погані дні для судів, розтрат грошей, важливих переговорів. На сім’ю намагайтеся багато не витрачати. Обережніше з інвестиціями.

Таємна інформація та інформація про таємне з 27 червня по 19 липня. Приховані переговори і плітки, листування та інші види спілкування. Вам варто дізнаватися більше про таємниці, що цікавлять Вас, зможете їх розкрити. Сприятливий період для всього таємного. Вивчайте свій внутрішній світ і інших людей, особливо ворогів.

Перший пік гороскопу для Дів на липень буде 2 числа, він торкнеться гороскоп на червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилення трендів і нове. Починайте реалізацію довгострокових планів або нові ідеї та планування. Можливість для нової соціальної активності, політики, дружнього проведення часу і здобуття нових друзів, вступу в нові колективи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на червень 2019

З 1 червня по 3 липня – стримуйте себе, не обманюйте, в сімейних питаннях і відносинах.

Пік 3 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, кар’єра і професія, статус в суспільстві.
З 4 по 27 червня – більше спілкування.

З 9 червня по 3 липня – займайтеся діловими відносинами, що впливають на кар’єру і статус.

Пік 17 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, сім’я і кар’єра, статус.

З 27 червня по 19 липня – більше таємної інформації.

Гороскоп опублікований 2.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,176