Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Прискорення життя і перепади в настрою, що почалося в травні, буде тривати половину червня. Гороскоп для Дів активний і насичений. Можна почати новий кар’єрний шлях або внести важливі зміни в статус. Усвідомити питання любові і творчості. Багато спілкування з друзями і пару місяців таємної інформації, пліток, таємних переговорів і знайомств, секретів або вивчення таємних наук. Можуть бути таємні романи. Тривалий період переоцінки відносин і повернення.

Детально в гороскопі для Дів на травень. З 11 травня по 13 червня час розширення знань, відносин, сприятливі дні. З 16 травня по 13 серпня активніше в роботі і з оздоровленням, виконанням обов’язків. Час знаходити друзів і мир в дружбі, вдалі дні для публічності з 19 травня по 14 червня. З 30 травня по 12 червня багато інформації про кар’єру і статус.

З 1 по 4 сприятливі дні для соціальної активності, бувайте в суспільстві, спілкуйтеся з друзями, знайомими, дізнавайтеся нове. Час для відносин, особистих і ділових, судових, робочих і розваг. Багато романтики і любові, хороші дні для особистих відносин. Сприятливий період для збагачення, заробітку, інвестування, підвищення цін за послуги, укладення угод, покупок дорогого.

З 4 по 9 намагайтеся бути обережніше з відносинами, конкурентами, керівництвом, в питаннях кар’єри, не беріть на себе зайві відповідальності і не звалюйте свої на інших. Обмани або самообмани, помилкові мріяння і надії. Можуть бути витрати через любов і розваг, скандали з друзями та коханими, дітьми. Енергії у Вас буде дуже багато і бажання показати себе з 4 по 7, вітальності і віри, але все ж остерігайтеся обманів.

Спілкування з друзями, новини від колективів, груп, в яких Ви перебуваєте з 12 по 29 червня.

Нове, маса новин, бажань, подій та посилення всіх трендів під час піку 13 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Для Дів акцент випадає на кар’єру, досягнення, нагороди, репутацію, відносини з керівництвом і батьками, професійний шлях і статус в суспільстві. Починайте щось нове. Займіться своєю репутацією, переходьте на нову посаду, боріться за нові вершини і досягнення.

Час таємних романів, таємних переговорів і укладення угод, спілкування з 14 червня по 9 липня. Більше задоволення від самотності, таємних бажань. Буде багато напружених періодів в червні, варто серйозніше поставитися до таємних романів і бажанням, всьому через що Ви можете бути ізольовані.

Перший негативний період з 13 по 16 число, небезпека таємних зв’язків, витрат. Намагайтеся не робити необдумані покупки або інвестиції.

Другий негативний період з 20 по 23 червня, він конфліктний для всього Зодіаку, Дівам варто знову обережніше бути з таємними романами і інтригами, любов’ю. Вірогідність здійснення покупок дурних або скандалів через гроші.

З 19 червня по 25 листопада у Вас буде переоцінка сфери відносин, всіх важливих відносин, любові, шлюбу, ворожнечі, конкуренції, ділового партнерства, судових питань, переговорів. Не виключено й повернення до старого або повернення старого. Затримки з розвитком нового. Поверніться до старих відносинам або конфліктних питань у відносинах, але не починайте нові.

Ви можете бути занадто жорстокі і готові позбуватися і оновлюватися з 22 по 24 червня, особливо в дружбі і любові, творчості. Не сприятливі дні для переговорів.

Третій негативний період для відносин таємних і фінансів з 24 по 27 червня, намагайтеся не ображатися і не роздувати все, не робіть дорогих покупок і не укладайте масштабних угод.

Варто поберегти творчість, вагітність, любов, хобі та дружбу з 25 по 29 червня, розчарування і обмеження. Крихке може бути зруйновано.

З 27 червня по 13 серпня намагайтеся не починати нові проекти на роботі або здоров’я. Поверніться до старого. Можуть бути масштабні конфлікти на роботі, але із затримками. Займайтеся і покращуйте старі проекти, поновіть їх і відновите. Переоцінка своїх фізичних сил, приділіть увагу здоров’ю.

Другий пік 28 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Посилення трендів, маса інформації, прилив сил, готовності приймати рішення, час приймати рішення або отримувати результати. Акцент на любов, дітей, хобі, дружбу, групи в яких Ви перебуваєте. Кульмінації. Період до 29 може бути дуже депресивним, необхідно контролювати ці сфери.

Багато пліток, таємної інформації, можливо вивчення чогось таємного або езотеричне, секретних розмов, таємної публіцистики і переписки, прихованих від інших поїздок і знайомств з 29 червня по 6 вересня, навіть спілкування через Інтернет.

Несподівано, для Дів, багато ексцентричності і імпульсивності з 29 червня по 1 липня, несподіваних ідей і безсоння, шторму. Просто будьте обережніше, особливо з інформацією і таємницями, здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Діви

З 12 по 29 червня – спілкування.

13 червня, плюс-мінус 4 дня пік і спад 10 днів – нове, акцент на положення в житті.

З 14 червня по 9 липня – таємна любов і самота.

З 19 червня по 25 листопада – регрес і переоцінка важливих відносин.

З 27 червня по 13 серпня – відкладіть нові старти на роботі і здоров’ї, поверніться до старого.

28 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – любов і дружба, групи і хобі, кульмінації.

З 29 червня по 6 вересня – багато таємної інформації.

Гороскоп опублікований 29.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,427